Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Koje sarenilo... My eyes hurt.
 
[YOUTUBE]M2BeUCWjPUg[/YOUTUBE]
 
Samo sto to i dalje nije umanjena verzija S5 nego neki tamo Galaxy XY.
 
makar će biti lepši od s5,jer je teško napraviti nešto ružnije od s5 .. mada je to samsung
 
Bogami..

Ma sve zavisi od cene, ako bude korektna ovo ce biti odlican fon. Ali me nervira sto i M8 mini i S5 mini ocigledno nece biti umanjene verzije flagshipa sa svim njihovim karakteristikama (osim rez. ekrana, 720p je ok na 4,5'') nego neki tamo Desire XY/Galaxy XY.
 
Ubise sa tim modelima srednje klase. Trend Plus i S3 mini su dva identicna telefona, ja zapravo ne razumem kako se isplati reklamirati i dizajnirati toliko silnih sitnih razlika za dva uredjaja koji su sustinski identicni i istih funkcija.
 
[YOUTUBE]cG4dp2Xhc4I[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]34H6Q1aQcHc[/YOUTUBE]
 
koliko mi ovi drop testovi nemaju nikakvu svrhu.. postaju previše glupi sami po sebi.
 
Ajd sto je glupo samo po sebi(kao da proizvodjaci ne testiraju u procesu proizvodnje) nego uzme naceto staklo i opet baca i kao evo vidite, puklo je i ovde i ovde..pa jednom naceto staklo pucace kao naceta ljuska od kuvanog jajeta.

Sto baje ne uzmu 5-6 telefona, pa za svaki pad svaki put nov da bacaju.pirocanci.:D
 
Drzao sam S5 u ruci pre koji sat,bio je ugasen pa nisam imao prilike da mu cackam po softveru,ali nema onog wow osecaja.
Ne svidja mi se uopste ona pozadina sto lici na flastere.Crni i beli sam drzao,crni mi je nekako lepsi jer taj flaster ne dolazi toliko do izrazaja kao beli.
 
Kako nema wow?
A wow koja cigla?
Wow kako je ružan?
Meni je on baš wow... :D
 
Kako nema wow?
A wow koja cigla?
Wow kako je ružan?
Meni je on baš wow... :D

+ 1

što se mene tiče jedva čekam da provajderi izbace s5 i m8 na štandove da ih provučem kroz ruke. tek tada ću moći istinski da trolujem na s5 i m8 temama ;)
 
Recite šta hoćete, ali sad da mi neko stavi na sto s5 i m8 bez razmišljanja bih uzeo Samsung. :D
 


Update: The SM-G906S' info tab on the GFXBench website is no longer hidden. According to the specs sheet, the suspected Galaxy S5 model will pack the still-unreleased 2.5 GHz quad-core Qualcomm Snapdragon 805 system chip with Adreno 420 graphics and 3GB RAM, along with a larger, 5.2-inch QHD (1440x2560) display. A 16-megapixel camera is also listed. Keep in mind that this could end being an altogether separate device, and not a Galaxy S5 model.
 
Kako nema wow?
A wow koja cigla?
Wow kako je ružan?
Meni je on baš wow... :D

Ne mogu da kazem da je cigla jer imam G2,generalno nije ruzan ali mi se ne svidja ta pozadina.
Steta sto nisam mogao da ga upalim,ali se nadam da cu ovih dana imati prilike da se poigram sa njim malo duze.
 
Ma Premium verzija kao sto ljudi pricaju. A mozda je i Note 4. Mada mislim da ce to ipak biti Note 4, 805, 2K ekran, odlicna baterija... bice odlican uredjaj.

Inace iznenadjen sam pozitivno sto se ovih drop testova tice, telefon deluje dosta izdrzljivije od S4 i ostalih.
Znam da nema pravila ali ako 5s 4" ekran pukne od jednog pada tj. iz prve a S5 sa 5" izdrzi sve ovo...
 
Poslednja izmena:
ne verujem da će note 4 imati 5.2 inča ekran. ako nisu fejk informacije ovo je možda onaj "najavljeni" galaxy s pro.
 
Da tek sad vidim, mada i to ne mora nista da znaci, mozda je samo neki test model. Ali bice da je S5 Premium.
 
Poslednja izmena:
Sad ponovo gledam, iz ugla S5 ima malo bolji prikaz bele, direktno gledano ili su egal ili je N3 malo bolji ali svejedno, oba su ispred S4 gde je primetan zeleni tint. U svakom slucaju 2 odlicna ekrana i napredak za s-amoled + modovi za promenu prikaza sto je bas korisno (postoje od S3 ali je koliko znam i to poboljsano).
 
Poslednja izmena:




Koliko telefona polomi ovaj?? :S:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno