Šta je novo?

Samsung Internet pretraživač sada je dostupan za Windows računare u Microsoft prodavnici

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
60,139
Poena
1,385
Samsung-internet-naslovna.webp


Samsung Internet pretraživač sada je dostupan za Windows računare u Microsoft prodavnici​


Bez ikakve najave i na mala vrata, danas se tiho provukla informacija da je Samsung Internet pretraživač za Windows 10 i 11 sada dostupan za preuzimanje u Microsoft prodavnici po prvi put.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...n-za-windows-racunare-u-microsoft-prodavnici/
 
Nikad mi neće biti jasno kako tako ogromna i jaka kompanija pravi tako glupe greške i ne koristi marketing.

Onaj Apple i kad unazadi neku stvar, napravi takvu feštu da prosto natera čoveka da kupi ili prihvati tu stvar koliko god lošija bila.
Samsung napokon izbaci verovatno najbolji pretraživač trenutno, nigde vesti ni reklame. Apple bi jedno sat vremena smarao na keynote-u o tome.

Imaju sve što ima Apple, većina stvari ima i kvalitetnija rešenja i bolje radi, ali džaba kad niko ne zna jer se oni sami ne reklamiraju.
 
Zašto reklamirati još jedan Chromium based browser ?
 
Nikad mi neće biti jasno kako tako ogromna i jaka kompanija pravi tako glupe greške i ne koristi marketing.

Onaj Apple i kad unazadi neku stvar, napravi takvu feštu da prosto natera čoveka da kupi ili prihvati tu stvar koliko god lošija bila.
Samsung napokon izbaci verovatno najbolji pretraživač trenutno, nigde vesti ni reklame. Apple bi jedno sat vremena smarao na keynote-u o tome.

Imaju sve što ima Apple, većina stvari ima i kvalitetnija rešenja i bolje radi, ali džaba kad niko ne zna jer se oni sami ne reklamiraju.
Može li neko obrazloženje zašto je to 'verovatno najbolji pretraživač trenutno'?
 
Može li neko obrazloženje zašto je to 'verovatno najbolji pretraživač trenutno'?
Mislio sam da je najbolji za telefon, loše sam se izrazio. Ovaj za Windows definitivno nije jer mu dosta opcija fali, kao da je u beta fazi.

A najbolji je za telefon iz više razloga, tipa built in dark mode, neprevaziđeni video plejer, integrisan ad bloker i blokiranje trakera i pop ups-a, prvi su koju su stavili meni dole na dohvat prsta a ne na vrh ekrana.
Mnogo bolji autofill, bar na Samsung telefonima, dosta je brži od hroma itd.
 
Zna li neko zašto mi izbacuje ovo kad pokušam da instaliram:
 

Prilozi

  • Screenshot (16).png
    Screenshot (16).png
    251.4 KB · Pregleda: 40
Nazad
Vrh Dno