Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Od kako sam presao na Oreo sve mi se sjebalo sa notifikacijama. 2 dana pokusavam da vratim kako je bilo na prethodnoj verziji.
Najveci problem je sto mi ne stizu notifikacije za Viber na lock screenu. Iako to stoji podeseno
 
Meni se dešava sledeća situacija: stigne mi poruka preko Vajbera, izađe uredno notifikacija na lock screenu, ali je ne pročitam. Nakon određenog vremena (još nisam provalio koliko, možda pola minuta recimo ili manje), ponovo se čuje ton poruke, pomislim druga poruka i bacim pogled na lock screen, međutim daje mi notifikaciju za istu tu poruku...?! Čini mi se da se to dešava samo sa Vajberom, nisam obratio pažnju na druge aplikacije, mail nije sigurno, SMS ću da ispratim ovih dana.
 
A da ti nije ovo uključeno?
60d90ea8cfe1e7afb8a70ad62d1bfd90.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi da li vama radi edge lighting i onaj svitak za Viber kad je screen off?
Ako je problem samo kod mene zamolio bih da neko okaci podesavanja za notifikacije kome radi edge lighting na ugasenom ekranu za Viber.
Meni to radi samo za sms poruke. Na Androidu 7 je radilo i za Viber.
Takodje sam ugasio Icon frames ali je i dalje ostao na nekim ikonicama.
 
Radi normalno kad je screen off. Pretpostavljam da si ukljucio notifikacije tamo u spisku aplikacija?
 
@dante bg radi normalno.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Stiglo i meni azuriranje, za SWC...
c5b95b4857719b5189a2c4da946f5b0a.jpg


Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Da li vam telefon redovno radi backup na google photos ili morate povremeno da udjete u aplikaciju kako bi zavrsio backup?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
mozda ti je aplikacija stavljena u rezim spavanja pa se ne pokrene sama da uradi backup.

Sent from Galaxy S8
 
Koliko vrede AKG bubice sto idu uz S8? Stoje mi nekoriscene

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
ako se dobro secam, negde sam procitao da su 99$ mada ne znam ko bi ih platio toliko. zvuk preko njih nije nista posebno, naprotiv..

Sent from Galaxy S8
 
Dal su te oridjidji sto su na KP? Ima na ebay kineski akg isti sto i na aliju al veze nema sa njima iako su skoro identicne

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Revieweri njihov kvalitet zvuka itd ako se dobro sećam cene negde na 50-60$ ranga slufa. Svakako bolje nego bilo šta drugo što dolazi uz telefon.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni je najbolji zvuk bio na slusalicama koje sam dobio iz Sony z2 neki model inace na ovim uz s8 nista posebno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Mene na sony uvek mučilo što je mnogo tih, kvalitet je ok al džaba kad su tihe, output dosta slab kod sony generalno.

Ovako zvuk na zvuk samsung uvek gura "bassier" naspram sony koj je tu negde sav "ravan " ako sam se dobro izrazio.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nzm meni se cini da je z2 sa onim nekim noise slisalicama imao dosta bolji i jaci zvuk od svi telefona koje sam imao posle njega

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako mislis na one masivnije bubice sto su isle sa z2,te su bile zakon.

Akg sto idu sa s8 su pristojne ali nista preko toga. Fali im basa,dosta su tihe i kvalitet izrade nije neki. Mislim da su one senn od 30e bolje od njih za klasu. Ja imam JBL syncronos reflect i bolje su za klasu - dve od ovih akg
 
Poslednja izmena:
E onda ima za 3000 i vise iz kutije od telefona izvadjene...
 
Gde?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno