Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Samsung Galaxy S8

Po meni najvise sanse, da ove godine izvuce nesto, pored Samsunga i Jabuke ima Sony koji je konacno napravio dostojnu zamenu za Z5/P. Ali daleko od toga da ostali proizvodjaci nemaju svoje adute, LG, Huawei, sada cekamo Xiaomi i HTC, Opo... Bice ovo zanimljiva godina svakako, kao i sve do sada. Opustite se ljudi i uzivajte u svojim masinama. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel l' neko provalio, ni reci o kameri? Ista kamera i sensor kao na S7/E(sto nije lose, ali opet...).

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Pa nema tu sta...jedino da je auto opcija malo bolja.[emoji1] [emoji1]
Senzori su dostigli svoj fizicki vrhunac, mogu jos koju sezonu da se igraju sa onom duplom.Ostalo je sve softversko peglanje.

Nema tu vise sta da se ponudi, nekad su mogli da prodaju pricu sa procesorima od vise jezgara(nekad dvojezgarni bio vau, posle vise ni to nije nista spec posle oktakorova), vise memorije(posle 2 i 3gb vise nije ni bitno), vece rezolucije ekrana(bilo iole zanimljivo do full hd, i cim je preslo 300ppi vise nije bilo ni vidljivo ni vazno) Sad to nude manje vise svi...nema neke vau opcije koja izuva.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
A kad se setim koliko ljudi napljuvase g6, gle ovo..

Sent from my Havaji P9
 
Jako me nerviraju sto su sklonili prave dugmice i presli na ovu sad ga vidis sad ne glupost. Isto mi se ni malo ne svidja gde ode senzor otiska.

Ne kontam o cemu su razmisljali, gomila korisnika Samsunga im je bas bila verna zbog dugmica, mogli su malo istrazivanje napraviti pre nego sto su ovo uradili...
 
Jako me nerviraju sto su sklonili prave dugmice i presli na ovu sad ga vidis sad ne glupost. Isto mi se ni malo ne svidja gde ode senzor otiska.

Ne kontam o cemu su razmisljali, gomila korisnika Samsunga im je bas bila verna zbog dugmica, mogli su malo istrazivanje napraviti pre nego sto su ovo uradili...

To samo je Jabuci poslo za rukom, jedan te isti dizajn godinama i svaki x kada korisnik kupi Iphone kaze ; U jbt vidi sta su sve promenili :D
 
4:3 odnos kamere izgleda još gore na ovom ekranu nego na 16:9:

vpavic_220317_1557_0170.0.jpg
 
Stock nav bar lepši 10000x, gle' na šta im liči ono..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
da vidis kako tek bedno 4:3 igleda na svakom novom tv.u.... bordure bas velike sa strana... crno.. ali imas 16:9 pa fotkas tako na 9.3 mpx.

Sent from who gives a shit?

Znam, imam Ultrawide monitor pa zato i kažem, ovaj je 18.5:9 pa to izgleda još gore nego na TV-u ili starijim telefonima. Čak i sa tim posečenim 16:9 ćeš imati crni okvir
 
Znam, imam Ultrawide monitor pa zato i kažem, ovaj je 18.5:9 pa to izgleda još gore nego na TV-u ili starijim telefonima. Čak i sa tim posečenim 16:9 ćeš imati crni okvir
to jeste...Kapiram da ce barem you tube da prilagodi aspect ratio...Za ostalo sumnjam

Sent from who gives a shit?
 
Mrka kapa i od toga, oni nativno ne podržavaju ultrawide klipove (poput filmskih trailera) čak ni u svom browseru, već moraš da instaliraš neku ekstenziju od 50ak kb koju je napravio neko u garaži.
 
Da li ovaj s8 znači i pad cene s7 na oglasima ? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ima da se iznenadiš kad skoči [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Mislim da pola foruma to čeka, svuda je veliko sniženje na S7 pa čekamo da šverceri isprazne lager i počnu da nabavljaju sedmice po nižoj ceni. Koga sa foruma je već napunio džepove u Emiratima sa S7edge za 370€ :D
 
Cene za Srbiju.
S8 102.990
S8+ 115.990
Cena na nivou S6 kad se pojavila. S7 je bila jeftinija.
U prodaji od 20.04

Poslato sa telefona
 
to jeste...Kapiram da ce barem you tube da prilagodi aspect ratio...Za ostalo sumnjam

Sent from who gives a shit?

Ne moze youtube da prilagodi aspect ratio kada on zavisi od ulaznog snimka, osim ako ti se ne gledaju razvuceni snimci? Da bi se preslo na 2:1 potrebno je da citava industrija predje na taj odnos strana kako za snimanje tako i prikaz multimedije, i da onda prodje par godina dok korisnici to kupe i usvoje kao standard. To moze Apple u rekordnom roku da progura tj. mogli su. Samsung nema sanse.
 
Mislim da pola foruma to čeka, svuda je veliko sniženje na S7 pa čekamo da šverceri isprazne lager i počnu da nabavljaju sedmice po nižoj ceni. Koga sa foruma je već napunio džepove u Emiratima sa S7edge za 370€ :D
S7e u Emiratima 370e ? Pa oni ljudi se sprdaju :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne moze youtube da prilagodi aspect ratio kada on zavisi od ulaznog snimka, osim ako ti se ne gledaju razvuceni snimci? Da bi se preslo na 2:1 potrebno je da citava industrija predje na taj odnos strana kako za snimanje tako i prikaz multimedije, i da onda prodje par godina dok korisnici to kupe i usvoje kao standard. To moze Apple u rekordnom roku da progura tj. mogli su. Samsung nema sanse.

Ja ti navodim da oni ne podržavaju taj aspect ratio ni kada su ulazni snimci u ultrawide (bioskopskom) formatu čak ni u Chrome-u, iako su takvi monitori godinama na tržištu.
S7e u Emiratima 370e ? Pa oni ljudi se sprdaju :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
tapatalk_1490808088858.jpeg
 
u vipu s8+ 150k din, bez ugovorne obaveze, bez + samo 134k,a telefon stari 1 godinu s7 edge ista cena ko s8. nisu oni bas pri zdravoj pameti
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy S8

Sa svakim modelom ista pljuvacina, a onda forum pun tog modela :)


Tapatalk
 
82k uz 2100 ugovor. S8+ ne smem ni pogledam :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sa svakim modelom ista pljuvacina, a onda forum pun tog modela :)


Tapatalk

Forum je bio pun S1/S2/S3/S4 (posledica toga sto su S1 i S2 oduvali i to malo konkurencije, uglavnom htc), onda je jedno vreme bilo dosta S petica dok ljudi nisu izvalili da je prehajpovani plastikaner sa losim softverom, S6/E su mnogi preskocili zbog prosecnih baterija i ogromne konkurencije a S7/E su zasluzeno bili i ostali popularni na benchu :)

Ove osmice su smesne pored S7/E, kada se pogleda odnos cena-hw/performanse, Note 7 bi sada bio sjajna kupovina pored ovih precenjenih daljinskih sa edge ekranima i tek sada se vidi koliki je bedak sto je propo.
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy S8

Dok ne krenu prvi testovi, vredi li prelaziti na S8 sa IP6s+? Cena je nebitna u prici jer mogu da uzmem kao sluzbeni


Tapatalk
 
nista posebno nije doneo s8, kao sto sam i mislio. s7 ce jos dugo drzati cenu. 10% brzi procesor, smesno
 
Poslednja izmena:
Imam takav osjećaj da će note 8 da razvali. Moraju da se iskupe. I vjerovatno će onda imati nekog smisla da se sa s7e predje na note 8. Da mi sad daju pare ne bih prešao sa s7e na s8. Jedino što je po meni bolje na s8 je dizajn.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sta je ovo. Nikad manje pisanja o nrkom S modelu. Prosle god na dan prezenracijr s7/e preko 20 strana. Sad samo 3... Izgleda da jd malom broju ljydi zanimljiv...
Koliko ce baterija SOT u proseli da izvlaci?
 
Nazad
Vrh Dno