Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Nije mi jasno nikad mi se nije desavalo,lupio sam mu restart jedan pa cemo videti da li ce nastaviti tako da radi....
Meni je propala dosta baterija pa je do toga verovatno. Ne znam koliko košta zamena baterije i koliko je ta baterija koju bi stavili kvalitetna
 
Jel izlazi nekome obaveštenje kao da nudi da se smanji potrosnja baterije, da se isključi wifi, smanji osvetljenje i to? To me smara ponekad.
I ono kada se stavi mob punjac, on kao da hoce da aktivira neki night mod. Ispise good night i tako neke gluposti. :)

Sent from my S6 Edge
 
Jel izlazi nekome obaveštenje kao da nudi da se smanji potrosnja baterije, da se isključi wifi, smanji osvetljenje i to? To me smara ponekad.
I ono kada se stavi mob punjac, on kao da hoce da aktivira neki night mod. Ispise good night i tako neke gluposti. :)

Sent from my S6 Edge

Daa obavezno na 25% kada padne bukvalno sta god da sam radio u trenutku izbaci mi preko ekrana kao beli prozor bas je dosadno ne znam kako to da iskljucim....
 
Isto toliko me to iritira, pogotovo kada koristim tada telefon i slucajno stisnem ono kao da odradi to pa mi ugasi wi fi smanji osvetljenje znaci poludim a ne moze da se iskljuci, a ovo night mode je pocelo pre 2 nedelje da mi izbacuje i to je postalo iritirajuce.
 
Kakva glupost, neverovatno. Ne mogu ja na Samsung da se naviknem, ovoga nicega nije bilo na Nexusu. Dugogodisnja navika ne moze da se promeni preko noci svakako.

Sent from my S6 Edge
 
Kakva glupost, neverovatno. Ne mogu ja na Samsung da se naviknem, ovoga nicega nije bilo na Nexusu. Dugogodisnja navika ne moze da se promeni preko noci svakako.

Sent from my S6 Edge
Ja sam moj nexus prodao pre desetak dana. Kukao sam kako je slaba baterija na Nexusu i mislio da gore ne može sve dok nisam uzeo ovaj.

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Haha, ja sam da Nexus 5 presao na ovaj, srecom imam ga i dalje, posto sam ovaj dobio. Ali mi se ove stvari ne svidjaju. A Edge ekran mi smeta kada pokusam da koristim telefon jednom rukom.
Brz je telefon, nema tu sta, ali odusevljen nisam nesto.

Sent from my S6 Edge
 
Jel izlazi nekome obaveštenje kao da nudi da se smanji potrosnja baterije, da se isključi wifi, smanji osvetljenje i to? To me smara ponekad.
I ono kada se stavi mob punjac, on kao da hoce da aktivira neki night mod. Ispise good night i tako neke gluposti. :)

Sent from my S6 Edge
To vam izlazi zbog peel remote-a aplikacije. U podešavanjima iste, mogu se isključiti sva ta obaveštenja na 30 dana...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Izgleda da si u pravu, kako glupa aplikacija.

Sent from my S6 Edge
 
Pogasio sam sve, malo mi je falilo da obrisem aplikaciju, nego ajde zna nekad da bude dobra stvar.
 
Ma zasrali su aplikaciju bas poubacivali reklame,i jos neke gluposti i to malo sto udjem zbog klime i tva nekad odma reklame izbaci,imas na play prodavnici odlicnih remote aplikacija ja sam Peel remote obrisao..
 
Kako si je obrisao kada je sistemska? Moze tutorial? :)

Sent from my S6 Edge
 
Imam root. Ako moze da se obrise uz root, bio bih zahvalan da mi kazes kako ako znas. :)

Sent from my S6 Edge
 
taman nakon isteka 2 god. garancije pojavila se roza linija preko displeja, a 10-tak dana od prve linije se pojavila i druga.
pokazujem jucer drugu, kaze kolegi mu s posla ista stvar se desila samo sto je kod njega puno izrazenije.
jbt pobjegnem sa lg g3 zbog problema sa maticnim plocama, kad evo sranja i na s6edge.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
taman nakon isteka 2 god. garancije pojavila se roza linija preko displeja, a 10-tak dana od prve linije se pojavila i druga.
pokazujem jucer drugu, kaze kolegi mu s posla ista stvar se desila samo sto je kod njega puno izrazenije.
jbt pobjegnem sa lg g3 zbog problema sa maticnim plocama, kad evo sranja i na s6edge.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Desi se i meni ponekad. Sta reci, djubre :)
 
Stari je post, nisam video ranije... Koliko sam shvatio, zanima te ubijanje sistemskih app na rutovanom uređaju. Skini samo Root App Deleter I to je to.

Tapatalk
Hvala, probacu

Sent from my S6 Edge
 
Ovih dana treba da predjem sa S5 na S6 obican ali nez kako stvari stoje sa tom baterijom. Sa S5 sam uspeo da izguram i 4 dana (naravno uz CFW) nez kako ce stvari da stoje na S6.
Dakle 4 dana sa upotrebom neta u proseku 30min jer toliko mi treba da sve vidim/odgovorim na poruke i sl. Inace najvise gruvam razgovore i zadovoljan sam sa S5 u ono usta sam ga napravio sa CFW. Iskreno nadam se da cu moci da izvucem maksimum iz S6 :) Premda nisam hteo da uzimam S6 vec S7 ali ispada mi jako povoljno i kao casa je pa jedino zbog toga... Nez mozda ga i prodam posle 2 meseca upotrebe i odem na S7... Videcu
 
Jel zna neko da mi predlozi neki dobar CFW za S6?
 
Imam ovaj telefon samo je "edge" verzija.Zasto mi stalno sija onaj mali sat i vreme na rubu ekrana?Tamo u -setings-display sam iskljucio ono "night clock".Gde da iskljucim to?
 
Isključi to i restat telefona.

Sent from my S6 Edge
 
E hvala.Jeste,evo od jutros kako sam ga upalio nema vise tog sata.Nisam predpostavio da mu treba restart!Hvala jos jednom.

Sent from my Galaxy S6 Edge using Tapatalk
 
Zamolio bih za savet..Nasao sam u oglasima nekoliko primeraka S6 Edge plus koji na slikama deluju lepo i ocuvano ali imaju naprsnuce stakla, mala, nisu ona mozaik.Uglavnom ta sitna mi ne smetaju pa se razmisljam da menjam moj P10lite za neki ali bih Vas zamolio ako moze neko da mi kaze dali imaju neke druge mane, konkretno Edge plus, i dali se moze desiti da to staklo krene jos vise da se siri samo od sebe..?
 
Moze da se siri naprsnuce. Pitanje je zasto je staklo puklo. Da li je ispao ili je nesto drugo u pitanju.
Ja bi izbegavao takve telefone.
Samsung ima probleme sa baterijom i ekranima sa roze linijama koje se pojavljuju...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Koliko sam video po slikama, nije se videlo udaranje a i naprsnuce nije na ivicama nego skoro po sredini..
Ja bi staklo vremenom zamenio ali u pravu si za displeje, video sam nekoliko njih da imaju razne linijice, blede boje ili onaj burn in..
Onda ipak da ne rizikujem sa zamenom, i da ostanem na P10l..
 
I kad budes menjao velika verovatnoca da ces uzeti kineski deo.
Telefon jednom kad se otvori vise nije isti kao fabricki.
 
To si u pravu, doduse nisam bas cepidlaka ali sada si me uplasio sa tim problemima sa displejom.. :)
 
Nazad
Vrh Dno