Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

ljudi gde gresim,

probao sam da instaliram galnet miui, pratim upustva: wipe data/cash/dalvik, instal zip sa root sd-a i uvek bootloop
 
probao sam I sa wipe system I bez toga, wipe data pa reboot pa wipe ostalo, wipe svega navedenog pa install I nista..sve kombinacije citajuci sta.se ljudima desavalo..uvek bootoop..to mi se desilo I sa tvojom temom, imao sam dodexed stock ki3, sada je stock odexed + cf root..
 
Poslednja izmena:
probao sam I sa wipe system I bez toga, wipe data pa reboot pa wipe ostalo, wipe svega navedenog pa install I nista..sve kombinacije citajuci sta.se ljudima desavalo..uvek bootoop..to mi se desilo I sa tvojom temom, imao sam dodexed stock ki3, sada je stock odexed + cf root..

Kad dobijes BL uradi wipe svega. Jel si probao tako?
 
Flešuj stock rom pa cfroot pa probaj, mora da radi.
 
npr jkay mod je uspesno insralirao, ali npr miui nikako pretpostavljam da gresim ali gde ne znam..
@laza probao vise puta nece
@sasa probacu sledeci put
 
Kakva vam je baterija na ostalim romovima?
Jel uporediva sa ovime:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1318632106481.png
    uploadfromtaptalk1318632106481.png
    72 KB · Pregleda: 123
  • uploadfromtaptalk1318632119532.png
    uploadfromtaptalk1318632119532.png
    40 KB · Pregleda: 129
  • uploadfromtaptalk1318632131783.png
    uploadfromtaptalk1318632131783.png
    24 KB · Pregleda: 118
Da li se jos nekome desava cesto da vas sagovornik lose cuje? Meni je data network mode stalno ukljucen,u pocetku sam mislio da je zbog toga kod losijeg signala ali sada me vec uzasni nervira... Kakva su vasa iskustva?
 
Poslednja izmena:
@vidor nisam imao problema, uglavnom razgovori idu preko 3g i u proseku 1h razgovora dnevno nisu mi ni jednom rekli da je bilo problema, testiraj sa gsm only i sa datom off da izbacis mogucnost da je do mreze..

@sasa meni nikako ne ide ovo sa instaliranjem rom (miui), instaliram stock pa cf root, pa wipe cash, dalvik/format system i ode u boot loop, posle toga mogu samo u downlaod mod, u recovery nece da bih odradio full wipe, cak uspesno mi izvrsi instalaciju i odmah odradim uspešno nandroid backup miui-a i kad odradim reboot opet boot loop i samo mogu u download mode, nakon toga mogu samo da ga oporavim sa repartition i tir fajlom, odustajem:)..

@djurkash vidim da si uglavnom koristio voice, njemu je data protok i display ubitačan što se tiče baterije, npr kod mene ostavio sam stock KI3, stavio gsm only i net koristio samo sa wifi..rezultat neverovatan za mene, posle 15h od punjenja (bez dodatnih aplikacija i bez auto sync-a gmail-a), oko 1h voice-a, oko 1h net-a, oko 1h display-a je baterija bila na 75%
 
Poslednja izmena:
pit file ne tar, u pit-u, da ne dodje do zabune..prilikom repartition
 
hvala druze....ovo je super stvar ali koliko sam shvatio preko DLNA se mogu reprodukovati video snimci, slike i muzika, a jel moze igre da reprodukuje? kada igram recimo neku voznju na tel da je gledam preko monitora? pozz

Samo ako povezes TV i mobilni kablom. Ali je neprakticno ako gledas u TV a prsti su ti van vidnog polja, malo je glupav osecaj.
 
Baterija je ok na ki8. Definitvno vise izvuce od kh3. Ali imam drugih problema.. npr. Novi market, Chainfire3d se ne vidi iako je instaliran, ... Nisam imao vremena da istrazujem, ali cu ovih dana da downgrejdujem Market.
 
Ovo moram pokazati drugu koji tvrdi da se ni jedan tel ne moze porediti po kvaliteti sa iphonom..inace i ja sam iznenadje,mada je moj ispao iz dzepa na benton sa motora i malo se okrbao po coskovima...
 
Iskreno kada ga držiš u ruci iPhone je svakako kvalitetniji od SGS2 (naravno da ima podjednako kvalitetnih telefona to samo oni vole da preuveličavaju stvari, ni da je napravljen od do sada nepoznatog materijala a ne nekog stakla i malo aluminijuma), ali primetio sam da zadnje staklo na iPhone-u na svim drop testovima puca iz prve, dok plastični telefoni što se tiče oklopa obično izdrže mnogo više padova.
 
Poslednja izmena:
Definitivno je mana na SGS-u ona niklovana plastika okolo. Ona prva strada, mada je meni svakako iphone i lepsi i imakvalitetnije kuciste. To je ipak samo moje misljenje
 
Slazem se ona je meni i pukla,moze li se ona kako zamjeniti? Sto se tice ovog za izgled,meni sgs1 i 2 1000 puta bolje izgledaju,iphone izgleda nekako staromodno,kao cigla..
 
to je Galaxy Tab 7" ....
 
Pozzz narode... Koju navigaciju je najbolje instalirati na ovom phonu? (inace ja sam instalirao Motonav, nekako mi djeluje siromasno ili se samo tripujem :)) I jel postoji neka opcija da je pregled poruka u obliku foldera, a ne u obliku chata, to me nervira uzasno? :) Hvala unaprijed...:)))
 
Najbolje navigacije sa našim mapama su iGO MyWay i NDrive.
 
Nazad
Vrh Dno