Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Урекох га 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20240424_165223_Speedtest.jpg
    Screenshot_20240424_165223_Speedtest.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 157
Морам да искритикујем ПроМоби (тражили сте, гледајте 😉). Није нешто страшно, али двапут сам био код њих беспотребно. Први пут кад су ми рекли да ми је телефон поправљен, а кад сам дошао, видео сам да није. Други пут, данас, кад сам дошао по десну слушалицу, јер ми је жена преко телефона рекла дословно "нема потребе да резервишете, само дођите и преузмите", ја дошао по најгорем шпицу, путовао сат и по, и трт, нема слушалице, мора да се наручи. Уозбиљите се мало!
Иначе, добра ствар је то што уопште имају слушалицу.
 
U vezi ovog signala na MTS mreži. I ja sam primijetio danas probleme, a juče sam čitao da se ljudi žale na protok i speedtestom isprobao i dobio oko 130/15 brzine. Jutros sam ažurirao sistem sa ovim LTE updateom i posle toga su brzine reda veličine 20-30Mbs - ne mogu da vjerujem da se za 1 dan toliko pogoršalo. Znači, taj update je sumnjiv. Baš ću sutra isprobati sa ženinim telefonom da vidim koliko A52s izvlači.
Isto je Novi Sad u pitanju.
 
Hmm, zanimljivo
S23u 38/7
Honor magic 5 lite 88/8
Mts oboje. Na istoj poziciji
 
Hmm, zanimljivo
S23u 38/7
Honor magic 5 lite 88/8
Mts oboje. Na istoj poziciji
Uradi test vise puta. Brzina hoce da varira iz minuta u minut. Ja imam ista merenja sa mojim S23U kad poredim sa zeninim RN10 Pro. Oboje na MTS-u,na istom mestu.
 
Šta vam je sa tim merenjem interneta? Poslednje dve strane samo o brzini za koju se zna da varira od merenja do merenja. Pogotovo na ubogom mts-u
 
Moze li neko da okaci pouzdan tutorial za izmjenu CSC?I koji da odaberem kako bih omogucio snimanje razgovora?Mali s23...
 
Očito niste u toku. Bio je ovih dana update posle kog su brzine, bar na mts mreži pale drastično. Pokušavamo ustanoviti je li do updatea ili do mts-a. Ja povremeno izmjerim brzinu u par mjeseci i vidim da ovako niske nisu bile u zadnjih godinu dana.
 
U vezi ovog signala na MTS mreži. I ja sam primijetio danas probleme, a juče sam čitao da se ljudi žale na protok i speedtestom isprobao i dobio oko 130/15 brzine. Jutros sam ažurirao sistem sa ovim LTE updateom i posle toga su brzine reda veličine 20-30Mbs - ne mogu da vjerujem da se za 1 dan toliko pogoršalo. Znači, taj update je sumnjiv. Baš ću sutra isprobati sa ženinim telefonom da vidim koliko A52s izvlači.
Isto je Novi Sad u pitanju.
Ako je u pitanju mts signal, primetio sam poslednjih 10-tak dana da mi signal na 4g+ malo slabiji, takodje mts u pitanju. Pre je mnogo bolje i brze ocitavao, sada na istom mesyu, sve isto sporije ucitava. U pitanju je huawei, ako ti to nesto pomaze
 
Evo ja nisam
Očito niste u toku. Bio je ovih dana update posle kog su brzine, bar na mts mreži pale drastično. Pokušavamo ustanoviti je li do updatea ili do mts-a. Ja povremeno izmjerim brzinu u par mjeseci i vidim da ovako niske nisu bile u zadnjih godinu dana.
Evo ja nisam radio update,pa su brzine trulex :)
 
ne znam kako je kod vas, ja sam imao uvek 4G+, ali u poslednjih par dana možda se na sekundu pojavi i vrati se na običan 4G.. ako neko ima jetel ili a1 bilo bi dobro da oni napišu kakvo je kod njih stanje ovih dana da možemo uporediti
 
Kako god, prijavljujte mts-u problem, zatrpajte ih,pa ako je do njih da nesto urade, ja prijavih jutros, kazu nemaju prijava, od jutros max 9 Mbps.

Sad jedva i 1 Mbps navlaci,4g pun signal.
 
Poslednja izmena:
Imam ja MTS+Yettel u telefonu,dve kartice. Gde je loš MTS,tu mi je loš i Yettel,a gde je MTS dobar,tu mi Yettel opet bude za nijansu slabiji. Ali generalno u zadnje vreme krš i jedni i drugi.Yettel sa punim signalom:
 

Prilozi

  • Screenshot_20240425_101718_Speedtest.jpg
    Screenshot_20240425_101718_Speedtest.jpg
    39.4 KB · Pregleda: 75
A1 u širem centru Požarevca, 136 Mbps DL, 21.3 Mbps UL. U centru su i jače brzine ako se ne varam.
 
Nem
Očito niste u toku. Bio je ovih dana update posle kog su brzine, bar na mts mreži pale drastično. Pokušavamo ustanoviti je li do updatea ili do mts-a. Ja povremeno izmjerim brzinu u par mjeseci i vidim da ovako niske nisu bile u zadnjih godinu dana.
Nema nikakve veze sa apdejtom, počelo je ranije. Pa smo se pitali da nekome nije "otišao" telefon, tako je počela uopšte rasprava oko brzine i merenja neta. Neko je bio u fazonu "aha! evo je loša stvar kod s23u!"... ali avaj, ne da nam se 🤣
 
Kada dodje 5g mreza tek tada nastaju tantalove muke i sizifov posao uređenja foruma
 
Sad sam merio na ruteru (mts) takodje opala brzina, znaci problem u mts-u. Neko je malopre napomenuo to, evo i ja im prijavljujem problem. Izgleda da nije do update kad se javlja i na ostalim telefonima i uredjajima. Mirno mozete spavati 😁
 
Koji csc beše ima snimanje razgovora? Apdejt sad stiže dosta brzo pa to i nije primarno
 
Nije naš model ali pominjala se problematika na temi a svakako je Samsung, koja je logika ovo da LTE ne radi u zemlji za model za tu zemlju!?
1000033431.jpg
 
Koji csc beše ima snimanje razgovora? Apdejt sad stiže dosta brzo pa to i nije primarno
INS - call rec, callerID, spay
THL - call rec, callerID
XXV - call rec, spay
ILO - call rec, callerID
SEK - call rec, spay

Verovatno sam neki zaboravio, ko se seti neka doda.
 
Kako da se omogući ovo HD? Uključen mi je volte, na Yettelu.

I šta je ovo callerID recimo na ILO?
 
Kako da se omogući ovo HD? Uključen mi je volte, na Yettelu.

I šta je ovo callerID recimo na ILO?
Moraju imati VoLTE i pozivalac i primalac poziva da bi islo u HD+ razgovor.

Sto se gore tiče protoka internata, nije do s23 serije i updata, imam 2 kartice jedna a1 protok 140 Mb/s, a druga je Mtel (RS) Zvornik 125 Mb/s...
 
Nazad
Vrh Dno