Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Iako mi treba za S7, rekoh ovde da pitam pošto kapiram da je najveća koncentracija korisnika bežičnih punjača upravo ovde.

Koj da uzmem? Original Samsung ili neki alternativni? Kakve su razlike među njima uopšte?
 
Sudeci po slikama sve sto si uradio jeste v-shapeovanje zvuka + moguce otkljucavanje pojacala ili aktivacija softverski pre-amp kroz taj mod na S sestici :)

Ali na kraju bitno je da si zadovoljan, na androidu svasta moze da se budzi pa ko voli.. ;)
 
Poslednja izmena:
Kernel je cudo...

Imao si M8, steta sto nisi probao JBL/HK mod ili DragonFi/Viper4Android/Dolby/Sound Amplifier sa ElementalX kernelom. Drugacije bi misljenje onda tek bilo :)
 
Poslednja izmena:
Ima rom WETA sound mod, Viper4android, Pon-3 audio mod, Dolby Atmos audio. Jeste, Hacker kernel i može svašta nešto sa njim. Prezadovoljan sam sa zvukom, imam S6 pored koji je na stock i moj S6 sa ovim romom gore i modifikacijama, razlika nebo i zemlja.
 
E ali dolby i slusanje muzike preko telefona uz slusalice :) :)
 
Ima boost u dolby-u, zavisi kako podesis. Jako lose dizajnirana app, ali ne daje najbolje rezultate.
 
Nije bitno da li ima ili nema boost, dolby nije zamenjen za to :)

Aj sve ovo ostalo jeste i dobro je sto postoje takvi modovi kao viper, taj za S6 itd..
 
Ne znam, ali ne svidja mi se app. :D Viper obavezno jer ima solidno dobra podesavanja/rezultate. A ovaj Pon-3 mi potpuno lici na V4A.
 
Ljudi, skinuo sam neke fajlove u Wordu i .pdf-u sa neta, nalaze mi se u Documents i nikako ne mogu da ih obrišem a neki drugi file manageri ih me vide, da li on to pamti nekako pa zato ne briše ili šta...? Obrisao sam cashe particiju, reatart i opet ista priča, ni Word ni Acrobat ih ne vide...šta raditi?
 
Da li neko ima Dual SIM S6, i ako ima da li moze da potvrdi da li je dual standby kao S5 (mora forward poziva, inace je jedna kartica nedostupna dok druga radi), ili je full active kao Note 3 (obe kartice su dostupne u isto vreme, tj. druga je bez forwarda dostupna i moze i SMS primati dok prva radi?)

Neko je od voodoo-a skoro uzeo dual SIm S6, pa se nadam da ce uci u temi :) (voodoo nije probao telefon pa ne zna)
 
Da li neko ima Dual SIM S6, i ako ima da li moze da potvrdi da li je dual standby kao S5 (mora forward poziva, inace je jedna kartica nedostupna dok druga radi), ili je full active kao Note 3 (obe kartice su dostupne u isto vreme, tj. druga je bez forwarda dostupna i moze i SMS primati dok prva radi?)

Neko je od voodoo-a skoro uzeo dual SIm S6, pa se nadam da ce uci u temi :) (voodoo nije probao telefon pa ne zna)

Nije kao Note 3 mora da se prosledjuje poziv.
Ali je meni barem baterija ocaj zivi.
Jedva izdrzim od 6:30 kad ga skinem sa punjaca do 20h padne ispod 10 posto mozda previse ocekujem ali izguram max 2:30 sota uz 1-1.5h poziva sve je stalno upaljeno lokacija,wifi,data i bluetooth je stalno povezan sa slisalicama dok sam na poslu. Primera radi A5 2016 mi je sa istim nacinom koriscenja drzao dva dana ali je bio singl sim.
 
Kakva je kamera na 6.0 u odnosu na prvobitne verzije softvera?Ima li poboljsanja u kvalitetu fotki(dnevne,nocne)?
 
I dalje isti rom, baterija odlična, juče sam ga satro, višak vremena dok sam čekićao nešto:
 
Evo i mojih rezultata od juce, mm upaljena lokacija i sync.

Screenshot_20160330-032445.png Screenshot_20160330-032440.png
 
Pa da bi kupio S7 duos :d Samsung je poznat po toj lukavoj taktici :)
 
A kakvo je stanje sa verzijama od 64gb u odnosu na 32gb ili to nema veze sto se tice podrske?
 
Stigao mi jutros poveci update na S6 E+. Prosle nedelje mi je stigao upgrade na M, i evo sad nedelju dana kasnije stize neki veliki update.
Jel se zna sta donosi, sta sredjuje i sl... Ovako na prvi pogled ne vidim nikakvu razliku.
Najvise se nadam da ce da mi sredi curenje baterije koje mi je u poslednje vreme uzasno (bilo je i pre update-a), mislim da neka aplikacija nesto brljavi ali ne vidim koja...
 
Ja ne znam više šta to pa skoro mesec dana ne mogu da povežem fon sa PC-jem, Smart Switch... Kao ima drivere ali izgleda da ne valjaju
 
Kod mene jos 5.1.1 :( , update OTA nista, običan S6 je u pitanju, CSC je XFA, South Africa.
 
Nazad
Vrh Dno