Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

Nisam strucnjak za termodinamiku ali nek neko kaze koliko je to malo/puno i da li bi se osetilo toliko zagrevanje preko prenosnika toplote a.k.a metala poput Al ili neke legure :p

pa pazi, meni kada se legend bio zagrevao bilo mi je neprijatno da ga drzim u ruci zato sto je saka pocela da se znoji npr. isti slucaj sa dhd npr, metal jednostavno nije prijatan na dodir kao plastika recimo, ili jos bolje kao matirana plastika.
takodje, treba uzeti u obzir i sposobnost materijala da absorbuje udar. dzaba gorilla glass ako ti fon padne, a metalni ram(ili mozda celo kuciste) oko stakla nije mogao da absorbuje energiju.
ne pravdam samsung, ali mislim da im je ovo sa plastikom pun pogodak, telefon je lagan a ostavlja fenomenalan osecaj u ruci time sto nista ne krcka i time sto je sve savrseno uklopljeno.
 
Po mrni najbolji materijal je matirana gumirana plastika koju vidjam na nekim GPS navigacijama. Ne znam zašto je ne viđamo na telefonima. Verovatno zbog debljine.
 
sta vam znaci kada ga necete sigurno kupiti po toj ceni :D
 
Caesar jos ne sme da ga kupi.. mora prvo da saceka da stigne beli poklopac baterije da proseta malo Galaxiju pa tek onda moze da se menja :)
 
Hvala za link. E sad jedno pitanje, kako mozemo da budemo sigurni da je na njemu super amoled +? Da li postoji neki nacin da to utvrdimo pre kupovine, posto nasi seljoberi su spremni da uvale bilo sta...
Da to je verzija SG2 sa samoled+ ekranom sto posto.Treba biti strpljiv i sacekati da cene malo padnu.Pozdrav!
 
moze i meni na private gde ga ima da vidim i ja:D

inace ko je zvanicni zastupnik za samsung mobilne kod nas?
 
Poslednja izmena:
Po mrni najbolji materijal je matirana gumirana plastika koju vidjam na nekim GPS navigacijama. Ne znam zašto je ne viđamo na telefonima. Verovatno zbog debljine.

Mislis ovo kao na vecini HTC modela?
 
pa pazi, meni kada se legend bio zagrevao bilo mi je neprijatno da ga drzim u ruci zato sto je saka pocela da se znoji npr. isti slucaj sa dhd npr, metal jednostavno nije prijatan na dodir kao plastika recimo, ili jos bolje kao matirana plastika.
takodje, treba uzeti u obzir i sposobnost materijala da absorbuje udar. dzaba gorilla glass ako ti fon padne, a metalni ram(ili mozda celo kuciste) oko stakla nije mogao da absorbuje energiju.
ne pravdam samsung, ali mislim da im je ovo sa plastikom pun pogodak, telefon je lagan a ostavlja fenomenalan osecaj u ruci time sto nista ne krcka i time sto je sve savrseno uklopljeno.

Ma nemam ja nista protiv toga, ali verovatno da je moglo bolje...pa Nokia N8 ima celo telo od anodizovanog aluminijuma, pa se niko nije zalio na neko preveliko zagrevanje i sl. :)

inace ko je zvanicni zastupnik za samsung mobilne kod nas?

Roaming Electronics d.o.o. kol'ko ja znam
 
ne postoji vise zastupnik,samsung sada radi sam ,roaming mu je razradio trziste i sad su uzeli sami da rade
 
e preteraste ga, sada i ja hocu da vidim gde ima da se kupi...aj neka neko posalje u pm
 
Au sunce mu, pa posaljite mu pp pa neka vam odgovori! Naspamovaste temu a 99% vas nema nameru da kupi sada ili uopste :d
 
Roaming Electronics d.o.o. kol'ko ja znam


Znam to pise, doduse mislio sam zvanicni retailer. Tj u kojoj prodavnici kad se pojavi znacemo da je zvanicno u nasoj zemlji: comtrade, samsung-nokia mobile,...?

sto se tice cene i ocekivao sam 650-700e s obzirom an cene kod nas u odnosu na svet
 
Nazad
Vrh Dno