Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Da li je neko imao problema sa registracijom za promociju da link puca "Internal server error (500)"
 
Prvi problemčić na S24+ Exynos... Sa mts-a zovnem majku (yettel) i nekako se uspostavi poziv, ali odmah krene da secka ono čujem svaku petu reč. Prekinem pa zovnem ćaleta (yettel) - ista situacija. Ćale zovne mene, isto meni secka, dok je on mene čuo ali ne baš kao inače.
Restartujem telefon pa ih pozovem i sve bude ok, normalno obavio poziv.
Sad da li kriviti exy ili mrežu ko će ga znati :) uključen volte i 5g/4g/3g/2g auto
Ne sporim da S24 exy serija ima probleme ali da su nase mreze iz "srednjeg veka" to je ziva istina.
 
Ne znam šta se dešava sa baterijom na Ultri, ali od prvih par dana gde je sot bio oko 4-5h na 15% baterije na kraju dana do toga da sot bude oko 5h a na kraju dana ostane 45% baterije sa istim korišćenjem. Zadnja 2 dana sam stavio i maks rezoluciju i pred spavanje imam oko 35% sa oko 6h sot-a što je vrhunski... Koliko sam se smorio u početku sada sam baš iznenađen... Verovatno je trebalo da se adaptira par dana kao što Google reklamira tu foru na svojim telefonima sa adaptacijom na navike korisnika... 😃

Osim toga, koliko je trebalo da vam stigne mail potvrde za poklone? Meni je stigao pre neki dan onaj mail koji se odmah dobija pri registraciji gde piše da očekujem i mail potvrde, koga još nema...
 
S24 ultra. Imam problem kada su povezani oba i sat i sluske da dolazni poziv ide samo na sluske? Da li ima neka fora da se uradi da ide i na sat ili moze samo jedna bluetooth konekcija da radi realno i ako su zakaceni oba? Hvala
1000003903.jpg
 
Jeste, a drugi svi "objektivni" :)
Nikakve veze sa sadržajem klipa, nije recenzija u pitanju.
 
^ za njega su drugi ipak mnogo realniji posebno na običnu glupost reaguje "fantastic"
 
Ево, не знам јел Мислав објективан...
 
Ne ulazim ko je previše objektivan ili ne, davno sam prestao da verujem u bajke i YT review nego kupim pa sa sam uverim. Ali sakitech je poseban slučaj.
 
Слажем се са констатацијом. Такође сви рецензенти хвале нове телефоне на сва уста, и онда када дође крај године сви са собом носе или Самсунг или Епл, или оба.
 
Prvi problemčić na S24+ Exynos... Sa mts-a zovnem majku (yettel) i nekako se uspostavi poziv, ali odmah krene da secka ono čujem svaku petu reč. Prekinem pa zovnem ćaleta (yettel) - ista situacija. Ćale zovne mene, isto meni secka, dok je on mene čuo ali ne baš kao inače.
Restartujem telefon pa ih pozovem i sve bude ok, normalno obavio poziv.
Sad da li kriviti exy ili mrežu ko će ga znati :) uključen volte i 5g/4g/3g/2g auto
Ja imam S24+nema toga .Isto sam na MTS.Jedino ono što sam pisao
Što se tiče mreže, promeni na 4g/3g/2g auto
Ne znam šta se dešava sa baterijom na Ultri, ali od prvih par dana gde je sot bio oko 4-5h na 15% baterije na kraju dana do toga da sot bude oko 5h a na kraju dana ostane 45% baterije sa istim korišćenjem. Zadnja 2 dana sam stavio i maks rezoluciju i pred spavanje imam oko 35% sa oko 6h sot-a što je vrhunski... Koliko sam se smorio u početku sada sam baš iznenađen... Verovatno je trebalo da se adaptira par dana kao što Google reklamira tu foru na svojim telefonima sa adaptacijom na navike korisnika... 😃

Osim toga, koliko je trebalo da vam stigne mail potvrde za poklone? Meni je stigao pre neki dan onaj mail koji se odmah dobija pri registraciji gde piše da očekujem i mail potvrde, koga još nema...
Pisalo je u podešavanjima u početku.Učenje za bateriju.
Što se tiče poklona .Meni je 10 .aprila odmah došla potvrda ,prva .Tad sam i poslao preko Members.Druga je 16.aprila da je odobreno , kod za pokazivanje kuriru pri dostavi
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta se dešava sa baterijom na Ultri, ali od prvih par dana gde je sot bio oko 4-5h na 15% baterije na kraju dana do toga da sot bude oko 5h a na kraju dana ostane 45% baterije sa istim korišćenjem. Zadnja 2 dana sam stavio i maks rezoluciju i pred spavanje imam oko 35% sa oko 6h sot-a što je vrhunski... Koliko sam se smorio u početku sada sam baš iznenađen... Verovatno je trebalo da se adaptira par dana kao što Google reklamira tu foru na svojim telefonima sa adaptacijom na navike korisnika... 😃

Osim toga, koliko je trebalo da vam stigne mail potvrde za poklone? Meni je stigao pre neki dan onaj mail koji se odmah dobija pri registraciji gde piše da očekujem i mail potvrde, koga još nema...
Meni e-mail potvrde stigao za dva dana.
 
Da li postoji šansa da se nekako aktivira aptX HD? Koliko sam istražio Samsung je izbacio njega i implementirao SSC, koji realno samo njihove sluške imaju, a Buds 2 Pro se ne mogu uzeti kao neki reper za dobre (mislim na kvalitet zvuka, ne na ostale funkcije koje su dobro upeglane). I sada mi B&O Beoplay HX rade na standardnom aptX-u i oseti se razlika u odnosu na Pixela, koji čak ni nema Snapdragon ali podržava aptX HD, doduše trenutno vukljam dongle i kabl, ali voleo bih da može da se osposobi aptX HD pogotovo što je Qualcomm-ov kodek... Ima li nekog rešenja? :D
 
Uvek je bilo da najjači na tržištu određuje cenu, ostali prate (nezavisno od kvaliteta proizvoda)
 
Нису то лоши телефони, далеко од тога, али зацепити цену већу од Самсунга и избацити пуњач а у исто време за Кинеско тржиште мања цена /фул паковање... Показали су да их боли патка за тржишта ван Кине/Азије. Ово важи конкретно за Онор, Шаоми, а богами и Хуавеј који цени телефон са чипсетом од пре 2 године 140 000.
 
Ako je ovo cena sa oglasa i nije nesto puno jeftinije od nas.
Proslo je 10 dana od kupovine i za sada sam zadovoljan sa S24U. Definitivno ima bolju kameru od S23+ ali po meni nista specijalno, baterija je mozda malo gora, ali tek sto je kupljen, pa treba malo vremena da se sve stabilizuje. Greje se mozda malo vise od S23+ ali ni tu nema neke velike razlike, jos nisam testirao kako se ponasa u igricama ali mislim da ce i tu biti sve slicno. Ekran definitivno bolji i svetliji na S24U, ja inace koristim telefon na slabijem osvetljenju u zatvorenom prostoru i nisam primerio grainy problem sa ekranom, otisak prsta radi super bez sa folijom, videcu za par dana kako radi sa staklom.
 
Da li postoji šansa da se nekako aktivira aptX HD? Koliko sam istražio Samsung je izbacio njega i implementirao SSC, koji realno samo njihove sluške imaju, a Buds 2 Pro se ne mogu uzeti kao neki reper za dobre (mislim na kvalitet zvuka, ne na ostale funkcije koje su dobro upeglane). I sada mi B&O Beoplay HX rade na standardnom aptX-u i oseti se razlika u odnosu na Pixela, koji čak ni nema Snapdragon ali podržava aptX HD, doduše trenutno vukljam dongle i kabl, ali voleo bih da može da se osposobi aptX HD pogotovo što je Qualcomm-ov kodek... Ima li nekog rešenja? :D
Mislim da ti ovo zavisi od vrste slusalica tj. SoC u njima. Kod mene mogu da menjam codec ali samo one koje mi slusalice podrzavaju(trenutno koristim 3 vrste). Imas u podesavanjima developer opciju pa tu nadji bluetooth audio codec pa probaj da menjas. Meni su 3 opcije odkljucane aptX nisu zato sto nemam slusalice sa Snapdragonom
 
Ako je ovo cena sa oglasa i nije nesto puno jeftinije od nas.
Proslo je 10 dana od kupovine i za sada sam zadovoljan sa S24U. Definitivno ima bolju kameru od S23+ ali po meni nista specijalno, baterija je mozda malo gora, ali tek sto je kupljen, pa treba malo vremena da se sve stabilizuje. Greje se mozda malo vise od S23+ ali ni tu nema neke velike razlike, jos nisam testirao kako se ponasa u igricama ali mislim da ce i tu biti sve slicno. Ekran definitivno bolji i svetliji na S24U, ja inace koristim telefon na slabijem osvetljenju u zatvorenom prostoru i nisam primerio grainy problem sa ekranom, otisak prsta radi super bez sa folijom, videcu za par dana kako radi sa staklom.
Sa staklom teško .Doduše kod mene je S24+
 
Koje staklo koristis?
Meni na S23+ Nillkin radi vrlo dobro.
Iskreno nemam pojma .Stavio sam u TC na onim štandovima.Samo da ima kad sam kupio u radnji mob.Samo da ima bar neku zastitu.U kamionu kasnije...
Pre toga naručio i sa alija.Videcu i to kakvo je kad stigne
Gde si ti tvoje kupio?
 
Nazad
Vrh Dno