Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Sa ovim poslednjim je bas utegnuto skoro sve. Ja do sada bez zamerki.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da. Definitivno tw trenutno radi jako lepo... Mnogo bolje nego pre koju godinu...
 
Jel ima smisla prelaziti sa s7e ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
@djordjesl hvala Djole.

Sto se tice softwera nemam nikakav problem sa s7e, sve se instant desava, pitanje koliko bi brze moglo i kakav bi osecaj bio. Nikakve Samsung boljke nemam, sa lagom, freezovanjem itd..
Vise bih napravio neku promenu jer eto, dosadi mi sve brzo, ali kad pogledam ne vredi bacanja para...
 
Koliko bolje radi S8 sto se tice softvera u odnosu na S7E?
Nema primetne razlike. Meni je samo baterija bolja i otisak brzi. I kamera je malo softwerski poboljsana ali kontam da ce sve to i s7e dobiti.
@djordjesl hvala Djole.

Sto se tice softwera nemam nikakav problem sa s7e, sve se instant desava, pitanje koliko bi brze moglo i kakav bi osecaj bio. Nikakve Samsung boljke nemam, sa lagom, freezovanjem itd..
Vise bih napravio neku promenu jer eto, dosadi mi sve brzo, ali kad pogledam ne vredi bacanja para...
Ma sacekaj novi note, valjda nece biti eksplozivan :D ma sve isto, jedini problem koji mi pravi osmica je sto mi svaki drugi telefon izgleda debelo kada ga uzmem u ruke zbog odnosa ekrana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa da ili note ili s9 :D Nisam neki veliki fan note serije, mnogo je veliko to :D
 
Nemas puno da dobijes sto se tice softvera pa i hardvera, jedino ako te ekra i izgled privlaci, Note nisam nikad imao tako da S9 ti je dobra ideja da sacekas.
 
Kako vam radi 4G na mts? Podešavanja su mi na 4G/3G/2G ali 4G još nijednom nije uhvatio pa se pitam da li je do mts ili telefona. Radi na H+ i E, 3G ponekad. Područje Beograda. Za to vreme na vip kartici 4G radi bez problema.
 
Kako vam radi 4G na mts? Podešavanja su mi na 4G/3G/2G ali 4G još nijednom nije uhvatio pa se pitam da li je do mts ili telefona. Radi na H+ i E, 3G ponekad. Područje Beograda. Za to vreme na vip kartici 4G radi bez problema.
Imas li uopste 4g karticu na mts?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Naravno da nema ;)

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Meni super radi 4g na mts,dl mi i po 4,5MB/s,testirano u Beogradu i Smederevu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Koliko je bolja baterija na S8+ u odnosu na manju verziju?


Tapatalk
 
15ak posto koliko sam gledao na par poređenja

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
S8 trajanje baterije (sve stalno uključeno - bez štednje)

03bfbb06b8ebd124412f9788d18dc914.jpg
0f48249e63cb6630f06d5140709721dc.jpg

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo je po meni dobar rezultat, sad se razmisljam vredi li ici na veci model? Hardverski su isti osim baterije jel?


Tapatalk
 
^samo baterija i ekran.
uzgred da pitam: neka preporuka za sd karticu, tj da li neko ima neka posebno loša/dobra iskustva sa nekom c10?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigle su mi danas folije za zadnje staklo, 4 komada 2 dolara. Lako se stavlja, vrhunski ide sa ringe fusion futrolicom.
DSC00978.JPG
 
U sta vi nosite ovako lepe telefone. Uzas. Ja to ne bi nosio da mi placaju. :)

S8
 
@ICE Baš tako. I gledaj da izbegneš veći model ukoliko nemas šake kao Shakill O'Nill ;)

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Dobra je baterija i na s8, dok ne krene da slabi. Standardna Samsung boljka... :sceptic:
 
Ovo je po meni dobar rezultat, sad se razmisljam vredi li ici na veci model? Hardverski su isti osim baterije jel?


Tapatalk
Izgleda i da na plus ide ufs 2.1 a na manji ufs 2.0, to su onako ispod stola provukli.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno