Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Gde bih mogao da kupim staklo za s8+ u Beogradu?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Podleže burn in garanciji. Nosio je drugar u vip i prihvatili su reklamaciju.
 
I ja sam bio ubeđen da mu neće prihvatiti, tako sam mu i rekao. On je otišao i rekli su da će promeniti ekran. Doduše, imao je i onu garanciju za lom ekrana od godinu dana, tako da je bio u fazonu, ako mi ne poprave, polomiću ekran... [emoji28]
 
To je onda novo,ako se dobro secam pre burn nije podlegao garanciji. Ali super ako je tako,moze da se sprzi ekran i dobije nov ako je nekom do toga

Evo primera


https://www.google.rs/search?q=amol...#imgdii=0c5S8krh8UA5nM:&imgrc=jqwSxg7ZwvVRRM:

https://www.google.com/amp/s/amp.re...is_what_happens_to_super_amoled_screens_over/


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ne vidim smisao toga.... Zasto bi to radio neko i da mu fabricki spakovan telefon otvara neko u nekom servisu ko zna koliko strucan itd... Generalno ti mozes kupiti i nov auto i vozito ga sve u prvu brzinu ali ne vidim smisla a ni eventualnu korist iz toga...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Realno za telefon koji je kostao 800e po izlasku mora da podlijeze garanciji. Nije svako advanced user da bi znao sta je burn in i kako da pokusa da ga izbjegne.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I ja sam bio ubeđen da mu neće prihvatiti, tako sam mu i rekao. On je otišao i rekli su da će promeniti ekran. Doduše, imao je i onu garanciju za lom ekrana od godinu dana, tako da je bio u fazonu, ako mi ne poprave, polomiću ekran... [emoji28]
Verovatno su mu zato i zamenili. Plus sto nije polomljen pa mogu serviseri da ga maznu sa "otpada" i uvale za solidnu lovu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Van svake pameti i logike je da ovakav problem ne podleze garanciji... Mozda ne kod kvazi garancija bez racuna inace u ovlascenom servisu svakakva anomalija na ekranu dali se zvala burn in ili.mrtav piksel podleze garanciji i to sam proverio

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To je svakako onda zanimljivo. Npr ti onda posle 23meseca možeš da drizis 2 dana ekran na 100% urezes mu neku sliku ili interfejs nekog programa i onda odeš u servis i dobiješ novi ekran i eventualno bateriju pošto po nekada idu u kompletu ? :)
 
To je svakako onda zanimljivo. Npr ti onda posle 23meseca možeš da drizis 2 dana ekran na 100% urezes mu neku sliku ili interfejs nekog programa i onda odeš u servis i dobiješ novi ekran i eventualno bateriju pošto po nekada idu u kompletu ? :)
Svakako zanimljivo...ali kome. Postoje i ljudi koji razmisljaju drugacije od toga da zloupotrebe zakon zbog svoje neke "koristi" i verujem da je vecina takvih. Sa druge strane niko ne garantuje da ces dobiti nov ekran i bateriju posle toliko vremena. Mozda ces dobiti neki repariran primerak ili sta vec ali bez anomalija...a mozda ga i nameeno nakrpe da radi jos tih mesec dana sto ti je ostalo pa posle da se slikas sa trece strane proizvodnja tog ekrana verovatno kosta toliko da je to sve pokriveno kada je korisnik dao 800 ili vec koliko evradi za nov telefon....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Smesni su ti komentari,kao da su prodavci i proizvodjaci neke postenjacine. Oni traze rupe u zakonu takodje,i desavale su se razne neprijatnosti kupcima koji su reklamirali nesto. Tipa da im odbiju garanciju na crknut displej jer tel ima crtu na pozadini,pa je kao pao,a ta crta bila tu mesecima pre kvara. Recimo. I milion drugih slucajeva.

Ne boj se ti za proizvodjace,mnogo vise ljudi oni nasamare za garanciju/reklamaciju nego sto sami bivaju nasankani.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Smesni su ti komentari,kao da su prodavci i proizvodjaci neke postenjacine. Oni traze rupe u zakonu takodje,i desavale su se razne neprijatnosti kupcima koji su reklamirali nesto. Tipa da im odbiju garanciju na crknut displej jer tel ima crtu na pozadini,pa je kao pao,a ta crta bila tu mesecima pre kvara. Recimo. I milion drugih slucajeva.

Ne boj se ti za proizvodjace,mnogo vise ljudi oni nasamare za garanciju/reklamaciju nego sto sami bivaju nasankani.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ne bojim se ja za prodavce i davaoce garancija. Nemam razloga za to ali eto da ti pojasnim da servisi nebi ni radili da nema kvarova... U interesu servisa je da se tebi i meni pokvari telefon i oni ga poprave a to debelo naplate Samsungu... Ako se nebi kvarili servisi nebi radili i nebi bilo naplate. Toliko o tome o cemu ti govoris

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja licno sam reklamirao dva telefona. Prvi je alcatel idol 2 mini iz telenora koji je bio polomljen pozadi od pada. Posle nekog vremena tac prestaje da radi u donjoj polovino i ja nosim tel u telenor gde prihvataju menjaju ekran zadnji poklopac i bateriju koja se nadula i ostetila tac. drugi primer je samsung s6 edge koji je dobio neke mrtve piksele ili sta vec posle 15 dana u gornjem desnom uglu u pitanju je bio mts tj odneo sam tel u Roaming elektroniks gde su bez ikakvih primedbi zamenili ekran. lokalni prodavci koje sam pitao sta je problem uglavnom su mi rekli da je ekran bio "nagnjecen" dali je tako bilo ne znam. Reklamirao sam i tv Toshiba koji je imao fleke na ekranu i dobio novac nazad. Takodje sam reklamirao.karcher usisivac na kome je.motor zamenjen. Ja nisam imao losih iskustva sa OVLASCENIM SERVISIMA sto ne znaci da drugi nisu. e sad ima i drugih garancija gde sam prodavac mora da snosi troskove i pokusava da to izbegne na neki nacin...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jos samo reci da si auto terao na generalku u garantnom roku[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
 
Jesmo firmin golf 7 1.6 dizel zamenjena tuebina na 50 000 km

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li neko ima preporuku za bezicni punjac sa alliexpresa?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da li ti koristis ovaj punjac? Koje je vreme punjenja?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Čekam da mi stigne, jedino sam sa GB naručio, ti si pitao za Ali. Naručio sam ga zbog ok komentara koje sam čitao.
 
Manje-vise nebitno odakle je porucen. Vidim i da je na snizenju trenutno.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni je bitno, sa GB tehnika je uvek original, naučili su oni lekciju sa kopijama. Na Ali se pomolim i zavrtim točak sreće pa naručim.
 
S8+ se puni oko 2:30-36 na Samsung fast wireless punjacu od s8/+
Taj sa ali bi trebalo sličnom brzinom.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Код мене на SM-G955U1, купљен у UAE и даље CRB9...

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Stigao i kod Telenora

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno