Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

Ok, valjda ce brzo da ga oprave :)
 
RootBox 1.5
Net mi radi uzasno, tek na momente ok. Uglavnom mi je E i povremeno H. U opcijama stoji podeseno hsdpa+hsupa
Sa drugim romovima nisam imao taj problem, net mi je uvek radio super a sad se vuce kao prebijena macka. Speed Test mi pokazuje ping preko 200 i 180.+.-.kilobajta. wtf?!?
.....
 
Pa ne znam za taj fix a i nije moj. Uglavnom 23% potrosene baterije za 1 sat ekrana je za mene razocarenje. Jos 1 veliki razlog da ostanem na s2

Jedino ako ima razlike od telefona do telefona. Baterija na SIII je osetno bolja nego na SII.

A onaj tvoj rezultat je ocajan!

Evo mog:

6de45627-9b57-80d1.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel zna ko kada ce 4.0.4 moci da se instalira preko kies-a? I telefon mi trazi da updejtujem Disclaimer. jel moze neko da mi objasni sta je to tacno i da li da instaliram
 
4.0.4 Mozes da instaliras preko PC Odina, ne treba ti kies, samo skini rom XWLPM sa sammobile sajta i flesni ga kad hoces...
 
RootBox 1.5
Net mi radi uzasno, tek na momente ok. Uglavnom mi je E i povremeno H. U opcijama stoji podeseno hsdpa+hsupa
Sa drugim romovima nisam imao taj problem, net mi je uvek radio super a sad se vuce kao prebijena macka. Speed Test mi pokazuje ping preko 200 i 180.+.-.kilobajta. wtf?!?

Ubaci Saletov Neat da te glava ne boli. Ja sam u nedelju dana izmenjao sve zive romove i na kraju se vratio na Neat.... Sale je kralj! Cekam 4.0.4! Pozz!
 
Desava se da kad hocu da uljucim WiFi on se zaledi (ne ukljuci se do kraja) i onda moram da ga resetujem ili ako ostavim malo duze i da ivadim bateriju pa da ukljucim tel. Kako to da rijesim? instalacija novog ROM-a ili..? Trenurno mi je LPQ.
 
Мени се то понекад дешавало на свим ромовима...
 
Mene je to zezalo samo tako, ali od kad sam na speedmod kernelu, to se ne desava :D
 
4.0.4 Mozes da instaliras preko PC Odina, ne treba ti kies, samo skini rom XWLPM sa sammobile sajta i flesni ga kad hoces...
ALI NI SLUCAJNO DA ROOT-UJES SA CF-ROOT a mozda i bolja preporuka: zaobidjite LQ5 i LPM

Ubaci Saletov Neat da te glava ne boli. Ja sam u nedelju dana izmenjao sve zive romove i na kraju se vratio na Neat.... Sale je kralj! Cekam 4.0.4! Pozz!

Hvala. Mozda nije najbolji ali zato ima naj podrsku :)

Desava se da kad hocu da uljucim WiFi on se zaledi (ne ukljuci se do kraja) i onda moram da ga resetujem ili ako ostavim malo duze i da ivadim bateriju pa da ukljucim tel. Kako to da rijesim? instalacija novog ROM-a ili..? Trenurno mi je LPQ.
Promeni kernel
 
A moze li mi neko reci sta je Disclaimer,trazi mi updejt, pa ako neko moze ukratko samo da mi objasni cemu sluzi da li da instaliram ili da ne diram nista? Hvala
 
Ne diraj nista!!
 
Pa tatko rek'o ;-)
 
Ajmo opet...RootBox 1.6
Dok sam bio na 1.5 i Syah kernelu, net mi je varirao izmedju E i H i to na mestima gde mesecim unazad imam konstantno H bez greske
Sad je 1.6 i Fluxijev kernel, i net mi je zakucan na E
Uopste mi ne pije vodu da je problem do kernela niti do Telenora jer su mesta gde koristim net dobro pokrivena i tu nema diskusije.
Kao sto sam vec rekao, na svim ranijim romovima sam bio na H zakucan ali od kako sam presao na RootBox, ovo se desava sto je vrlo iritantno jer se net vuce kao prebijena macka.
Ideja?
 
Po defaultu svaki aokp rom je podešen da koristi samo 2g mreže. Možda si prevideo to?

Inače, prešao sam na rom sa JB animacijama. Ovo je extra kako dobro izgleda. Jedva čekam Saletov rom :)
 
Po defaultu svaki aokp rom je podešen da koristi samo 2g mreže. Možda si prevideo to?

Inače, prešao sam na rom sa JB animacijama. Ovo je extra kako dobro izgleda. Jedva čekam Saletov rom :)
Mislis na cekiranu opciju use 2g only? Ne, to je po defaultu iskljuceno.
Flesnuo sam ga po treci put u zadnja dvs dana, sve isto uradio i evo sad radi net normalno.
wtf lol :D
Ako se dobro secam, JB animacije su bile i u 1.5
 
Svašta.

Bilo je nešto što je ličilo na JB animacije. Ove u 1.6 su full :) Da li ti radi mms? :p
 
Sale, znaš li kada će biti neki normalan JB u skorije vreme? Rekao si da ova dva ne stavljamo pa ono... :)
 
Mislis normalan ICS 4.0.4 :)
JB neće skoro i pitanje da li će izaći za nas telefon :)
 
Nemam pojma svarno. Dobijam info dan ranije, pa eto kad bude mogu da javim. Sad ako bas hocete 4.0.4 mogu ruski da uradim ali sa Siyah kernelom. Ne pada mi na pamet CF-Root da stavljam ako nije ispitan
 
Zato što GM jedini koji pravi dobre kernele...
 
Sale ajde odradi nam taj 4.0.4 pa da pustimo po gajbu cheerscheerscheerscheers
 
Nazad
Vrh Dno