Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Juče u toku večeri dok sam gledao nešto na telefonu(you tube), osetio sam da se za 5 minuta ugrejao kao nikad do sad, gornji deo oko kamera posebno. Pošto nema veze sa you tube-om prvo što mi je palo na pamet jeste da pogledam potrošnju podataka jer je WiFi bio na max upotrebe. Isključim wifi misleći da pravi backup na Google slikama, međutim i dalje isto. Restart telefona i opet ništa, cepa podatke konstantno. Na kraju kad je završio, telefon se ohladio u sekundi, ikonice za protok podataka prestale da svetle, telefon potrošio 19gb mobilnih podataka!. I dalje ne znam sta se desilo ali jako neugodna situacija, jer ne znam da li je tel nešto uploadovao ili skidao.
 
Da ti nije na Tjubu uključen onaj smart downloads što sam skida u pozadini? Kako znaš da nema veze sa tim. Ja nisam zno za tu funkciju do relativno skoro i nisam ni znao da je poskidao neke klipove i napunio mi storage
 
Poslednja izmena:
telefon potrošio 19gb mobilnih podataka!. I dalje ne znam sta se desilo ali jako neugodna situacija, jer ne znam da li je tel nešto uploadovao ili skidao.
Skinuli sve podatke sto su imali o tebi i prosledili Kinezima i Amerima za reklame i obradu podataka :D
 
Zanimljivo da je sa OneUI 6.0 S23U dosta holandiji napolju na suncu
Verovatno je nešto u pozadini divljalo pre update
Kakav show je Samsung, jeste da jako slabo koristim iP13PM ali tamo dođe update nikad ništa nisam primetio razliku u radu, ali krastavac opet na wifi + BT se pregreje na 28° u hladu, ubije brightness i nista ne vidiš na ekranu 🤣
 
Evo screenshot share prozora screenshot-a 😂

Edit: kod mene je tu opcija mozda od pre dva dana, znaci nije dosla sa azuriranjem na 6.1 vec kroz neku aplikaciju iz samsung store-a

Evo i opcija da to uvek bude oznaceno po defaultu
 

Prilozi

  • Screenshot_20240411_165046_Samsung capture.jpg
    Screenshot_20240411_165046_Samsung capture.jpg
    101.8 KB · Pregleda: 144
Evo da se upišem i ja, prvih par dana posle update na 6.1 je bilo top. Ali sad osetno lošija baterija. A tako me mrzi da radim factory reset.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240411_181900_Device care.jpg
    Screenshot_20240411_181900_Device care.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 99
Da ti nije na Tjubu uključen onaj smart downloads što sam skida u pozadini? Kako znaš da nema veze sa tim. Ja nisam zno za tu funkciju do relativno skoro i nisam ni znao da je poskidao neke klipove i napunio mi storage
Nije youtube zato što sam ga ugasio na force close i ništa se nije promenilo.
 
Juče u toku večeri dok sam gledao nešto na telefonu(you tube), osetio sam da se za 5 minuta ugrejao kao nikad do sad, gornji deo oko kamera posebno. Pošto nema veze sa you tube-om prvo što mi je palo na pamet jeste da pogledam potrošnju podataka jer je WiFi bio na max upotrebe. Isključim wifi misleći da pravi backup na Google slikama, međutim i dalje isto. Restart telefona i opet ništa, cepa podatke konstantno. Na kraju kad je završio, telefon se ohladio u sekundi, ikonice za protok podataka prestale da svetle, telefon potrošio 19gb mobilnih podataka!. I dalje ne znam sta se desilo ali jako neugodna situacija, jer ne znam da li je tel nešto uploadovao ili skidao.

Pa vidi u upotrebi podatak koja je aplikacija podatke pojela.

Podesavanje》Veze》Upotreba podataka》upotreba mobilnih podataka
 

Prilozi

  • Screenshot_20240412_104031_Settings.jpg
    Screenshot_20240412_104031_Settings.jpg
    62.7 KB · Pregleda: 86
Nakon azuriranja na 6.1 ikona meseca u mracnim uslovima se gubi kad se zumira 10x, 20x i 30x. Slike su crne i ne vidi se nista. Jel ima jos neko taj problem?
 
Jesam, sve sam uradila osim vracanja na fabricka, to ne mogu da radim gde da cuvam, soft reset sam radila, safe mode, resetovala kameru, obrisala podatke kamere. Jutros azurirala sistem ponovo i i dalje nista.
Obrisi data camere..
Jesam, sve sam uradila osim vracanja na fabricka, to ne mogu da radim gde da cuvam, soft reset sam radila, safe mode, resetovala kameru, obrisala podatke kamere. Jutros azurirala sistem ponovo i i dalje nista.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240412_104618_Camera.jpg
    Screenshot_20240412_104618_Camera.jpg
    33.8 KB · Pregleda: 74
  • Screenshot_20240412_104639_Camera.jpg
    Screenshot_20240412_104639_Camera.jpg
    30.2 KB · Pregleda: 86
Jesam, sve sam uradila osim vracanja na fabricka, to ne mogu da radim gde da cuvam, soft reset sam radila, safe mode, resetovala kameru, obrisala podatke kamere. Jutros azurirala sistem ponovo i i dalje nista.
mislim da nocni mod, radi do 10X , nek me neko ispracvi ako sam u krivu....
sad sam gledao kod sebe do 10x ide nocni...
 
Pa zar nije mesec upravo prečica za noćni mod? Ne vidim poentu istoga ni najmanje na 30x uvećanju...sve i da je na stativu telefon, otprilike muva da proleti pored ima da strese sliku na tih par sekundi koliko traje slikanje u tom modu
 
Pa zar nije mesec upravo prečica za noćni mod? Ne vidim poentu istoga ni najmanje na 30x uvećanju...sve i da je na stativu telefon, otprilike muva da proleti pored ima da strese sliku na tih par sekundi koliko traje slikanje u tom modu
Pa na 30 mozda ne, ali kod mene ne radi ni na 10, a nije precica, bilo je razlike pre update-a, ako ima nekog ko nije presao na 6.1 ne bi bilo lose da se javi.
 
Hvala na odgovoru. Videcemo da li ce se javiti neko ko ima 6.0 da kaze kako je kod njega. Ja sam sigurna da je to radilo ranije.
 
Tako je nocni mod radi do 10x zuma. Posle toga nema. Najnoviji apdejt plus aprilska nadogradnja...
Svakako mi i ne treba jer gubi svaku svrhu i slika je neupotrebljiva.
 
Koji su simptomi kad umire charging port Na S23U?
Stavim ga u kola na onaj FM transmitter oko 60% baterija puna po kablu 5W, stavim anker 45W puni isto sporo 8W
Izašao iz kola stavim telefon na neki Xiaomi powerbank dal je 18 ili 20w ne mrda bukvalno sa 70%
Juce sam uradio update na 6.0 🙄
Moram još kući testirati imam Anker, Oneplus 45-65w punjače, druge kablove
Zanimljivo kako sve radilo full pre update...
Želi Samsung da me natera da pređem na iPhone.. M
 
Nazad
Vrh Dno