Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Meni se bas svidja kad se sat odusevi cim napravim 5 koraka na poslu :D 😂
 
Stigao Ringke oklop za watch5 pro 😎
 

Prilozi

  • LMC_12.8.4.pq20230313_104816_PQ-F3-Pro-R13.jpg
    LMC_12.8.4.pq20230313_104816_PQ-F3-Pro-R13.jpg
    114.9 KB · Pregleda: 100
  • LMC_12.8.4.pq20230313_104806_PQ-F3-Pro-R13.jpg
    LMC_12.8.4.pq20230313_104806_PQ-F3-Pro-R13.jpg
    125.4 KB · Pregleda: 94
Zdravo svima, kupio sam pre 10-ak dana GW4 44mm. Da li je bolje da kao zaštitu kupim kaljeno staklo ili ovo čudo koje se prodaje na KP, kaže prodavac da je staklo osetljivo na dodir:

JnJbin4.png
ovhXZX7.png


Sem ako ovo sa slike nije nešto mnogo korisno, ne bih da povećavam zapreminu sata koja mi je savršena. Hvala! :)
 
Poslednja izmena:
@nightshadow
Bolje da pitam unapred nego da se kajem kasnije! ☺️
Možda bi onda kaljeno staklo bilo najjednostavnije. Model od 44mm nema koronu, koja ipak štiti, tako da je izložen bilo kakvom udarcu ili grebanju.
 
Pro 5 kupio na Amazonu komplet u raznim bojama, kao i kajševe, pa sat ima sad i modnu funkciju , ne povećava mnogo uopšte, a čuva sat, za svaki slučaj
 
ne povećava mnogo uopšte, a čuva sat, za svaki slučaj
Hvala. Na šta konkretno misliš?
Kod nas i na AE postoje dve opisane varijante (kaljeno staklo i oklop sa zaštitnim staklom). Šta izabrati? Pre bih nešto što nije bulky, znači kaljeno staklo, ako je to dovoljno. Hvala! ☺️
 
Čim sam kupio Galaxy watch 4, prvog dana je moj burazer zgazio na punjač i uništio ga. (Nisam imao ni jedno punjenje.)

Odmah sam na KP kupio non-Samsung punjač, jedino što može da se nađe. Prodavac nije umeo da mi kaže koje je ulazna i koja je izlazna snaga. Znam da input sme da bude 5V 1A. Imam takav stari punjač.

Kada sam punio sa ovim no name punjačem, stalno mi se javljala poruka "charging paused" (na 8%, na 11% i tako u nedogled). Onda bih isključio telefon i on bi se napunio za 2,5h (kao u specifikaciji).

Budući da mi sat ne treba kada se puni, Da li da ostanem pri ovom no name punjaču o kojem ništa ne znam ili...?
Hvala! ;)
 
Ja ne bih, nije isti punjač za svaki sat. Samsung je kompatibilan samo sa originalnim punjačima zbog same veličine coil-a na punjaču. Tako da, možeš da koristiš ali na sopstvenu odgovornost. 😀 Moguće i da se greje više nego inače na tom punjaču.
 
@nightshadow
Prodavac sa KupujemProdajem je u oglasu imao veliki broj modela na listi magnetni punjač i dobio sam ga u kesici bez i jednog papira. Trebao mi je što pre.
Ne greje se. Jedino što moram da da isključim sat da bi se napunio i sve ostalo radi. Šta bi pod tim okolnostima bio tvoj savet? Svakako ne dobija više od 5V 1A. 😉
 
@nightshadow
Prodavac sa KupujemProdajem je u oglasu imao veliki broj modela na listi magnetni punjač i dobio sam ga u kesici bez i jednog papira. Trebao mi je što pre.
Ne greje se. Jedino što moram da da isključim sat da bi se napunio i sve ostalo radi. Šta bi pod tim okolnostima bio tvoj savet? Svakako ne dobija više od 5V 1A. 😉
A zasto jednostavno ne kupis Samsungov punjac i nemas nikakvu dilemu?
 
Nisam znao da ga ima u ponudi. A ako košta nekoliko hiljada RSD što je vrlo verovatno, onda mi ne treba. 😁
 
Onda koristi taj na svoju odgovornost.
 
Hvala. Na šta konkretno misliš?
Kod nas i na AE postoje dve opisane varijante (kaljeno staklo i oklop sa zaštitnim staklom). Šta izabrati? Pre bih nešto što nije bulky, znači kaljeno staklo, ako je to dovoljno. Hvala! ☺️
Evo crna varijanta, i onda menjaš boje
 

Prilozi

  • 20230316_153104.jpg
    20230316_153104.jpg
    155.5 KB · Pregleda: 61
  • 20230316_153050.jpg
    20230316_153050.jpg
    260.2 KB · Pregleda: 65
Poslednja izmena:
Vratih original narukvicu na GW5 pro pre neki dan nakon dosta vremena nosenja neke obicne narukvice od tkanine sa Ali-ja. Ruka crvena neverovatno, a uopste nisam stegao narukvicu, zapravo sam je olabavio i vise nego sto bih zeleo da koza moze da dise, ali dzabe.
Ne secam se da mi je tako bilo prvih mesec dana dok mi nisu stigle druge narukvice. Ne znam sta se desava.
 
Reakcija na kineske bojne otrove u narukvici, eto sta.
 
Ja ne mogu da nosim ove neorginalne nikako .Nisam mogao niti na jedan sat dosad .Nekako nije to to ,niti kvalitet ,niti izgled .Trenutno pošto imam gw5 pro nosim onu crnu što je dosla uz njega .I dalje me drži oduševljenje onim novim načinom kopcanja :) . Inače nema nikakvih crvenila niti bilo šta slično ..Promenio bih trenutno samo ako bi se pojavila originalna crna metalna ,ali od toga verovatno ništa ,nikad ..
 
Reakcija na kineske bojne otrove u narukvici, eto sta.
Možda nisi dobro pročitao ali to je od originala.
Od kineskih zapravo nemam nikakvih problema. A i ove kineske što nosim, nisu silikonske nego obično parče tkanine, ne razlikuje se previše od bilo kog kineskog duksera i trenerke koju nosiš.
 
U poslednjih mesec ili dva mi se dešava da mi se sat diskonektuje od telefona sam od sebe, i nema šanse da ga ponovo povežem. Posle par sati ponovo se sam poveže, to traje neko vreme, pa se posle ponovo doskonektuje. Više je diskonektovan neko što je povezan, to mi se ranije nije dešavalo. Sat je Galaxy 46mm, a tel je Samsung A51.
Ima li nekog rešenja?
 
Da li se isključi Bluetooth na satu sam od sebe (Settings > Connections) pa zato izgubi konekciju?
 
Kada se to retko desi da ispadne BT na satu, samo ga uključim ponovo i poveže se.
 
Ja ne bih, nije isti punjač za svaki sat.

Proverio sam, na Samsung sajtu piše da svi modeli Galaxy watch 4 (klasik i obični) imaju isti punjač 5V/1A.
Evo crna varijanta, i onda menjaš boje
Zdravo, znači uzeo si kinesko staklo koje pokriva i deo sata Za koji se kači? Kako ti to deluje? Da li preporučujem da kupim? Džabe je.
Svakako sam naručio već šest kaljenih stakala. 😁
Na koju promenu boja misliš?
 
Poslednja izmena:
Imam Galaxy watch 4 clasik, baterija jedva izdrzi dva dana, bez da ga cackam, a dok Galaxy watch 2 bez problema izdrzi 3 dana. U cemu je problem u Galaxy watch 4?
 
Ja mislim da nemas problem, ali napisi sta ti je ukljuceno tokom koriscenja.
Watch5 Pro, koji ima vecu bateriju, jedva izgura tri dana bez cackanja.
Jednostavno, moras da se prilagodis, na primer iWatch jedva izgura dan.
 
Imam Galaxy watch 4 clasik, baterija jedva izdrzi dva dana, bez da ga cackam, a dok Galaxy watch 2 bez problema izdrzi 3 dana. U cemu je problem u Galaxy watch 4?
Nema nikakvih problema, pisao sam jos davno kada sam uzeo sat da je to ocekivana autonomija kada se sat koristi.
 
Nazad
Vrh Dno