Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Pre jedno par dana ekipa nam je radila gradjevinsku intervenciju dela objekta oštećenog od starosti. Bio sam u nadzoru a trebao je neko da dodje i uslika kako je sve ispalo. Da ne bi čekali kolegu ko zna koliko dugo napravio sam ja slike sa mog S24U kombinijući zoom od 1 do 10X. Slike sam poslao mailom a lege su me sa druge strane, kada su primile mail, pitale odakle meni digitalni foto aparat, rekao sam da su slike uslikane sa moba. Popadali su u nesvest, svaku su zumirali nekoliko puta i ni traga od nekog zamućenja ili šuma. Otvorio sam te slike kući na računaru i ostao zabezeknut kakve su dobre slike. Stvarno mob ima moćnu kameru po dnevnoj svetlosti.
 
Danas su svi telefoni odlični za fotkanje preko dana.
 
Mislim da je ista razlika kod punjenja kao kod S23 modela, najmanji 23 do 25 w a svi ostali su 45w, pa je tako i ovde kombinacija.
 
Na kutiji nadjoh made in Indija. Prvi put vidim i cujem da je od tamo Samsung. A na kutiji s23 ultra - Vietnam.
 
Ради ли код вас инстант slow - mo(када се задржи на видеу да се инстант успори)? Сад сам пробао и снимке које сам ја снимао као и видео записе које су ми други послали, не ради ни у једном случају...
 
Kad snimam u hdr 10+ meni ne radi slow-mo, čim isključim hdr 10+ radi normalno slow-mo čim zadržim na videu
 
Meni radi slow mo, kad zadrzim na snimak.
 
Imam problem sa primanjem poziva na S24. Kad me zovu ne prijavljuje da sam nedostupan niti im odmah prekida vezu, već nekih 20 sekundi samo čeka na uspostavu veze pa onda tek prekine. Nakon toga ne stiže mi ni poruka o propuštenim pozivima ili slično.
Da li neko ima ovakva iskustva?
 
Imam problem sa primanjem poziva na S24. Kad me zovu ne prijavljuje da sam nedostupan niti im odmah prekida vezu, već nekih 20 sekundi samo čeka na uspostavu veze pa onda tek prekine. Nakon toga ne stiže mi ni poruka o propuštenim pozivima ili slično.
Da li neko ima ovakva iskustva?
Listaj u temi, pisano o tome više puta, ukratko - problemi da Exynos modemom.
 
Imam viska jednu Nilkin masku. Porucio pa dok je stigla, dobio na poklon u medjuvremenu drugu. Ako je neko zainteresovan poruke na pp.




 
Imam problem sa primanjem poziva na S24. Kad me zovu ne prijavljuje da sam nedostupan niti im odmah prekida vezu, već nekih 20 sekundi samo čeka na uspostavu veze pa onda tek prekine. Nakon toga ne stiže mi ni poruka o propuštenim pozivima ili slično.
Da li neko ima ovakva iskustva?
Imao sam ja takav problem sa S24 plus.
Nisam uspeo da ga rešim, u servisu su rekli da nisu primetili nesaobraznost...
 
Имали су и раније проблема са сигналом, ево колега узео од члана породице неки стари S21, урнише га сигнал на послу онде где је мени N20U и S24U са снепом био Ок. Није огромна разлика где је домет добар, али где је лош пријем разлика између доступности и недоступности ипак значи.
 
Uzeo sam S24U pre 2 dana i sinoć sam stavio da se napuni do 100% da bih proverio bateriju. Da li je ovo normalno da bude ovako

1000001159.jpg


1000001158.jpg
 
Nazad
Vrh Dno