Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Skinuo sam,ali mi ne nudi da je izaberem kada udjem u podesavanja.
Moraš da kopiraš u folder notifications da bi ti se pojavilo u listi za izbor.
Za zvuk zvona može i iz samsung music aplikacije, gde za svaki .mp3 ima "set as" opcija.
 
Na konto onog duplog back buga kada se koristi swipe gestures, imam tačno ovo što je opisano ovde. Da li je moguće da niko nije imao ovo?


Mnogo me nervira, a da se vraćam na dugmiće mi se ne radi nekako. Navikao sam na ovo mnogo.

Jedino što mi ostaje da vidim da li na Andorid 14 neće toga biti( a biće 100%), pa da uradim factory reset bez kopiranja stvari sa starog telefona preko smart switch. Da recimo nije on napravio neki problem.
 
I meni
 
Jeste radi na GaN-ovima, ali lakse je coveku uzeti Samsung kabl i punjac nego da vija na aliju dobar GaN i dobar Type C na Type C kabl. Jos ako nece preveliko zagrevanje, 25W je sweet spot.
 
Ne znam dal ima takva tema na benchu ako ima dajte link brišem ovo
Uglavnom koristim odavno Adguard DNS da ubije reklame, ali neke stvari blokira koje ne treba, da li je i kako moguće napraviti custom profil šta da blokira, a šta ne?
 
^ a sta ti konkretno ne blokira?
 
^ moguće da smatra reklamom pa zato i blokira. Kad isključiš dns u konekcijama radi normalno? A da se postavi posebno app mislim da moraš imati plaćeni dns aplikaciju. Opet kažem nisam siguran.
 
^ moguće da smatra reklamom pa zato i blokira. Kad isključiš dns u konekcijama radi normalno? A da se postavi posebno app mislim da moraš imati plaćeni dns aplikaciju. Opet kažem nisam siguran.
Radi normalno sve
Ima na iOS fora da se podešavanju Adguard profili
Jel ima neka tema tipa blokiranje reklama ili Adguard da ne davimo ovde?
 
Na konto onog duplog back buga kada se koristi swipe gestures, imam tačno ovo što je opisano ovde. Da li je moguće da niko nije imao ovo?


Mnogo me nervira, a da se vraćam na dugmiće mi se ne radi nekako. Navikao sam na ovo mnogo.

Jedino što mi ostaje da vidim da li na Andorid 14 neće toga biti( a biće 100%), pa da uradim factory reset bez kopiranja stvari sa starog telefona preko smart switch. Da recimo nije on napravio neki problem.

Preporuka za One Hand Operation +


Pored brojnih opcija, moj utisak je da donosi i stabilniji rad swipe gesturesa, možda bude rešio i tvoje probleme
 
Brate s ovim programom ladno funkcioniše. Krljavi Samsung i njihovi gestures. Ne kapiram, ali hajde. Baš me zanima posle Andorid 14 i factory da li će da rade ove default.
 
Što je najgore, i ova aplikacija je Samsungova kreacija, ne znam što gestures ovako ne rade "fabrički". Malo mi nisu jasni što kriju neke dobre opcije po raznim good lock modulima, mada bi verovatno prosečnom korisniku donele više glavobolja nego koristi, a možda ih ne bi ni primetili
 
Nije mi teško da koristim ovo, ali opet mi nejasno. Na S20 nisam ovaj problem imao nikad.
 
Što je najgore, i ova aplikacija je Samsungova kreacija, ne znam što gestures ovako ne rade "fabrički". Malo mi nisu jasni što kriju neke dobre opcije po raznim good lock modulima, mada bi verovatno prosečnom korisniku donele više glavobolja nego koristi, a možda ih ne bi ni primetili
Sve to iz Good lock je eksperimentalno. Dosta stvari ima koje su bile u Good lock-u, a sada su deo sistema i pale se u podesavanjima.
 
Ovo long swipe za previous app, koliko mi to falilo. Top stvar
 
Malo mi nisu jasni što kriju neke dobre opcije po raznim good lock modulima, mada bi verovatno prosečnom korisniku donele više glavobolja nego koristi, a možda ih ne bi ni primetili
Zato sto od kad postoje i oni i Android, uvek su imali 1000 puta vise opcija, kustomizacije, stvari koje sam stock android i ostali proizvodjaci nisu imali.

Pa su ih svi prozivali kako je to bloat, kako je tezak i spor sistem, i onda su samo odlucili da izbace to iz sistema, puste posebne aplikacije pa ko hoce i zna, moze da instalira i namesti sta hoce. Ko ne zna, njemu verovatno nije ni bitno.
Zato sad Gugl ubacuje "nove" opcije u sam stock android i pixel, stvari koje je Samsung imao godinama.
 
Meni samo važno da nemam double back kada uradim swipe, ne tražim mnogo. :D Ako im je to feature, neka hvala, ne treba mi to.
 
Taman će Nemci da pohrle da instaliraju pa da vidimo kako će sve ove novotarije i šminka da se odraze na bateriju.
 
Stigao, nadam se da ce uskoro odin fajl da flesujem ceo

Ps tek sad vidim, onaj decko na tviteru postavio da ima i za ljudi van bete apdejt na EUX, da li je nekome od vas stiglo?
Screenshot_20231030_074950_Software update.jpg

Screenshot_20231030_074933_Settings.jpg
 
Screenshot_20231030_080209_Software update.jpg
Jesteeee 🥰
 
Đe ba žurite, ali kada ste požuril javite kako vam se čini :).
 
Sta ima da javljamo, ista verzija skoro 3m :D nista novo, animacije uzas, i dalje ne reaguje na tac..
Cekam "punu" verziju pa da odradim reset mozda ima spas...
 
E ako je tako, idem na install iz inata :D.

Sve sve, ali ovaj sivi panel...užas.
 
Poslednja izmena:
1000030072.jpg
1000030073.jpg
Izgleda kao macka sa ovom pozadinom i ovim ikonocama 😍😁
Inace za sada radi sve ok. Animacije za nijansu tecnije kod mene. Premda iskreno treba da nalegne jer non-stop baulja u pozadini sa nekim updateima itd 😁
 
Siva pozadina kada se otključava pattern-om dok kod face unlock-a i finger-a prikazuje wallpaper pozadinu.
 
Moguce da je bolje nalego, tj tek ce, jer to od 5.1 odma na 6.0..bez ovih medju apdejtova...videcu reset da odradim, vazno da kod vas dobro radi :D znaci da je do mene :D nije do sw
 
Kod mene još ništa 😀
 
Nazad
Vrh Dno