Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Evo kod mene.
 

Prilozi

  • Screenshot_20190401-001949.png
    Screenshot_20190401-001949.png
    121.2 KB · Pregleda: 100
Аха, ипак је слично онда као код мене, тј system memory код мене је 7.1gb. Једино твој used+available је 22.7gb а код мене 17.7gb како ЕS File Explorer показује.
Али она интерна самсунг апликација показује да имам чак 6,3gb апликација, па вјероватно и њих ЕS File Explorer не показује као меморију која је доступна кориснику, па зато показује ових укупних 17.7 које су расположиве.

Апликације су видим опасне постале, од некадашњих пар мегабајта или пар десетина до лаганих 350.
Excel 260mb, google 320mb, FB (који бих обрисао али не може) 230mb, google play 275mb, chrome 220mb, gmail 100mb, viber 280.... a галерија невјероватних 700mb.... и тако... накупи се.
Нешто и схватам, али да галерија word i excel узму више од 1.2gb ми је мало исфорсирано :d
 
Može samo preporuka za neki kabl sa Ali-a koji podržava fast charging?

Ako je neko već probao drugi kabl sa fabričkim punjačem. :)
 
Može samo preporuka za neki kabl sa Ali-a koji podržava fast charging?

Ako je neko već probao drugi kabl sa fabričkim punjačem. :)

Koristimo ukucani i ja TOPK kablove par meseci, probao razlicite kombinacije telefona i punjaca i na svim telefonima koji to podrzavaju radi fast charging.
 
Ima neko predstavu koliko vredi s7 edge sa naprslim ekranom, touch radi, nema nikakvih mrlja?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ima neko predstavu koliko vredi s7 edge sa naprslim ekranom, touch radi, nema nikakvih mrlja?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Ja uvek kao reper koristim Kupujem prodajem i uvek stavim za koji evro nizu cifru. Nadji telefon sa slicnim naprslinama i vidi...
 
Imaj na umu da ima gomile Galaxy S/Note primeraka kojima ne radi "samo ekran", a ekran trenutno za S7/E vredi skoro koliko i primerci na KP :(
 
Gledam cene, uglavnom su sa flekama svi razbijeni, mozda bi moga za 80-90eur,reparacije rade i za 80eur,ona kao bolja varijanta bez lepka, mozda vredi reparirati, bar ce se lakse tako prodati.



Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
A to je drugo. Vidi, ali za Edge retko rade reparacoju i skupa je. Za obican je relativmo isplativa.
 
Pa trenutno je od 60 do 140, navodno i ovi za 80 rade onom boljom metodom, ima ih sada dosta sto rade... Obican s7 sam radio kod nikog mislim iz Nisa, ali edge ne rade, s7 za 50eur je super ispao. *mjau**mjau**mjau* razbi zena i s7 i edge[emoji17]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Mom se pojavila roze linija inace bez ijednog pada spolja za 10ku stanje jedina mana ta linija inace sve radi savrseno.
Prodavao sam ga za 200 na KP-u, niko se nije javio 10 dana u medjuvremenu se pojavila crta ta i odtad su me bar 15oro zvali, kad sam baksuz.
Zvali bi jos ali sam zbog toga izbrisao oglas.
Za egde moze reparacija 80 evra najboljom metodom i po mom misljenju se isplati.
 
Da li je moguce Always On Display podesiti tako da prikazuje i sat i neki weather widget zajedno, a ne ono da se klikne strelicom na desno/levo?
 
Cao svima... Imam jedno pitanje, pa ako moze pomoc oko toga... Kupio sam Samsungovu micro SD karticu od 64 gb (EVO Plus) i kada sam je raskapovao prvo sam je stavio u laptop ne bi li je testirao Samsungovom alatkom za proveru originalnosti i da bih proverio jos par sitnica (brzinu itd). Odmah sto sam video da je ova kartica za razliku od kartica manjeg kapaciteta formatirana u exFAT (sto je normalno). Kada sam je stavio u telefon, ja sam je formatirao zbog prethodnih testova koje sam izvodio i kopiranja fajlova radi testova brzine. Zanima me da li telefon sam formatira u exFAT ako je kapacitet veci od 32gb, ili se telefon vodi time koja je postojeca tabela pa onda upise samo nule i nacini je praznom? Samo se plasim da mi telefon nije formatirao karticu u FAT32. Znam da nije bilo potrebno novu karticu formatirati, otud ne bih imao ni ovu nedoumicu, ali zbog, kako sam napisao zbog kopiranja fajlova, umesto brisanja svega toga rucno, ja sam se odlicio za formatiranje iz telefona... Hvala puno na pomoci.
 
Pa vrati je opet u računar i proveri kako je formatirana

P30 Pro
 
Pozdrav,jedno pitanje,imam obican S7 i desava mi se da mi ne stizu uopste poruke i obavestenja iz aplikacija bilo dok sam na Wi-fi ili obicna mreza(4G).
To se desi posle odredjenog vremena(2-3h) i to stigne sve odjednom iz svih aplikacija.
Ili kada udjem u aplikaciju,tad stigne poruka.
Ne mogu ulaziti u Vajber ili Wa na svaku sekundu da proveravam ima li novih poruka.
Da li je imao neko slican problem i ima li neko resenje za to?
 
Ja imam taj problem na note 9, i poceo sam da ga vezujem sa google servisima... Nemam ideju sta drugo moze biti. Telenor mreza.
 
Proverite da vam nije zabranjeno da vam aplikacije rade u pozadini.... Mene to asocira na to...

from komsa's XZ1
 
Ma nije...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ni kod mene nije to slucaj.
Ali to je pocelo od skoro,ne mogu proceniti kad otprilike,mozda 2 meseca.
Pre toga nisam imao uopste problema sa tim.(kod mene je isto Telenor mreza)
Desava se kada restartujem fon,onda se vraca u normalu. Ali posle nekog vrema isti problem.
 
Ja imam taj problem na note 9, i poceo sam da ga vezujem sa google servisima... Nemam ideju sta drugo moze biti. Telenor mreza.
Da sam ja to rekao, bilo bi prozivke :)
U isto vreme velikom broju ljudi poceo isti problem, a od toga znam nekoliko njih koji provereno NIKADA ne update-uju aplikacije, ako ne forsiraju bas bas bas.
Jedina razlika dakle - Google Services.
 
Čim nešto krene, ti kreneš po servisima :d

Koju verziju imate što vam kasni?
 
Na 3 Samsunga kod mene kasne poruke na Viberu i na s8, s9+ i N9 svi su na VIP mrezi, nekad radi 10 dana ok pa par dana moras da "upalis" tel da bi stigle poruke.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma kasni sve, ponajvise WA, a ponekad viber, sms, gmail... Jedino telegram uz skajp radi kako valja :) Ali to nije svaki dan, a kad se desi, onda sve stigne u isto vreme... Ma nesto oko gugl servisa sigurno.
 
Pa koja je verzija, hoće neko napisati?
 
Verziju cega ? :)

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Play servisa. Kažu ljudi da je zbog servisa, pa da se uporedi.
 
Evo, sad krenuo ka kolima, i u sekundi kreće, sve odjednom... Inače, na poslu sam na 4g ne trošim wifi.
b003a7e62daae2493f65076c24269332.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vrh Dno