Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Ovo nije tacno s24 je prodat svakako u vise primeraka nego s23 u ovih par meseci i da je to tako krastavac znalo bi se.
Ja kad sam uzimao s24+ ceo Reddit je isto pricao da svaki primerak ima grain na s24 plus i na ultri. I nije tacno veruj mi mozemo se naći uzivo ekran je boli glava i savršen. Ja sam veoma zahtevan po ovom pitanju. Koristim u qhd i 120hz i dim mode skoro uvek kad sam u gajbi. Ekran je toliko ostar i dobar i boje su super u natural modu. Odmara oči. Nije to dzabe stavljeno kao default. Jer nikad ne bih upalio vivid mode, ovo ti kazem kao neko ko je 10 god koristio vivid mode. To je jako mali procenat ljudi kojima smeta i koji se čuju, ali dzaba.
Kazem, realno ti pricam, zabole me za Samsung i itd. Moj s24+ je od 11 januara.
Nisam video da se iko žalio za grain za S24/Plus, već da je to pripisano samo Ultri, tako da se moj post odnosio samo na Ultru...
 
Nisam video da se iko žalio za grain za S24/Plus, već da je to pripisano samo Ultri, tako da se moj post odnosio samo na Ultru...
Ja imam S24plus.Sa ekranom sve top.Jedino me malo nervira mreža. Hoće da zabode na 4g+ pretrazivanje neta.Sa pozivima ok.
Ista lokacija sa prošlim ,nema tih problema
 
Muko moja pređi na drugoga. Meni je S23 prvi Samsung, i radi besprekorno, i mislio sam da je cela fama oko Exynosa malo preuveličana, ali izgleda da nije...
Nema tu pravila, imao sam sve S+ telefone od modela S20+. Svi (sem S23+) su bili sa Exynos procesorom i nisam nikada imao nikakvih problema do sada, čak ni sa sa nesrećnim S22+.
Ovo mi je inače drugo loše iskustvo sa Samsung telefonima. Prvo je bilo davne 2010 sa modelom (možda se stariji članovi sećaju) S8500 Wave.
Odličan i za to vreme skup telefon sa bada OS, koji uošte nije bio loš. Nakon toga su izbacili prvi galaxy S
Elem, nakon prvog kvara sam ga reklamirao i popravili su ga za nekih 20 dana, tadašnji ovlašćeni servis BG Elektronik. Dešava se da mesec dana nakon toga prestane da radi mikrofon. Poslao sam ga ponovno u servis preko tadašnjeg Telenora i dobio odgovor, od istog servisa da se reklamcija odbija jer su zaključili "da je nestručno lice otvaralo telefon"
Pokušavao sam tada preko tržišne inspekcije i društva za zaštitu potrošača da rešim i objasnim da su upravo oni otvarali telefon, ali nisam ništa rešio.
Nakon toga sam rekao nikada više Samsung i sledećih deset godina nosio HTC i Huawei telefone.
Kako je HTC propao, a sa Huawei-em se desilo šta se desilo ponovo sam poklekao i nosio pet generacija Samsung-a.
Sada realno imam problem šta da kupim. AKo ponovo pokleknem i rešim da uzmem Samsung, S23 plusa skoro da nema, a i kada se nađu novi cene su im previsoke.
Čak mi pada na pamet da pređem preko svih nostataka i kupim Iphone 15 plus...
 
Izasla Gcam za s24U,stock cam iako je u 70posto slucajeva dobra i zavrsava stvar nije ni do kolena ovom novom gcam portu,stock izgleda kriminalan u odnosu na ovaj modul,APK koji se skida je samsung apk da se zna treci po redu,

post 207 na linku,isprobavamo ga vec nedelju dana i sa ovom i sa prethodne dve verzije,savrsen port nisam nasao manu glitch bug za sada

Dzabe brate, mozda je stvarno bolje ko se snadje za sve ove modele i tipove sa Gcam. Ali potpisujem da je lakse sa stock kamerom 88 puta, a nijanse su skoro pa neprimetne. I brate funkcionalnije je sa stock 800 puta. Lakse, preglednije. Pozz
 
Nema tu pravila, imao sam sve S+ telefone od modela S20+. Svi (sem S23+) su bili sa Exynos procesorom i nisam nikada imao nikakvih problema do sada, čak ni sa sa nesrećnim S22+.
Ovo mi je inače drugo loše iskustvo sa Samsung telefonima. Prvo je bilo davne 2010 sa modelom (možda se stariji članovi sećaju) S8500 Wave.
Odličan i za to vreme skup telefon sa bada OS, koji uošte nije bio loš. Nakon toga su izbacili prvi galaxy S
Elem, nakon prvog kvara sam ga reklamirao i popravili su ga za nekih 20 dana, tadašnji ovlašćeni servis BG Elektronik. Dešava se da mesec dana nakon toga prestane da radi mikrofon. Poslao sam ga ponovno u servis preko tadašnjeg Telenora i dobio odgovor, od istog servisa da se reklamcija odbija jer su zaključili "da je nestručno lice otvaralo telefon"
Pokušavao sam tada preko tržišne inspekcije i društva za zaštitu potrošača da rešim i objasnim da su upravo oni otvarali telefon, ali nisam ništa rešio.
Nakon toga sam rekao nikada više Samsung i sledećih deset godina nosio HTC i Huawei telefone.
Kako je HTC propao, a sa Huawei-em se desilo šta se desilo ponovo sam poklekao i nosio pet generacija Samsung-a.
Sada realno imam problem šta da kupim. AKo ponovo pokleknem i rešim da uzmem Samsung, S23 plusa skoro da nema, a i kada se nađu novi cene su im previsoke.
Čak mi pada na pamet da pređem preko svih nostataka i kupim Iphone 15 plus...
Ako nešto vredi, valja i platiti (mislim na s23+ 256gb). Do sada si valjda naučio na greškama (i sa servisima i svim) pa lagano dalje.
 
Koristi itko Dex? Tj. koji hub ili kabel uzeti sa Alija a da sigurno radi? Ima ih previše, od 2 do 50 eura, da se ne zaletim na krivi...
Palo na pamet isprobati android kao konzolu sa PS5 kontrolerom
 
^ ovaj provereno radi. Igrao se baš neki dan, zanimljiva stvar.
 
Ovo sto cu sad napisati kunem se da je istina ,bio sam day off , nisam mogao da upalim tel , mnogo zena mi proslo kroz život ko i uvek i s24 plus zakazao, elem sta se desilo pala mi baterija na 0 posto , nisam mogao bateriju da napunim , uhvatila me panika i, ljudi me zvali, nisam znao sta da radim i 20 puta ukljucim tel i stoji 0 posto. I reko da probam wireless i tu je prošlo video sam da je na 2 posto otišlo. S24 puno software bagova
 
Ja se juce registrovao, danas mi stize mail da je odobrena registracija.
Kakav je ovo kod koji se pokazuje kuriru i bez koga ne mogu da se preuzmu pokloni?😅
 
Sto bi nas naro rekao "strpljen spasen". Jesenas kada sam kupio S23+ poklon S23FE je stigao tacno nedelju dana od kupovine telefona a 5 dana od odobrenja registracije, tako da se nadam da ce i ovog puta biti brzo. 😁
Biće, doduše jak im rok isporuke.Avgust
Uzeo sam i ja na kraju, ali mi odbili registraciju. Nemam pojma, kao nepotpuna dokumentacija, sad ću da im pošaljem sve što imam. :D
Kako to,bilo prosto za prijavu na apk Members
 
Prvi problemčić na S24+ Exynos... Sa mts-a zovnem majku (yettel) i nekako se uspostavi poziv, ali odmah krene da secka ono čujem svaku petu reč. Prekinem pa zovnem ćaleta (yettel) - ista situacija. Ćale zovne mene, isto meni secka, dok je on mene čuo ali ne baš kao inače.
Restartujem telefon pa ih pozovem i sve bude ok, normalno obavio poziv.
Sad da li kriviti exy ili mrežu ko će ga znati :) uključen volte i 5g/4g/3g/2g auto
 
Ja sam juce nesto merio kao brzinu neta.

1000003824.jpg1000003825.jpg

4g plus sa 2 crte radi topcina, dok 4g pun radi dosta dosta slabije. Sta god to znacilo
 
Piše i na svakom baneru koji su objavili taj datum, znalo se to unapred...
 
Piše i na svakom baneru koji su objavili taj datum, znalo se to unapred...
Live chaterka Samsunga mi je posle poslala par linkova gde je isto naglasila, znalo se ranije. Medjutim ovu info na sajtu mreže kojoj pripadam nisam video kao i da me operateri mreže nisu uputili kada sam ih zvao da pitam za rok isporuke. Koliko je nas mogu misliti koji smo samo videli "pokloni" a od nekog sa strane čuli "ma to će biti za maksimum dve nedelje".
 
Uh pisao sam vec , ovo je ludilo , dakle opet mi se desilo danas da mi je tel pao na nulu zaboravio da ga napunim. I palim kabl , i 0 posto stoji 20 minuta, drugi charger isto , imam dva wireless chargera i probam prvi nece , u spavacoj sobi reko drugi , nece , reko opet da probam i upali se plavo , posle par min vidim 1 posto pa 2. Srce mi je stalo. Ovo nije za zajebanciju. Ne verujem da ce ovo srediti. Al drugi koji imaju s24 da znaju , mada mislim da ovo ima samo s24 snap.
 
Uh pisao sam vec , ovo je ludilo , dakle opet mi se desilo danas da mi je tel pao na nulu zaboravio da ga napunim. I palim kabl , i 0 posto stoji 20 minuta, drugi charger isto , imam dva wireless chargera i probam prvi nece , u spavacoj sobi reko drugi , nece , reko opet da probam i upali se plavo , posle par min vidim 1 posto pa 2. Srce mi je stalo. Ovo nije za zajebanciju. Ne verujem da ce ovo srediti. Al drugi koji imaju s24 da znaju , mada mislim da ovo ima samo s24 snap.
Sta je bitno reci pisao sam Samsungu i prijavio bag , nakon 2 posto odmah sam znao, utako kabal i sklonio tel sa wirelessa i napunio bateriju do 100 posto.
 
Meni S24+ exynos normalno puni na basic Baseus wireless chargeru. Doduše ja nikad ne ispraznim mobitel do kraja pa ne znam jel bi se ovo dogodilo.
I inače ne prakticiram wireless punjenje jer čak i Samsungovo sporo žično je warp speed u odnosu ne bežično.
Wireless je po meni više gimmick nego korisnost
 
Nazad
Vrh Dno