Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Meni je to skroz ok opcija. Možda na lte verziji sata može i online
 
Ja sam kupio staklo od 350din cim sam kupio sat, i ide od ivice do ivice tako da se i ne primecuje da je tu
 
Meni je to skroz ok opcija. Možda na lte verziji sata može i online
Obratite pažnju da USA LTE verzija (SM-895U) verovatno neće raditi kod nas .

Ja probao sa Globaltel eSIM i dobijam no service. U iPhoneu "kartica" radi.

Od naših prodavaca još niko nije ponudio LTE verziju?


20210926_202105.jpg
 
Pa da, treba ti internation verzija, tj ta druga. Prva(US) ne podrzava B1, B3 i B20 koji se kod nas koriste.
 
Stiglo danas, staklo namontirao (skroz je ok), kožnu narukvicu još ne stižem.
 

Prilozi

  • 20210928_122440.jpg
    20210928_122440.jpg
    198.1 KB · Pregleda: 96
Evo i ostatka ako još nekom smeta silikonjara...
"Kožura" izgledom na onu sa gw3, dosta bolje prati zglob od fabričke (nema onoliki zazor tu na početku). Kako će se dugoročno pokazati, možda dočekam da vidim 😇🤭

E da, što se stakla tiče, iako piše da ima oborene ivice - nema...ali generalno, i pored toga, ne kači mi prst odnosno ne zapinje za kraj dok skrolujem pošto je taman toliko uvučeno da je tranzicija glatka :D
 

Prilozi

  • 20210929_131036.jpg
    20210929_131036.jpg
    102.1 KB · Pregleda: 85
  • 20210929_130923.jpg
    20210929_130923.jpg
    45.6 KB · Pregleda: 76
  • 20210929_130913.jpg
    20210929_130913.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 77
  • 20210929_130849.jpg
    20210929_130849.jpg
    54.8 KB · Pregleda: 84
Pa da, treba ti internation verzija, tj ta druga. Prva(US) ne podrzava B1, B3 i B20 koji se kod nas koriste.

Sad je malo kasno :). Bio 30USD skuplji, a tom momentu jedini dostupan, pa se nešto i ne nerviram. Pošto i ovako ne mogu da koristim isti broj u telefonu i satu i nije da bih iskoristio feature.

Имам Galaxy watch из 2018. , да ли би овај обичан Galaxy watch 4 био upgrade, watch classic ми је прескуп? Мало ми нису јасне цене, watch active 2 испада скупљи од обичног Galaxy watch 4..

Što se tiče HW/SW dela meni je ovo pristojan upgrade. Ali ja sam prešao sa GW 46mm na GW4 Classic 46mm.
Stvatno ne znam kako bi mi bilo sa običnim GW4. Jedino da naručiš online, probaš, pa ako ti ne odgovara vratiš ili ipak doplatiš za veći.
 
Jel sam jedini kome ekran ima običaj da se gasi nekad I ispod jedbe sekunde nakon što stisnem neko od dugmadi?...takođe nekad i kad dobijem notifikaciju ne stignem da pročitam isti se ugasio već (uredno podešeno na 15 sec off)?!

Posebno me ovo nervira jel nemam mogućnost da podesim schortcut za fleshlight, a na gearfit 2 pro sam koristio ekran da osevetlim sobu na taj način kad idem noću u toalet npr bez da budim svetlom ljude oko sebe...tamo je svetlelo 15 sekundi koliko je i pisalo u podešavanju.

Inače pričam o gw4 redovnom modelu 44mm.
 
Da li imate neku stranicu ili aplikaciju odakle skidate free watch skinove za watch 4 i koju aplikaciju koristite za mjerenje nadmorske visine, vidio sam da postoji samsungova app Alti-Barometar, ali ja ne mogu da je instaliram kada skinem apk, jer na galaxy store-u nema valjda za moj region, Lp?
 
Ovo su linkovi za sinove koji se plaćaju, čini mi se da nema ništa free?
 
Ovo su linkovi za sinove koji se plaćaju, čini mi se da nema ništa free?
Ima kuponi, obično po 50 za svaku zemlju.
Pokupiš šifru kupona, pa u Galaxy Store prilikom "plaćanja" izabereš unos kupona i onda plaćanje sa"discount 100%".
 
Vezano za nadmorsku visinu nasao sam u aplikaciji kompas, ako mozemo malo da ozivimo temu i postavljamo besplatne watch skinove, a također i skinove koje vi koristite,Lp
 
Vezano za nadmorsku visinu nasao sam u aplikaciji kompas, ako mozemo malo da ozivimo temu i postavljamo besplatne watch skinove, a također i skinove koje vi koristite,Lp
Nadmorska visina se teže računa preko barometra i nije baš precizna.
Prvo se učita podatak o trenutnom vazdušnom pritisku sa najbliže meteorološke stanice pa uporedi s barometrom u satu i izračuna razlika u visini.

Kome treba preporuka za skinove, preferiram vrlo informativne (natrpane), trenutno koristim Gear Monster III.
211026-112932.jpg

Evo svih koje sam sakupio, uglavnom na kupone, neki su i plaćeni:
Air One Combined (- -)
Active Design Hyperion
Active Design Hyperion II
Active Design Halo
Active Design Omni
Active Design Perpetual
Ballozi AERONOX VERTEX
Ballozi FORVANA
Ballozi VERO
Ballozi VIRTU
Bergen New Gear Monster 3
Chester BEYOND
Darya Kolodnik KD60 - KD WATCH
Dominus Mathias MoMent
Dominus Mathias FireJump
Enkei Intel HUD
Etheras Weather
FSH 117 12&24 Dual Time
Futorum Digital
Futorum Digital Weather 3, 4, 6, 7
Futorum Hybrid Weather 3, 4, 7, 8
Futorum Travel Plus
Futorum Weather
Futorum Weather and Health 3, 4, 6
Futorum Weather Day Night 2, 3
GS Weather 4
High S25 Performance
Kovalev WFP216 BOMBA
Kovalev WFP225 BRUTAL
Kovalev WFP167 LUXURY V2
Kronolog Bronze
Kryptonite Weather Chronograph
Matteo Dini MD137 Digital Premium
Matteo Dini MD180 New Analog Watch
Matteo Dini MD192 New Premium Analog Watch
Matteo Dini MD210 Premium Hybrid
MEGABOARD by Watch Base
Mr Time Debonair
Navy Salt Weather
Samsung Health Dashboard
SWF Zerodium Black Special
Urarity Manifest X - Titanium bronze
Urarity Temporal Apparatus - Bronze
Urarity Temporal Apparatus - Gold
Urarity Terra Mechanica
Urarity Titan Artemis - Amber
USA Gradius
Vienna Studios LineOn
Vienna Studios BeStatement
Watch Base Adventure: Health
Watch Base Classic Gold
Win Army 3 DGT Time Zone
WIN Classic INFMOD Color
Win ClassicWIN Sport V2
 
Da li moze da se nastima always on na satu da radi od 9 ujutru do 11 navecer?
 
Da li moze da se nastima always on na satu da radi od 9 ujutru do 11 navecer?
I još kad bi moglo da od 11 navečer do 9 ujutru promijeni skin - da budu veliki digitalni brojevi... 😊
Mislim da sat ne nudi tu opciju, jedino ako postoji neka "3rd party app".
 
Razmišljam o kupovini Galaxy Watch 4 Classic 46mm, već tri godine koristim Galaxy Watch...

Šta o kupovini misle oni koji su ovu tranziciju već odradili? Prednosti i mane u odnosu na "originalni" Galaxy Watch, šta je bolje, šta vam nedostaje sa starog sata?
 
Koliko Vam drzi baterija, model gw4 44mm? Meni je jedva guralo dan s tim da sam cackao prvih dana, a i dva updatea su bila, jutros zadnji i napunio do kraja pa cemo viditi, nadam se da ce moci dva dana.
 
Razmišljam o kupovini Galaxy Watch 4 Classic 46mm, već tri godine koristim Galaxy Watch...

Šta o kupovini misle oni koji su ovu tranziciju već odradili? Prednosti i mane u odnosu na "originalni" Galaxy Watch, šta je bolje, šta vam nedostaje sa starog sata?
Imam isto pitanje, da li ima nekih dodatnih funkcija i vredi li dati vise od 100 evra (makar po kp cenama) za Classic 46mm verziju?
 
Razmišljam o kupovini Galaxy Watch 4 Classic 46mm, već tri godine koristim Galaxy Watch...

Šta o kupovini misle oni koji su ovu tranziciju već odradili? Prednosti i mane u odnosu na "originalni" Galaxy Watch, šta je bolje, šta vam nedostaje sa starog sata?

Ja sam prešao baš sa GW 46mm na GW4 Classic 46mm.

Pozitivno je bukvalno sve.
Iako je ekran istih dimenzija, sat lepše "leži".
Naravno noviji i bolji HW.
Novi OS ima primetno više apps.

Jedina prava mana je baterija koja meni traje dan kraće (2 umesto sigurnih 3 dana).

Uslovna mana je izgled punjača. Onaj veriklani mi se vise svidao.
 
Koliko Vam drzi baterija, model gw4 44mm? Meni je jedva guralo dan s tim da sam cackao prvih dana, a i dva updatea su bila, jutros zadnji i napunio do kraja pa cemo viditi, nadam se da ce moci dva dana.
Jedva sastavi dan otprilike...dva dana ako isključiš sve
 
To je baš kratko u odnosu na GW3 koji sa jednim punjenjem izdrži 3 dana u proseku (2 i po do 3 i po dana u zavisnost od korišćenja)
Ne znam, GW3 punim svakodnevno. Doduše sve je uvijek uključeno, od neprekidnog mjerenja srčanih otkucaja do Always On Displaya... Oko 15-20% baterije je raspoloživo nakon 24 sata pri takvom načinu rada.
 
Uzeh sad Watch 4, pa jel moguce da nema adaptera za struju u pakovanju nego samo USB kablic?
 
E nataknem ih bas...da sam znao ne bi ni uzimao. Jos imam 10 ak narukvica od Watcha 46mm koje sad mogu da bacim jer su za ovaj 20mm.
 
Nazad
Vrh Dno