velko je napisao(la):pa cuo sam neku pricu da je bilo dosta reklamacija. mada ne verujem da je to tacno.
steta sto ih nema, ubedljivo su najtisi hardovi.
jedino sto ostaje je da se juri neki polovan ili da neko donese iz inostranstva.
noki je napisao(la):Samsung je postao poslednjih
4 godina Gigant od firme,koja proizvodi sve zivo i sve sto prave je vrhunsko na svom polju.
Vertygo je napisao(la):Okej, dešava se da crkne svakako, ali mislim da samsung hddovi nikako nisu krš. Saša je mislio na ovo "koja proizvodi sve zivo i sve sto prave je vrhunsko na svom polju" što je apsolutno netačno. Dakle hddovi im jesu dobri, ali su daleko do toga da briljiraju na svim poljima.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari