Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Boli markeza k od 30cm šta ko misli, ima 19 godina i zaradjuje više nego svi mi ovde zajedno.

Inače nisam siguran da se oduševljavao sa tim 50mpix, nego da je više bila wft reakcija, na toliko pixela u malom senzoru.
 
Pa realno nigde na ex yu ne treba ocekivati neku "normalnu" cenu...jezivo
 
Pa i Note 3 je bio koliko kad je izasao 800-850e, evo i sad je cena 99.000. Kad dodje kod operatera i kad krenu preprodavci bice 450-500. Kao da ne znate ili stvarno ne znate.
 
erica >>>>> marquez

nema tu nekog poređenja, marqezov video je čisto da se upoznaš sa telefonom, ericin gledaš kad ga razmatraš za kupovinu :)

+1000

Markezovi klipovi su zanimljivi i mozes da pogledas kako taj telefon izgleda ali ti nece nista reci vise od onog sto i sam znas.
Gledam mu klipove samo zato sto su dobro odradjeni i ide mu to od ruke. A ako hoces nesto dublje da saznas i zelis da kupis neki, neces sigurno donositi odluku na osnovu njegovog klipa

A kad kazem da je poceo malo da smara, ne mislim na telefone nego sto malo malo pa ide na 4K i velika je lozana na pixele. Da na ip5s stave ekran 4k bio bi best buy, ovako nije.

A to sto je uspesan mi ne smeta ni malo ako si na to mislio loznice. Ako je do tog onda kada sam video da ima 1milku subova trebao ja da odem unsubscribe? :d
 
Poslednja izmena:
800 € za ovaj telefon :lupko:
Ko ima S3 ili S4 i doplati za ovaj telefon treba da ide na kontrolu :D

Pa ovi su i jabučare zezuli sa potcenjivanjem korisnika ...
 
@ZlajoX pa da li si na kraju udario unsubscribe ? :)

Nije losa cena,ja bi ga kupio da imam viska para...
 
I S4 je imao tako neke blesave cene na pocetku. Eno, najniza cena je bila ~700e na Geizhals. Ali to je najniza - vesti nisu javljale najnize cene, nego neke konkretne radnje :)
Ali evo sad ima za 400e - kod nas i za manje ;) Za manje od godinu dana.

Ko kupi medju prvima, njegov problem. Kod nas je izgleda i previse S4 isporuceno (uvezeno), cim drze onako blesave cene i kod operatera :)
 
Pa i Note 3 je bio koliko kad je izasao 800-850e, evo i sad je cena 99.000. Kad dodje kod operatera i kad krenu preprodavci bice 450-500. Kao da ne znate ili stvarno ne znate.

Znam ja to, ali kazem opet i kada padne cena na 450 pre bi uzeo note nego s5. Veci ekran, vise rama, lepsi dizajn. Ja sam note uzeo par nedelja nakon sto je izasao za 550e.
 
Pa da, novi snapdragon, 2k displej i ko zna sta jos.. verovatno i bolje/lepse kuciste. Steta sto su ispucali GS5 ime na ovaj realno GS 4.2. Tek onda ce biti klanje, kad izadju IP6, G3, pravi S5, Z3.. :d
 
Eno na FB grupa Samsung Srbija postavila sta vam se svidja kod S5, samo da vidite komentare :trust:
predivan, brz, mocan, veliku memoriju ima, kamera 16 mega piksela, ekran 5.1 inc, ne treba ti daljinski upravljac za sve uredaje u kuci, savrsen, samsung je trenutno neprikosnoven, sto se tice inovacija i kvaliteta, gledam video najbolji telefon za sada na svetu.
Sta reci :)
A u sustini to i jeste tacno, specifikacije su mu ok, dodas malo reklame i eto ti, cim je rec Samsung to je to. Postali su jaci od Applea svaka im cast :D
 
Poslednja izmena:
U mojima nisu, meni je to sve isti K, ako mi se svidja uzecu ga ako mi se ne svidja necu, makar bio samsung apple huawei, koji god, ali u snovima naroda se vidi da jesu, ako ne, jako jako su bilizu ;)
 
Pa kako nece kad u svakoj prodavnici samo se 800 samsunga prodaje, 3 nokie i 2 htca :D A tu cast da se vrte na onoj spravi za reklamiranje su dobili samo S3, S4, S5...
Smorili su sami sebe, meni se vise smucilo i da gledam a ne ulazim (mada nisam 3x u zivotu). A svi oni samsunzi na izlozima isti, da nema naljepnice ne bi znao koji je koji :D
Ne razmislja vecina korisnikaovog svijeta kao npr Djilke sa foruma ;)
 
Poslednja izmena:
Samsung ima dobar hardver ali softver ubi boze,malo da porade na kvalitetu kucista i softveru i Apple moze da se slika, I da da smanje malo marketing :D
 
Ma nije ista publika za note 4 i s5.. :) mada po velicinama s5 se opasno priblizio n3.

Ma ja ocekujem ovaj s5 prime i pocetnu cenu od 1100e.. Zivi bili pa videli :)
 
http://www.androidcentral.com/could-samsung-go-all-out-galaxy-s5-prime-later-year
ovo je neka najava novog s5 u vreme islaska iphone 6

Somewhere along the line, Samsung had the option to ship the Galaxy S5 with 3GB of RAM and a default 32GB of storage, but chose not to. :D
Sada su već potvrđene cene za S5 (oko 650$ u USA, 650E u EU "out of contract"), pa se postavlja pitanje kako bi cenovno pozicionirali taj S5 Prime?
A morali bi da dodatno naplate to metalno kućište, ekran veće rezolucije, novi proc, više rama...

Druga stvar je ciklus izlaženja flagship uređaja. Trenutno imaju 2 flagship uređaja, S seriju koja izlazi u proleće i Note koji izlaze u jesen.
Ako bi se ovde pojavio i S5 Prime, imali bi S5 u aprilu, Prime npr u junu-julu, Note 4 u septembru, dakle 3 uređaja u periodu od 5 meseci, i onda 7 meseci pauze od izlaska sledećeg?
 
Ako moze sony na svakih 4m nov flagship mogu i oni :) mada ga mozda izbace u novembru kada bude i novi nexus i podrska za 64bit od strane androida
 
Ja sam cekao da izadje s5 pa da ga kupim, ali mislim da cu prije da se odlucim za Note3... jes da nije ista klasa telefona, ali evo vidim po velicini su skoro pa isti... bas sam ocekivao neki bum sa ovim tel :/
 
Ja momentalno u Aprilu kupuje Sony Z2 pa da vidim kako se on drzi, kupio nov novcijat Nexus 5 i za 3 dana sam odjednom crkao, odneo ga u servis i rekli da je crkla ploca i rekli su da je fabricka greska tako da od njega dizem ruke :) pa zato i koristim S4.
 
Gde si uzeo i jesi trazio povracaj skroz, ili je cimanje da se vrati telefon, iako je samo 3 dana proslo?
 
Vrh Dno