Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

U odnosu na Mi softver, OneUI je ipak daleko bolji…
Ne bih se složio iskreno. Tu su negde. Fluidnost, stabilnost, brzina, opcije...sve je tu negde. Mada ja sam uvek koristio xeu rom, ne Global. Ako mi dopadne u ruke neki sa MIUI14 uporediću ga detaljno sa S22U. Ne verujem da bih se u skorije vreme vratio na Xiaomi jer mi je dosadio MIUI. Ali za test se nadam da će biti prilike.
@Hbis najavljena je cena od 550e za Mi 13, biće sigurno oko 600e na KP, opet je to 300e jeftinije, nije za bacanje.
A i sem dizajna i krštenog CPU razlika između S21, S22 i S23 je minorna.
 
Jel mislite da ce odmah biti otvoreni preorderi kod nas nakon prezentacije?
 
A kako su osakatili S23 sa 128GB, nema UFS 4.0. Pitam se zašto ga i prave onda.
 
Ima raja da propada kad čuje da nema ufs 4.0 🙄
Kao što su nas već navikli i oni i ostali proizvodjači, najmanji i najjeftiniji model nosi i brdo kompromisa. Očigledno da većini to nije naročito bitno pa prolazi. Kome je bitno doplatiće za plus ili ultru.
 
Time svoje ime kao brand-a kaljaju. Odvajaju i prave neke nepotrebne podele.
 
Taj brod je otplovio onog momenta kad su izbacili punjače iz pakovanja a prije toga zbijali šale sa Applom svako malo.
 
Cene u Francuskoj

Uskoro će da znamo koliko će naš ekonomski tigar da lupi cene 😀
 

Prilozi

  • 20230201_132329.jpg
    20230201_132329.jpg
    74.4 KB · Pregleda: 172
Opravdanje za ozbiljno podizanje cena ce im biti: Hteli ste Snapdragon i u Evropi, evo vam ga! A nije vam valjala Exynos rerna iz domace kuhinje, eto vam ga sad! :)
 
Jel ce moci da se uradi preorder samo preko distributera zvanicnih ili i preko provajdera (A1/Telekom), ili su i oni u toj ekipi :)?
 
Da li se zna koji region će biti telefoni iz prodavnica?
A1 i Yettel su TOP, MTS beše EUY? A iz radnji?
 
Jel mislite da ce odmah biti otvoreni preorderi kod nas nakon prezentacije?
Prošle godine je preorder krenuo isto veče na sajtu Samsung Srbija, kod operatera je krenuo naredni dan ujutru.
Cene u Francuskoj

Uskoro će da znamo koliko će naš ekonomski tigar da lupi cene 😀
Ako kod nas bude 1.419 evra, to nije strašno. S22 Ultra je sada 165.000 dinara što je oko 1.400 evra.
Da li se zna koji region će biti telefoni iz prodavnica?
A1 i Yettel su TOP, MTS beše EUY? A iz radnji?
Ne znam za A1 i Yettel, ali mts ima isti region kao i modeli kupljeni u slobodnoj prodaji, zato mts Samsung modeli uvek prvi dobijaju update.
 
Poslednja izmena:

Biće tu strim od 19h

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green + Galaxy Watch5 Aluminium 44mm Graphite za 1500€
VG4NK_SQ1_0000000047_GREEN_SLf

 
Poslednja izmena:
Jos par minuta.. Nek nam je sa srecom 🍻
 
Nista ne razumem ovog kineza na unpackedu jebote mogli su naci nekog ko prica engleski

Galaxy S23 Ultra
8GB + 256GB: 1.479€
12GB + 512GB: 1.659€
12GB + 1TB: 1.899€
 
Model 12GB/512GB cca 200.000, bio sam u pravu da će da oderu.
 
^ nema šta, prate apple u korak sa cenom
 
Nazad
Vrh Dno