Šta je novo?

Samsung Galaxy S5 Neo

Ima u modovima na kameri. Na fabričkom softveru. Izgleda ima samo za Neo... Nisam zagledao na S5 g900f.
 
748d46e736b2be14fc57ceba3ead6fc4.jpg
381d984d16b75a7b24005c76149168e2.jpg
04a0ea00693b1e331feda7ec1c91f668.jpg

Evo kako izgleda
 
Ok su sve verzije LP za sad. Nema problema. Samo me interesuje kako će da odrade MM za S5 neo :)
 
Brate koliko je bolja baterija na S5 Neo dođe mi da zamenim ovaj moj S5 G900F.
Kontam da je samo slabiji izbor romova?
 
Pa nije bolja baterija toliko,ipak je nov telefon to :) Ekrani su im isti,baterije iste,jedino ako je taj Exynos u Neu nesto stedljiviji od SD koji je u G900.Bice romova valjda i za njega kad je konacno posle 100 godina pronadjen root.Mene interesuje kamera,video sam neke slike ,ali jos ne mogu da utvrdim da li je bolja od S5.
 
Ovo je rezultat sa zadnim updateom..pre toga nije toliko cini mi se mogla da traje.
 
Ni na jednom telefonu do sada mi nije ovoliko trajala baterija a promenio sam ih dosta ...od iphone-a do samsung-a.
d86e758a6f79686fe3d69992b4c5fd35.jpg
5a68f72ef700fc180790b6cb50403869.jpg
 
Imao sam stvarno puno modela ali ovo je fenomenalno. Sve je ukljuceno stalno...fb, messenger, 3 meila, viber, whatsapp, itd...skidam filmove u pozadini dok drugi gledam...radi sve extra.
 
Nisi koristio Sony Z1,Z2 i Z3 pa da tek onda vidis. ;)
 
Sačekaj malo da TW dodje na svoje...imam S5 Neo i Note 3, i znam šta pričam...Kada san počeo da ga koristim, izlazio je i 6-7h SOT, sada 5.5 max, slično je i sa Note-om...
 
Molim Vas za savet. Vec danima gledam za devojku telefon, i kao uzecemo S5, medjutim sada je u pricu usao S5 Neo. Neo sam odmah bio odbacio zato sto sam procitao negde da je kamerica gora nego na S5? I to je moje glavno pitanje da li je na S5 Neo kamera bolja ili ista kao na S5. Pre bih uzeo Neo zato sto je prednja kamera 5mpx za selfije naravno je bolja nego na S5. Sto se tice hardvera on bi za nju bio ok, ne igra ona neke zahtevne igrice, sta vise uopse ni ne igra. Samo je bitno da je fluidan, da drzi baterija dugo. Ona koristi dosta ofis, mail i ostala cuda na samo je bitno da to ne zabaguje telefonu inace sam gotov :)
Molim Vas prosvetlite me. Mislim S5 Neo ima bolje kamere od A5-2015 J5 (sigurno)
Ne znam da li da sacekam jos malo pa da kupim S6 za 300 evra neki polovan, da li je njegova kamera dosta bolja?
 
Kamera na S6 jeste bolja, što je i logično. S5 vs S5 neo je mala razlika, u korist neo. Kvalitet lajsne je mnogo bolji na neo. Hardver na S5 neo je u suštini isti kao na A5 2016. Imaš i njega u oglasima. Ide oko 320e nov koliko sam video.
A da, autonomija baterije je bolja na S5 neo neko na S5. Sa S6 nema šanse da se izvuče toliko.
 
Poslednja izmena:
@danpril,ono sto sam ja video je da su fotke primetno bolje na Neu u odnosu na S5,i njega bih ti pre preporucio.Ima solidan hardver,prilokom onog sto si naveo nece zakucati sigurno,cak ce moci i po neku igricu da odigra. :)
 
Hvala ljudi imao je jedan nov S5 Neo kod mene u Palanci za 210 evra, al mi se sad prodavac ne javlja. Malo mi je sumljivo bilo jer je cenjen 250 pa 230 i od juce 210 evra. Ali posto mogu licno da ga vidim bilo bi mi ok...
Upravo se javio radi u nekoj hali, veceras oko osam idem da vidim telefon. Ako je dobar uzimam.
 
Poslednja izmena:
Vrv mu je hića za lovu. Ima i toga. Najbolje je lično da pogledaš. Srećna kupovina :)
Inače, čuo sam bisere kod prodavaca u radnjama... Neki pričaju da je S5 neo loša, osakaćena verzija S5. :D
 
Zato je to biser? SoC je slabiji, nema fingerprint, ako po tome gledaš, donekle i jeste...
 
Soc je bolji S5 (vidi se samo u igricama)
Čitač otiska S5 (kome treba)
Kamera je bolja na S5 neo
Autonomija baterije S5 neo
Kvalitet izrade (posebno lajsna) je malo bolja ne S5 neo
Ne vidim što nije biser? Različiti tipovi korisnika kupuju telefon za različite potrebe. Nekome treba npr za igrice i on uzme lepo G901f, nekome treba malo bolja kamera, lajsna koja se manje guli i malo duži vek baterije, uzeće G903f. Stvar je ličnog izbora i potreba. Ali su nijanse u razlikama +-. Ne može se reći da je S5 neo lošija i osakaćena verzija S5.
 
Poslednja izmena:
Jeste,ali je softver noviji tj nova verzija sa menjanjem tema kao kod S6,Fm Radio,bolja kamera(jaci manual mod)nema onaj flaster osecaj na poklopcu baterije,verovatno je i sam taj SoC stedljiviji kao i vecina Exnosa. :)


Pretece me Weber.
 
Poslednja izmena:
Razlika u SoCu nije samo u igricama, zašto nema 4K video?
Drugo 32vs.16GB, usb3.0vs.2.0
Izvini, ali meni je ipak stara verzija "jači" telefon.
Sad, pitanje je terminologije slabiji ili "osakacen"...
 
32gb su retki primerci. A 4K... Stvarno ćeš da ga koristiš u realnom životu? Pre ćeš da pređeš na noviji S, nego što ćeš stvarno da ga koristiš svakodnevno, tj da imaš tu potrebu. Usb 2.0 vs 3.0, opet i nije neka razlika na S5 modelima...
 
Ja govorim sve vreme o HW prednostima, vi o izradi i novijem SWu. I običan S5 dobija MM. Itekako je Neo HW obogaljen, i to govorim kao vlasnik istog...
 
Nazad
Vrh Dno