Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Prilozi

  • Screenshot_20240416_154248_Home Up.jpg
    Screenshot_20240416_154248_Home Up.jpg
    48.1 KB · Pregleda: 129
Ja to nemam nigde App icon seatings.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240416_164502_Home Up.jpg
    Screenshot_20240416_164502_Home Up.jpg
    48.2 KB · Pregleda: 113
Imas,udji u oznaceni deo na slici,tu je podesavanje za ikonice koje trazis.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240416_173847_Home Up.jpg
    Screenshot_20240416_173847_Home Up.jpg
    56 KB · Pregleda: 96
Opet zavisi koga pitaš...meni je s23 super napredak i u odnosu na ip 14 pro, a kamoli običan 12. 😉
Prelistavam malo temu pa nalete..
Po čemu ti je bolji s23? Ja nešto baš razmišljao o prelasku sa ultrice na 15 pro, pa zato pitam 😄
 
@Marezz ja koristim S23 i običan 15. Moj utisak je da je kamera bolja i konzistentnija na ajfonu. Osim toga 15 je odličan telefon, 15 pro sigurno još bolji, tako da se sve svodi na iOS vs Android i šta ti više leži, ali se generalno slažem sa @Proday UI (6.1) na Samsungu je fenomenalan.
 
@Proday Dobro, nisam ni mislio da preraste, mozes i porukom ako ti je volja :)

@Amortizzer E pa hvala ti! Na zalost, nemam puno dodira sa apple/ios, jedino da vidim kolege da davim malo da im cackam telefon 😄

Mada iskren da budem, trebao bi i malo vise da se posvetim ultri, da vidim sta sve moze pre nego sto bilo sta uradim..
 
Mada iskren da budem, trebao bi i malo vise da se posvetim ultri, da vidim sta sve moze pre nego sto bilo sta uradim..

I to je ukratko glavna razlika između S23U i iPhone, prvom možeš da se posvetiš i prilagodiš ga sebi i svojim potrebama, a drugi je "as is", kako dobiješ tako koristiš. Neki vole jedno, neki vole drugo, nijedan ne može nikako biti loš.
 
U iOs taboru vlada neki inat. Bzvz ne smeš da kritikuješ iPhone kao ovde s23u 🤫
Android je sistem slobode a iOs je zatvoren tip kreni od homescreen, dialera, gestures, lockscreen i notification su isto pa ti dodje da vrisneš. E sad sami biramo šta ćemo. Imao sam iph14pro pre s23u. Malo je bilo kompaktan u odnosu na s23u ali navikne se čovek. Ne znam šta bi ti moglo da mi nedostaje sa iPhone a da nemam na androidu. Ali znam sigurno da kada bih presao na ios da bi imao podosta stvari da mi nedostaje sa androida...
 
U iOs taboru vlada neki inat. Bzvz ne smeš da kritikuješ iPhone kao ovde s23u 🤫
Android je sistem slobode a iOs je zatvoren tip kreni od homescreen, dialera, gestures, lockscreen i notification su isto pa ti dodje da vrisneš. E sad sami biramo šta ćemo. Imao sam iph14pro pre s23u. Malo je bilo kompaktan u odnosu na s23u ali navikne se čovek. Ne znam šta bi ti moglo da mi nedostaje sa iPhone a da nemam na androidu. Ali znam sigurno da kada bih presao na ios da bi imao podosta stvari da mi nedostaje sa androida...
Svaka ti je ka' u Njegosa:DNi ja ga bolje ne bih sastavio:)U principu,postujem svaciji izbor..cak se razmisljam da predjem na Motorolu jer od Samsunga buducnosti nema (na 7 godina,jedan novitet..cak nas prave budalama pa izbacuju i isti dizajn,a od noviteta nista)..ali opet,navikao sam na softver..sto za iPhone ne mogu da kazem (niti da se snadjem)
 
Svaka ti je ka' u Njegosa:DNi ja ga bolje ne bih sastavio:)U principu,postujem svaciji izbor..cak se razmisljam da predjem na Motorolu jer od Samsunga buducnosti nema (na 7 godina,jedan novitet..cak nas prave budalama pa izbacuju i isti dizajn,a od noviteta nista)..ali opet,navikao sam na softver..sto za iPhone ne mogu da kazem (niti da se snadjem)
Samo xioami brate, odnos cena kvalitet... 😊
 
Pročitaj malo Motorolin podforum da vidiš kako ćeš da se usrećiš
Tek to je kriminal. Random restarti do besvesti i slicne sw peripetije...po meni,ko hoce andorid,moze slobodno uzeti u razmatranje i OnePlus,sw im je utegnut kao praćka.
 
Rikne mi skoro S20 FE SD i kupim S23 FE Exynos i tel ko tel je tenk, sve super, al baterija.......tuga. I sjeckanje neko ima, brzo radi, otvara al nije fluidan. Uradim wipe partition cache i app/google/clear data i tel se preporodio. Baterija gurala jedva 5h sot na 21h usage, sad je +6h na +24h usage.
 
Poslednja izmena:
miran do sledeceg azuriranja pa onda factory reset da radi opet kako treba :D
 
@Proday Onda ode na oglase 😂 Mada ja sam light user, samo imam naviku da punim tel navece oko 19-20h, onda ga izakam malo do ponoci, pa kad ustanem ujutro ne punim prije posla. A on bude na 75-80% i onda ako tel ima slabiju bateriju problem. Moracu naviku promjeniti da ga punim ujutro. A i narucio sam baseus 5000mah onu magsafe bateriju za prvu pomoc da imam 🙂 Inace mi se fon dopada po svemu. Ekran, izrada, tipke, vibracija, brzina, sw, zvucnici..... Nikada bolji i glasniji zvuk u slusalici kod poziva nisam imao, racunajuci i ip 13 pro. Samo ta baterija..... Al evo sad na 6h sot mi je prihvatljivo. VIdjecu sto kazes za 2 nedelje 😀

@Edit - lomio sam se danima sta da kupim i nisam nasao alternativu S23 Fe za 430e. Sto god da je bolje, kosta +700e.
 
Samo xioami brate, odnos cena kvalitet... 😊
Aa ne mogu da volim onaj sofver njihov,vizuelno mi je neprihvatljiv..Miui ili kako vec bese:)ali svakako me i Samsung nervira (iako sam korisnik skoro svakog premium modela od S5,kao sto rekoh,najvise zbog sofvera)..kada ubace neki novitet i mogucnost da me zove neko na drugu karticu,a da mi ne nestane internet na prvoj itd. ponovo cu da ih hvalim..do tada ili nekog noviteta vrednog para (a da ne pominjem sto ce jos malo i kese od Maksija da ih pakuju da ustede a dignu cenu)..postujem i koristim ga samo zbog softvera i olovke (po potrebi) :)

Pročitaj malo Motorolin podforum da vidiš kako ćeš da se usrećiš
Sve sam razmisljao,cena/kvalitet,kapacitet baterije,sadrzaj kutije i sl...ali ne znam za te mane..zato koristim Samsung sto (po mom skromnom misljenju..nisam modele drugih proizvodjaca mnogo imao prilike da koristim) stvarno ima neprikosnoven sofver
 
Poslednja izmena:
Da software je zaokružen. Olovka i software za nju takodje. Ovakvo iskustvo nema kod drugih proizvođača. Zato su 1.u svetu androida. Zato je pala odluka za kupovinu s23u. Kažu mi da sam trebao sačekati i uzeti s24u ali ništa revolucionarno nisam video u najavi
 
@Amortizzer @obrenikola kao drugi uređaj, koji je postao praktično primarni koliko ga koristim, imam Motorolu i to srednjeg segmenta edge 40 neo i samo mogu reći da sam oduševljen, pogotovo posle beta verzije A14.

Lično, dizajn mi je bolji, podseća na stare i lepše Samsung dizajne, a ne ove sa ivicama kao da smo u 2015. godini. Čak je i LG G3 imao bolji dizajn i bolje ležao u ruci nego današnji Samsung i iPhone telefoni (previše se gledaju, a inovacija minimalnih)

Nije mesto da pričam o Motoroli, ali eto i funkcionalnosti su inovativnije i bolje nego na 24 Ultra koji je primarni telefon i vidim da će uskoro u prodaju i zamenu za 50 Ultra.

No, imamo izbor, dobro je to i svakom' svoje.
 
Морам да похвалим ПроМоби, средили су ми крцкање вибрације на Ултри, заменили мотор вибрације и звучник. Телефон је био код њих недељу дана. Било је мањих перипетија, али ништа опасно. Наплатили су ми солидно, али ко хоће премијум уређај, мора и да плати.
И још једна ствар, пристали су да ми поправе телефон иако је купљен од мађара.
 
Bio nedelju dana kod njih, naplatili solidno i bilo peripetija, izvini, za šta ono moraš da pohvališ ProMobi? 🙃
 
Морам да похвалим ПроМоби, средили су ми крцкање вибрације на Ултри, заменили мотор вибрације и звучник. Телефон је био код њих недељу дана. Било је мањих перипетија, али ништа опасно. Наплатили су ми солидно, али ко хоће премијум уређај, мора и да плати.
И још једна ствар, пристали су да ми поправе телефон иако је купљен од мађара.
...." ko hoce premijum uredjaj, mora i da plati" 😀 a onaj ko ima garanciju ne mora nista da plati, sta ti je zivot.
 
Zakleo bih se da je neko pisao rešenje za ovaj problem , ali nikako da nadjem...
Nakon verzije 6.1 na Ultri status baterije na AOD ostane zakucan i ne refresuje se. Postavim npr u LockStar aplikaciji widget za bateriju na aod u trenutku kada je bila 90% . Nakon 3 sata meni je baterija 70% a na AOD i dalje stoji na 90%...
 
Nazad
Vrh Dno