Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

S820 QuickCharge, USB type-C za početak na G5 bolje i to na prvu loptu
A S7 nema S820 QC u Snap verziji, Exynos nema svoj QC? I koja je realna prednost usb type c, mogucnost da se lakse ubode ili ima jos nesto korisno? :)
 
Lakše spališ komp lošim kablom
 
Najbolje rešenje je da se prilikom prvog uključivanja bira čist android ili skin proizvođača :)

EDIT: Kakvi Epl aplauzi kao da prvi put vide telefon :D
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam zadnji gledao za S4 ili S5, i ove prezentacije su dosadne. Gledaću kad ih budu pregledali novinari.

P.S. Nije loš YT streaming FullHD na TV-u.
 
Nije mi jasno samo ko kupuje ove "ogledalo" verzije, bolje da su odradili nesto poput zelenog S6 Edge, ono je bilo predobro.

Edit: Definitivno crni, izgleda najbolje.
 
Poslednja izmena:
Ovi samsungovci znaju da naprave show,odlicna fora sa VR kacigama u publici... ali sa druge strane nema neizvesnosti posto telefon izgleda skoro identicno kao i prosli S6
 
Mislim da sam zadnji gledao za S4 ili S5, i ove prezentacije su dosadne. Gledaću kad ih budu pregledali novinari.

P.S. Nije loš YT streaming FullHD na TV-u.

Ni ja ne gledam vise prezentacije telefona (proizvodjac je nebitan), sve su dosadne ili vestacki hajpovane a jadne. Jedina zanimljiva prezentacija je bila MS W10m i L950/XL a ni nju nisam gledao uzivo.

Sta kazu, jel S7 ima Sabre DAC? I ako ima da li je vezan samo za Exynos verziju ili i SD ima taj cip?

U sustini ovo je cista situacija za uspeh S7, sve je ''na mestu'' i konacno ce imati bolju autonomiju od S5 + veoma brzo punjenje. Jedino sto mi se ne svidja dizajn tj ta zaobljenost, zenskasta sapunolikost koju hejtujem jos od S3 ali sta da se radi.. ako budem kupio S7 mora ici u neki Spigen i zbog zastite i zbog izgleda. I naravno TW me uzasno nervira ali ako MT radi kako treba uz Nova launcher izgled vecim delom moze da se dovede u red.

IP68 je veliki + za mene, realno svaka im cast sto su uspeli sve ovo da spakuju u kuciste normalnih dimenzija a sa 3k mAh, sedmica je sve ono sto sam pricao da je S6 trebao da bude i sad se jos jasnije vidi koliko je sestica zakinuta na bitnim poljima u fazonu ''imamo armiju fanboja, kupice svejedno i osakacen fon pa cemo sve to da im vratimo 12 meseci kasnije'' ;)
 
Poslednja izmena:
Trenutno predstavljaju softver tweak koji je kao nešto vau. A može na bilo koji telefon.
 
Vodootporan - ovi aplauz kao ludi :D (a bio je i S5)
Kaže uveli smo microSD slot - ovi apluz (oni samo vratili microSD koji je ukinut na S6 i note 5) :D

EDIT: kamera očekivano dobra, nema potrebe da se upoređuju sa jabukom (samo im pridaju važnosti)
 
Poslednja izmena:
Idemooo microsd je ziv...ponovo :d
I camera sa f1.7...cestitam!
 
Poslednja izmena:
Ja sam i dalje za to da unutrašnja bude veća. 64/128 za ove pare. Brža unutrašnja memorija nego SD kartice.
 
mB8t4wJ.png


RIEmKoG.png
 
Ova prezentacija neuporedivo ozbiljnije izgleda od one za Note 5 i GS6e+

Odlične baterije, praktično je svaka glasina potvrđena.
 
Poslednja izmena:
Vulkan, ha. Mislio sam da će to čekati Google novu verziju Android-a.
 
ovaj smara sa nekim g6 mcv pc lz vct shlb giga mega karakteristikama... jel moze ovo da se premota :)
 
Danilo sto si bre zavidan covek, priznaj da su najbolji.
 
Ovo sa GearVR im je odlican potez, besplatno uz pre-order.
Kod nas ce biti za prvih 5 kupaca. :D
 
Moze da prica ko sta hoce, telefoni razvaljuju, sta sada ne odgovara, bas me zanima? To sto ljudi aplaudiraju, kakve to ima veze sa smartfonom, ne verujem da je los zbog plaćenih ljudi u publici.
Prezentacija skroz ozbiljna i korektna u odnosu na onaj LG crtani film malopre.
 
Poslednja izmena:
Jbt kakvi telefoni [emoji15]

Samsung presao igricu definitivno.. Kapa dole
 
[youtube]kD6Cabc6q4Q[/youtube]

Zanimljivo
 
Nazad
Vrh Dno