Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ne pamtim kada mi se neki telefon svideo na procurelim fotografijama, pre zvaničnog predstavljanja.
S7E onako crn mi je bio brutalno ružan, reko jbt šta je ovo, ala su upropastili onako lepu boju koju je S6 imao...posle je bila druga priča, i crni S7E mi je nekoliko puta lepši nego S6E u bilo kojoj izvedbi.
Tako da sam suzdrzan što se tiče osmice...za sada me crni ne oduševljava, a beli je užasan...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Genije...to se vidi itekako... Imao sam i poredio..Razlika prilična između 300 i 500 ppi.....Ne vidiš je dok ne uzmeš jedan fon pored drugog...Supruga ima iphone 6splus, ja imao s7edge.... Razlika u pikselima i detaljnosti velika...


Sent from WC
Neksus 325ppi, meizu 403ppi(da, nije neki fon, ali ima takodje full hd)...na neksusu vidim piksele tek kada nabijem ekran na oko do trenutka kada prestajem da vidim jasno.Na meizuu ne razaznajem piksele uopste.

Sa razdaljine sa koje ih normalno gledam, ne vidim ama bas nijedan piksel.Ne znam sta je tu toliko veliko.

Razliku koju si video je u rezoluciji 2k vs 1080p...mada ni ona nije toliko velika.


Na kraju, kod samsunga bar jedno nije problem, a to je ekran, koji god da je, dobar je.Prezasicene boje za moj ukus, ali opet dobar ekran, tako da ne sumnjam da ni na S8 nece zakazati.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Kome je prezasiceno ima basic mod.
 
Ja ne znam dokle će se više pričati o Samsung / amoled bojama, uz ip7 ti Samsung ekrani imaju najtačnije boje, al ne zna narod da uđe u settings i promeni profil :)

Napucane boje na amoledu su izbor (do note 4 jedini), ne moranje. Danas većina ipsova ima napucane boje u poređenju sa basic modom na samsungu ili srgb na nexusu ili op3t itd.
 
Poslednja izmena:
Navodno potvrda za bateriju. 3500mah

b1285b88822f4a79b625697d05fb4906.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
S8+ . Slabo ali krastavac.. sada samo da se vidi koliko je s835 ustvari efikasan

Edit: smor..
According to one insider source: "Samsung poured resources into Synaptics’ fledgling technology last year but the results were frustrating. With the production imminent, the company had to decide to relocate the fingerprint scanning home button to the back of the device at the last minute." There you have it. Synaptics is indeed talking about in-screen finger sensing at a preset area as the current step in its developments of the technology, which would imply it is still not completely out of the testing phase, while the next and final step would be placing a finger scanning area anywhere on the screen that the manufacture chooses. 


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa ako je stvarno 25% stedljiviji trebala bi baterija da bude u rangu sa exynos verzijom s7e

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa to oni kažu za svaku novu generaciju, 30% štedljiviji, 40% bolje performanse itd.

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Ne znam zašto uopšte spominjete Snapdragon kada će 99% primeraka u Srbiji biti Exynos, koji će verovatno biti bolji u svakom pogledu kao i u gotovo svakoj generaciji do sada. Jedini razlog forsiranja Snapdragona u medijima je što su u pitanju većinom američki mediji, američka kompanija i namenjen je za američko tržište pa da se njihovi kupci ne osećaju zapostavljeno i da ne bi stekli osećaj da njima uvaljuju lošije uređaje nego ostatku sveta.
 
A na primer ja i dalje mislim da će postojati samo s835 verzija a da je exynos za note 8 ( a sa njim i dual kamere na note8 ) :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izbacili su na twiteru da ce biti exynos novi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ko je to javio i kada ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo, ovde.
Imas na njihovom twitteru jos dosta materijala.

ac2b89ddee66951529dea0d02b2d0636.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da, to su ga samo "predstavili " kao i s835 npr pre 4meseca. Ne znači da će ići na s8.

Dok se ne pojavi verzija sa exynos na geekbenchu ja verujem da postoji samo model sa s835

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bitno je da ti znaš da će biti [emoji23] [emoji136]
Forum zakon.

Inače ja sam napisao mislim da će itd itd

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bitno je da ti znaš da će biti [emoji23] [emoji136]
Forum zakon.

Inače ja sam napisao mislim da će itd itd

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ma evo sad sam im slao mail da te ubede...Jer svi ovi što pišu da će kao i uvek biti Sd i Ex verzije na novom S8 nisu uspeli...Pa sam im napisao da te nekako ubede, jer tamo u tom fudbalskom klubu u nekoj tamo Loznici imaju skeptike :)
Šalu na stranu, videćeš da neće menjati praksu...
Evo ga zlatiša :)
Samsung-Galaxy-S8.jpg
 
Poslednja izmena:
Previse zlatna.Gold platinum bi bio bolji a koliko vidim crni i dalje vazi za najlepsi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Previse zlatna.Gold platinum bi bio bolji a koliko vidim crni i dalje vazi za najlepsi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
I meni se čini previše kič, ali možda su filtririali fotku pa nije realna.
Meni moj primerak stiže uvek iz Dubai. Krajem meseca verovatno, tj. čim izađe. Jedino što ne biram boju nego šta mi donesu, jer je poklon...Nadam se da će biti crni. I mislim sa su malko unapredili kameru. Barem tako šuškaju neki internet izvori. Jer onaj software za s7 me je smorio na auto modu sa prekomernom ekspozicijom i postprocessingom u noćnim uslovima.

Sent from who gives a shit?
 
U sred srede si ga pogodio.Nerealno koliko nahvalise low light mogucnosti s7ice a ono ekspozicija na maks i sve grain na ekranu kao filter da sam stavio.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ovaj zlatni je odvratan, moj S7 gold platinim izgleda mnogo svedenije i normalnije od ovog. Koliko vidim, samo crni S8 ce da lici na nesto.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
U sred srede si ga pogodio.Nerealno koliko nahvalise low light mogucnosti s7ice a ono ekspozicija na maks i sve grain na ekranu kao filter da sam stavio.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Kada sam takve fotke(nigh condition grain, postprocessing, over-exposing)izbacio u s7 temi Poolmaker i fanbojevi su krenuli da pljulju,provociraju, ubeđuju da mi je defektna kamera i sl... Kada je to isto YT tester izbacio, ignorisali su....Koliko dezinformacija i genija ima, to je ludilo...
Inače, našao sam na par mesta da su menjali nešto na kameri a da ostaje, na žalost isto 12mpx (ja cropujem dosta ,) ) Šta su menjali, za sada nisam nigde našao..Nadam se da će poboljšati gore navedeno....
 
Poslednja izmena:
Ja nisam jedan od onih koji kada kupe nesto krenu da pravdaju svoje pare i uvek cu reci sta mi se ne svidja. Samo tako nastavi, ima nas koji cene takve ljude ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Apsolutno, ali je zato tu pro mod za low light koji izuva.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Onaj peti senzor je izgleda za prepoznavanje lica. Glasine su da prepoznaje lice za oko 0.01 sekundu.
Takodje dbrand izbacio s8 na sajtu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Šta je tu neverovatno.. lenovo p2 i lenovo moto Z. 5000mah VS 2600mah

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno