Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

hoces da kazes da ti sada ne mozes da koristis 4g karticu na telefonu od 700e ?
 
Poslednja izmena:
Ko jos uzima telefon da ga koristi. Bitno da lepo cuci na stolu u kaficu. :D
 
koliko sam pohvatao uzmes 4g karticu prebacis na 3g i on ne radi a uzmes 3g karticu da koristis 3g i radi normalno ?
stvarno rebus ako je tako
 
A i sa tom 4g karticom ima losiji signal od drugih telefona.
 
Kakav 4g nema ni 3g signala normalnog u Srbiji.To ce kod nas raditi kako treba tek kad u svetu budu koristili 6g
 
hoces da kazes da ti sada ne mozes da koristis 4g karticu na telefonu od 700e ?

Naleteo na slabo obučenog radnika. Postojao je problem, pre više od mesec dana, to je davno rešeno. Meni je samo reflešovana kartica i radi bez problema.
Merači jačine signala, uključujući i programe drugih proizvođača (Network signal info pro, na primer) pokazuju 15-20dBm slabiji signal od drugih uređaja koje koristim ali nisam imao nikakvih realnih problema pri korištenju telefona. Na 110dBm/1ASU sam najnormalnije koristio voice/data. Tu je i tablet u koji se zaklinjem, P-605, imao približne rezultate i štekao.
 
Мени на м8 никаквих проблема са 4г картицом. Ради 4г нормално, и наравно 3г/2г као и пре.
 
Kartice su imale problem sa određenim modelima telefona, meni nije radio 2G. Posle refleša u poslovnici sve radi normalno. Radi se o drugim podešavanjima - Telenor. Pisano je o tome u 4G temi..
 
Poslednja izmena:
evo rezultata baterije - moram da napomenem da je korišćen samo WiFi po ceo dan kad sam kod kuće ili na poslu a mobilne podatke uopšte nisam palio i zato ne postoje Google servisi kao potrošač dok npr kada koristim samo mobilne podatke a WiFi ne koristim onda su servisi najveći potrošač - ostalo mi jos 20 posto bez problema bi izdržao do uveče ali idem na put pa moram da ga uštekam
probao sam sad ovu material temu i baš dobro izgleda uploadfromtaptalk1435227154224.pnguploadfromtaptalk1435227160888.png
 
Poslednja izmena:
Evo i kod mene drugo punjenje uploadfromtaptalk1435228446544.pnguploadfromtaptalk1435228453167.png
 
Jel neko probao 5.1.1.?
 
[youtube]1uQ1MeX3kWc[/youtube]

evo kako izgleda ta hvaljena tema. doduse klip na ita.
 
ja nemam pojma dali je do teme ali odkad sam je stavio sve drugačije i kao da je sve fluidnije-npr kada otvaram tapatalk 5 puta brže nego ranije
 
Tema je katastrofa kao i sve ostale, kao da su ih pravila deca od 5 godina za drugu decu od 5 godina
 
S obzirom na to kakve su ostale tj. 90%, ova je dosta dobra.

Edit: Boje, posebno zelena, crvena, zuta... definitivno nisu kao sa ovog snimka, bar kod mene. ;)
 
Poslednja izmena:
Krenuo je i u francuskoj i jos nekom mestu ota; cudi me da mislite da ce Srb da bude medju prvima odma!! ;)
 
sećam se kada sam imao Sony xperia s i čim se pojavio update u UK, Francuskoj itd i meni je odmah izbacio-telefon je bio sim free i nije bio sa nikakve mreže kao što je slučaj i sad sa ovim što imam pa sto onda nebi bilo isto - ako grešim nisam kriv [emoji1] doduše proizvođači su različiti ali ne vidim razlog zašto nebi pustili uskoro i ovde .oni to puštaju po regionima pa ne mislim da će striktno za Srbiju da puste nego Mađarska, Hrvatska...... I među njima je valjda i Srbija
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno