Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Na jednom stranom forumu su mi predložili da se izlogujem sa Google naloga na telefonu i da tako probam da povežem jer je tako neki lik uspeo sa S22U. To mi nije palo na pamet da probam, tako da kad mi stigne sat nazad od prodavca prvo ću tako.
 
Da li se nekom desilo da se odlepi staklo sa senzora na GW 46mm.Da li kvar podleze garanciji koja istice za mesec dana?
 
jel i 44mm bt verzija ubija, jel moze bar 2 dana sa aod ?
 
Uspeo da povežem nakon fabričkog reseta. Užas.
 
Sutra idem po GW4 46mm, pa kada je bal nek se j.be i kraljica :D.
 
Vala da znas da jeste. 200 evropa, nov, sa garancijom. Mislim da je ok kupovina.
 
Ja se nisam pokajao uopšte, pošto ga koristim kao penzos baterija mi za sad traje 2 dana, pa trećeg ujutru punim. I stvarno se jesam preporodio u odnosu na onaj prvi GW što se težine tiče. 🥰 Čak i spavam s njim. Vizuelno prelep i spolja i iznutra.

Kad kažem koristim kao penzos: nema AOD, sa telefonom je povezan samo kad sam napolju, uveče povežem i sinhronizujem ostale podatke s telefonom.
 
Ja ću isto pasivnije da ga koristim jer mučim Huawei do krajnjih granica, a i mislim da GT 2e ima bolji sport deo, i preciznije senzore(barem u odnosu na Frontier).
 
Stigao sat. Lepo je spakovan, kvalitetna izrada, nema šta, to se i očekivalo. Podesio sam ga, stigao je i jedan update. Jurim mu neku kvalitetnu narukvicu sada, a da je metalna. Silver boja je sata :). Ono što nikako ne mogu da upogonim je merenje idenksa tela, jer hoću da vidim mast, maaaasssttt, ali me odbija :). Držim prstiće, ali samo stane na nekih 75% i kaže da ne držim pravilno. Vezano za Srbiju možda?

Edit: Uspeo sam, malo gimnastike trazi da bi se izmerilo, ali dobro.
 
Poslednja izmena:
Мој GW46 и после годину ипо дана ради без проблема. Батерија као првог дана. 3-4 дана кад је све попаљено, сем АОД, и нон стоп је на блутуту са телефоном.
Са упаљеним АОД, максимално 2 дана.
 
Videh da Watch5 ima 580mAh bateriju. I ja sam prezadovoljan za sada.
 
Samo će nakrcati dodatnih funkcija i aplikacija da preteknu Apple. :rolleyes:
Svrha sata je da bude moćniji, ne da se puni na 3 umesto na 2 dana.
Lično bih pristao i na 1.5 dan, samo da bude tanji i lakši...
 
Ja sam više za neku promenu u dizajnu. Gear S mi je bio onako baš osveženje kada se pojavio (mislim 2013.godine). Nakon toga, manje više sve isto. Ja lično volim velike i teške satove, i ako nemamo toliko veliki zglob, ali sam osećaj i težina mi govore da je kvalitetno napravljen.
 
Meni je ta težina kao da nosim neku narukvicu po kazni, da ne kažem nanogicu. :D
 
Sve je stvar navike :). I telefon od 6.8"-6.9" bude prevelik prvi put, nakon par sati ne prelažiš na ništa ispod :).
 
Pa pokušao sam da naviknem i bolelo je, bukvalno.
Ne bih se vraćao na teže od 30g.
:D
 
Watch 4 Classic 46mm je po meni prava mera. Dovoljno veliki i dovoljno težak da odaje utisak kvaliteta i premium dizajna, a opet nije previše težak kao GW46mm i nije toliko kabast da smeta pri nošenju.
 
Još da nađem neku metalnu dobru narukvicu i milina.
 
Zadovoljstvo koriscenja GW 4 46 mm, posle mesecak dana:
Meni sad baterija na GW 4 46mm traje po 7 dana, napunim bateriju 100%, naravno puni se iskljucen, upalim ga kad hocu da vidim koliko je sati i odmah ga ugasim, nekad ga i ne palim jer ne moram uvek da znam koliko je sati imam tel. pa mogu na njemu da pogledam, ja volim Samsung
 
Je l' ovo šala neka?
 
Ne, ja se nikad ne salim, meni Samsung logo stoji pored ikone.
 
:D :D :D :D :D, oprosti Božeee, sve naše grehoveeeee.
 
Nije mi bilo smešno, pa zato pitam je l' šala. 😂
 
Ni meni nije bilo smesno kad sam presao sa GW 46mm na GW 4 46mm i shvatio koliko traje baterija, doslo mi da placem, moracu da se vratim na GW 46mm.
Lista oglase na kp.
 
Pa objasnio sam vam u više navrata da se ne nadate nemogućem...sad što neki vole da se uvere na teži način... 😇😉
 
Lepo ti pricas al' izgleda nema kome, volimo da ucimo na svojim greskama pa to ti je 😂
 
Nazad
Vrh Dno