Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ja sam već gladan 🤗🤣
 
Ne bi trebalo da se dobije kroz 6.1 to...na njihovom zvanicnom sajtu onaj moderator (zaduzen za S serije) bese odgovorio da je tu razlika u hardveru...mam svako je dobro ako bude al nesto ne veeujem
 
Ne bi trebalo da se dobije kroz 6.1 to...na njihovom zvanicnom sajtu onaj moderator (zaduzen za S serije) bese odgovorio da je tu razlika u hardveru...mam svako je dobro ako bude al nesto ne veeujem
On može da prica sta oce, kada sam ja video da Gcam 8.8 pravi na default senzoru 15mp umesto 12mp sve mi je bilo jasno, a razlika ozbiljna za te nazovimo slike manje rezolucije.
Jednostavno nije im u interesu da S23 šije
 
On može da prica sta oce, kada sam ja video da Gcam 8.8 pravi na default senzoru 15mp umesto 12mp sve mi je bilo jasno, a razlika ozbiljna za te nazovimo slike manje rezolucije.
Jednostavno nije im u interesu da S23 šije
Gcam nema veze :D to je obican upscale iz gcam-a, koji u 99% slucajeva ne radi nista osim sto povecava velicinu fajla. Primetices da i vecina ljudi koji pravi confige stavlja da je output jpg na 97% kvaliteta. manji fajl a kvalitet identican.
 
Ne bi trebalo da se dobije kroz 6.1 to...na njihovom zvanicnom sajtu onaj moderator (zaduzen za S serije) bese odgovorio da je tu razlika u hardveru...mam svako je dobro ako bude al nesto ne veeujem
Ma kakav hardware kad pixel 7 pro može da snima tako sa onim mrtvim tensorom, ovaj bi trebalo da izuva.
 
Gcam nema veze :D to je obican upscale iz gcam-a, koji u 99% slucajeva ne radi nista osim sto povecava velicinu fajla. Primetices da i vecina ljudi koji pravi confige stavlja da je output jpg na 97% kvaliteta. manji fajl a kvalitet identican.
Nema veze mi sa necim mora da napadamo 😁
Premda ja bih rekao da je Gcam bolji kada poredim, e sad da li to doprinosi ili je upscale to ne znamo :)
 
ja porucio sa mytrendy spigen jos 28.2. , ništa i dalje.
Ako si se ulogovao pre kupovine na mytrendyphone, dobio si broj porudžbine i kada na osnovu njega odeš na sajt i "praćenje porudžbine" videćeš tamo tracking number, a pošto ide preko DHL možeš videti gde se nalazi pošiljka na https://webtrack.dhlecs.com/home
Ja sam poručio 02.03. i trenutno je na putu iz Nemačke prema Srbiji. Nadam se da će uskoro stići.
 
Malo sam danas fotkao klinca u pokretu,dok trči sa zastavom,meni je ovo top rezultat. Stock kamera.S23U.
 

Prilozi

  • 20240316_111954.jpg
    20240316_111954.jpg
    456 KB · Pregleda: 178
  • 20240316_112007.jpg
    20240316_112007.jpg
    574 KB · Pregleda: 139
  • 20240316_112009.jpg
    20240316_112009.jpg
    590.1 KB · Pregleda: 150
Malo sam danas fotkao klinca u pokretu,dok trči sa zastavom,meni je ovo top rezultat. Stock kamera.S23U.
Napolju na dobrom osvetljenju nema zime boljka samsunga je malo slabije osvetljenje u pokretu.
ono što je zanimljivo, a što možete da testirate.

sa Samsungom, u sobi negde, veštačko svetlo, opalite fotku i onda rukom ili nečim mlatite ispred kamere i opalite fotku. brzina shuttera će biti ista, dok Pixel kad u viewfinderu prepozna objekat u pokretu, ubrzava shutter.

isto to je i Samsung radio sa Note 8, Note 9, ali su od desetke u nekom trenutku pa sve do sad izbacili to.
 
ono što je zanimljivo, a što možete da testirate.

sa Samsungom, u sobi negde, veštačko svetlo, opalite fotku i onda rukom ili nečim mlatite ispred kamere i opalite fotku. brzina shuttera će biti ista, dok Pixel kad u viewfinderu prepozna objekat u pokretu, ubrzava shutter.

isto to je i Samsung radio sa Note 8, Note 9, ali su od desetke u nekom trenutku pa sve do sad izbacili to.
Upravo testitao. Vestacko svetlo,shutter speed isti u oba slucaja.
 
Ako si se ulogovao pre kupovine na mytrendyphone, dobio si broj porudžbine i kada na osnovu njega odeš na sajt i "praćenje porudžbine" videćeš tamo tracking number, a pošto ide preko DHL možeš videti gde se nalazi pošiljka na https://webtrack.dhlecs.com/home
Ja sam poručio 02.03. i trenutno je na putu iz Nemačke prema Srbiji. Nadam se da će uskoro stići.
evo bacio baš pogled, izgleda da neće skoro
1710621540230.png
 
Je l su svi u Srbiji S23 (osim ultre) sa Exynosom ili postoji i sa Snapdragonom?
 
S23 ne postoji sa exynos procesorima, svi su snapdragon.
 
Zna neko tajnu, kako se A34 ugašen napuni drastično brže nego S23!? Oba su krenula sa slične pozicije, A34 sa 44%, S23 sa 46 i A34 se napunio 29 minuta ranije? Da ne komentarišem razliku u veličini baterije...
 
Zna neko tajnu, kako se A34 ugašen napuni drastično brže nego S23!? Oba su krenula sa slične pozicije, A34 sa 44%, S23 sa 46 i A34 se napunio 29 minuta ranije? Da ne komentarišem razliku u veličini baterije...
da li je i s23 bio uključen ili isključen? ako je bio uključen, da li si ga koristio tj. da li je imao uključen ekran?
kad je telefon ugašen, puni se maksimalnom brzinom (bar bi trebalo), a kad je uključen, ako ekran radi, puni se sa oko 5W dok kad je zaključan, ide do skoro 45W odnosno 20-23W kod base modela.
 
Nisam koristio telefon. Ekran ugašen... samo sam počeo onaj prvi post. Razlika u brzini punjenja je drastična. S23 nikada ne punim ugašen ali ne verujem da je razlika uopšte primetna a kamoli drastična. Isti punjači, S23 obično punjenje.
I nisam znao da se upaljen telefon puni kao brzo punjenje. Svakako S23 na brzim punjenju uštedu 15ak minuta u odnosu na "brzo".
 
Da, sa sajta. Nudio mi je opcije Posta Srb za 4 eur i cini mi se DHL za tipa 15 eur (ne secam se tbh). Isao na ovo jeftinije, kontao bice standardna EMS posiljka ali ispade UPS.
Meni kao opciju za shiping jedino nudi ovo:
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-03-17 092020.png
    Screenshot 2024-03-17 092020.png
    4.6 KB · Pregleda: 84
Siguran sam da mom S23 (8/256) sa istim punjačem, sa 20% treba blizu 2 sata.
 
Vrh Dno