Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Koliko je pametno koristiti wireles punjac ukljucen na usb na racunaru za svakodnevno punjenje?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ja sam koristio na poslu wireless punjac svakodnevno, stajao na njemu kad god nisam koristio tel, samo sam ga tako punio vise od 6 meseci...nikakvih problema nisam imao.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma nece da se puni
, punjenje se pauzira i nastavlja i tako u krug. Punjac sam kupio u radnji ima racun i deklaracija ja njemu trebalo bi da je original.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
УСБ на рачунару вероватно има 0.5аh струју, то је слабо. Прикључи бежични пуњач на нормалан адаптер за пуњење у струју.

Sent from Galaxy S8
 
Zna li neko kako povecati preciznost GPS-a? Nisam ga koristio sigurno 2 meseca, a znam sigurno da je tada radio precizno. Treba uskoro da idem na letovanje, pa rekoh da proverim. Location je postavljen na high accuracy, ukljucim bilo koju aplikaciju kao maps, here WeGo ili maps.me, ono promasi za 50-100m, sto u gradu prikaze i ulicu pored. Skinuo sam gps status aplikaciju i odradio korake za A-GPS data, ali se nista nije promenilo. Deluje mi kao da je neki update nesto pokvario, s obzirom da je pre radilo super.
 
УСБ на рачунару вероватно има 0.5аh струју, то је слабо. Прикључи бежични пуњач на нормалан адаптер за пуњење у струју.

Sent from Galaxy S8
Probao usb, original fast charger od s8 ( sa kablom od j5 posto nije usb c) alcatel punjac sa alkatel kablom i od toga nista ne radi. Jedino sto radi je punjac i kablic od samsunga j5

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A na kom racunaru kacis sve to ?...ako je ovaj iz My computer :S:
 
Usb 3.0 i 2.0. Takodje nece ni na punjacu od s8, samo od j5

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A koji ti je wireless punjac? Fast ili obican od 1A?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Eto navodno fast
2e0564c2198baf7e73cdd7e05412c134.jpg
8f99041afa6d4f3196a35afe82b89eeb.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa treba ti input od 5v i 2a...zato ti i radi od j5. Ovaj fast charger punjac od s8 ima slabiju amperazu kao i usb port zato i zeza.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sta znaci ovo, par puta mesecno mi izbacuje ovu notifikaciju..?Screenshot_20180704-162206_Samsung Experience Home.jpegScreenshot_20180704-162152_Samsung Experience Home.jpeg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jesi menjao sim za dva puta? Ja imam dual sim verziju i meni ti izađe kad god menjam (softverski) net izvor između njih dve.
 
Jučer sam s*ebao telefon sa Package disabler pro, da ni nakon vraćanja disableovanih aplikacija i brisanja te same aplikacije telefon nije radio normalno. Non stop mi iskazale nekakve poruke da neko drugi vrši kontrolu telefona. Reset to factory defaults bilo jedino rješenje. Razmislite dva puta prije nego upotrije.bite navedenu aplikaciju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako povecati preciznost GPS-a? Nisam ga koristio sigurno 2 meseca, a znam sigurno da je tada radio precizno. Treba uskoro da idem na letovanje, pa rekoh da proverim. Location je postavljen na high accuracy, ukljucim bilo koju aplikaciju kao maps, here WeGo ili maps.me, ono promasi za 50-100m, sto u gradu prikaze i ulicu pored. Skinuo sam gps status aplikaciju i odradio korake za A-GPS data, ali se nista nije promenilo. Deluje mi kao da je neki update nesto pokvario, s obzirom da je pre radilo super.

Mozda neko?
 
Zna li neko kako povecati preciznost GPS-a? Nisam ga koristio sigurno 2 meseca, a znam sigurno da je tada radio precizno. Treba uskoro da idem na letovanje, pa rekoh da proverim. Location je postavljen na high accuracy, ukljucim bilo koju aplikaciju kao maps, here WeGo ili maps.me, ono promasi za 50-100m, sto u gradu prikaze i ulicu pored. Skinuo sam gps status aplikaciju i odradio korake za A-GPS data, ali se nista nije promenilo. Deluje mi kao da je neki update nesto pokvario, s obzirom da je pre radilo super.

Пробај да користиш навигацију па види како ради у пракси. Када си унутар објекта, прецизност је мања него под отвореним небом.

Sent from Galaxy S8
 
U kolima sad testirao, oblacno radi perfekt, ne mogu da tvrdim u metar ali u dva garantujem tacno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jesi menjao sim za dva puta? Ja imam dual sim verziju i meni ti izađe kad god menjam (softverski) net izvor između njih dve.
Nisam.. nije mi telefon dual sim.. nije nista strasno, al reko da vidim dal se jos nekome desava to..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Izgleda da se resio problem sa nepreciznoscu GPS-a, doduse ne znam ni sam kako. Restartovao sam telefon jednom i odradio par puta ono brisanje i skidanje a-gps data.
 
A-GPS je tu kako bi se povećala preciznost, ako si odabrao high accuracy telefon treba da koristi i A-GPS. Ali za korišćenje A-GPS je potrebna internet konekcija, pošto telefon komunicira sa serverom, tako da proveri da li imaš vezu sa internetom u tom trenutku. Mada 50-100 metara je prevelika greška, malo mi je neverovatno.
 
Drugari,
Odendavno i to cini mi se od kada je bio update za samsung mail aplikaciju, imam neobican problem na S8. Kada otvorim samsung mail aplikaciju, normalno ulazi u inbox folder, uradi sinhronizaciju sa mail serverom ali izbaci poruku " No emails", i "You may have emails that have not yet been retrived the server. Ista poruka izlazi i kada udjem u folder za poslate poruke. Inace normalno mi emailovi stizu jer ovu aplikaciju koristim za yahoo nalog koji imam. A u opciju search nadje nako trazim neki od starih mailova, sto znaci da su tu. Inace kada na racunaru otvorim moj nalog na yahoo pokazuje sve mailove.
Hvala unapred na pomoci
 
Probaj da izbrises nalog pa ga opet ubaci, mozda odradi tada normalno sinhronizaciju..
Ja koristim taj app za poslovni mail, radi perfektno!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probaj da ocistis cache i data te app, mene je tako zezao kad sam dodao drugi gmail.
P.s. kad to uradis moraces da dodas i druge naloge ako si ih imao u toj app.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Postoji li mogucnost da se reprogramira bixby tipka bez roota, npr. Da je koristim za pokretanje kamere?
 
Bxactions a kameru imaš i na dupli klik power dugmeta
 
Код мене је биксби дугме намештено да на двоклик пали лампу тј блиц, један притисак ми је Back а кад задржим уради Screenshot. Двоклик на Power пали камеру.

Sent from Galaxy S8
 
Ma dobro kameru sam naveo samo kao primjer, hvala za info
 
Eto navodno fast

2e0564c2198baf7e73cdd7e05412c134.jpg

8f99041afa6d4f3196a35afe82b89eeb.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ja isti ovakav porucio sa alija i imao istih ptoblema kao ti,moguce da punjac nije orig,sad imam.orig fast charge i nema nikakvih problema,moguce da ti punjac nije original
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno