Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Za ove pare koliko kosta,svako od nas ima neku kritiku..a trebao bi sarme da zavija.
Ali opet, nesto plus,nesto minus,niko nije lud da napravi savrsen telefon pa da do penzije ne moras da ga menjas
 
Treba mi mala pomoc. Kupio sam S23+ 8/256GB, ali sam primetio da se bas dosta zagreje kada se koristi kamera (AIDA pokazuje temperaturu oko 50°C za kameru i CPU). Da li je to normalno?
Evo ja sam pre neki dan snimao na koncertu sa S23U bilo je dosta video zapisa 4k60 pa sam i ja osetio čak preko maske da se zagrejao. Tako da sve zavisi koliko dugo je koristiš,ali da normalno je da se prilikom duže upotrebe zagreje.
 
Da li još nekome radi dupli back kada se koriste gestures? Sa desne strane radim swipe i nekad ume da opali dva komada. Ima li neko sličnih problema?
 
Evo ja sam pre neki dan snimao na koncertu sa S23U bilo je dosta video zapisa 4k60 pa sam i ja osetio čak preko maske da se zagrejao. Tako da sve zavisi koliko dugo je koristiš,ali da normalno je da se prilikom duže upotrebe zagreje.
Nije bila neka preterano duga upotreba, koristio sam kameru oko 10 minuta, tek sam kupio telefon, pa sam hteo da vidim kakav joj je potencijal.
 
Da li još nekome radi dupli back kada se koriste gestures? Sa desne strane radim swipe i nekad ume da opali dva komada. Ima li neko sličnih problema?
Kod mene radi okej. Da nemas mozda staklo neko zalepljeno koje "zvace" pa da se telefon istripuje da si podigao prst? 🤔
 
Još uvek nikakvo staklo nemam.
 
Ja sam snimao letos, al klasika se greje...i jabuka mi se grejala...jabuka mi vise vuce bateriju kad snimam/slikam u odnosu na ovaj...

Ove nedelje se zavrsava beta, bar tako ima neki post u SM..
Inace ova 8,9 ne znam koja po redu, je stigla pre 10min...ali mi animavije kad ulazim u widzete tj izlazim sad akroz unistene :D nisam.imao drugoh problema ni na ove ranije verzije...jedno srede dve zaj..bu 😂
 
Poslednja izmena:
Možeš. Samo budi spreman da te Sava i Dunav neće posle toga oprati 🤣
Šta ima da me peru.
Sve funkcioniše tako što obrisu post.
Ne razumem toliko zaslepljene ljude za neki brend. Kao što su se usrali sa BMW-om.
Da ne pišem ko sve vozi pomenuti brend.
Baciti 1.000 evra na nešto za šta treba posle pomoću "štapa i kanapa" da pravi dobro slike i ostalo je smešno.
Bitno da na grafičkim testovima gura maksimum.
Mislio sam da forumi postoje da iznosimo svoja mišljenja i razmenjuje o iskustva.
Pa dobro, prešao sam se. Ako već jesam reči cu drugima da ne prave grešku kao ja a ne da guram da nisam po svaku cenu.
Mora da je dobro jer je skupo, i nema bolje. Kraj, ja ga imam.
S23 vrhunski uredjaj, samo kamera ne valja. Bar za moje potrebe kao nezahtevnog korisnika.
S23+ nisam koristio i nemam pojma.
S23U nisam koristio. Video, držao u ruci. Izgleda fenomenalno. Ali, čim korisnici koriste Gcam kao defoltnu onda mi je sve jasno.
 
Šta ima da me peru.
Sve funkcioniše tako što obrisu post.
Ne razumem toliko zaslepljene ljude za neki brend. Kao što su se usrali sa BMW-om.
Da ne pišem ko sve vozi pomenuti brend.
Baciti 1.000 evra na nešto za šta treba posle pomoću "štapa i kanapa" da pravi dobro slike i ostalo je smešno.
Bitno da na grafičkim testovima gura maksimum.
Mislio sam da forumi postoje da iznosimo svoja mišljenja i razmenjuje o iskustva.
Pa dobro, prešao sam se. Ako već jesam reči cu drugima da ne prave grešku kao ja a ne da guram da nisam po svaku cenu.
Mora da je dobro jer je skupo, i nema bolje. Kraj, ja ga imam.
S23 vrhunski uredjaj, samo kamera ne valja. Bar za moje potrebe kao nezahtevnog korisnika.
S23+ nisam koristio i nemam pojma.
S23U nisam koristio. Video, držao u ruci. Izgleda fenomenalno. Ali, čim korisnici koriste Gcam kao defoltnu onda mi je sve jasno.
Moraš konkretnije da objasniš zašto slike ne valjaju? Takođe sa kojim telefonom si poredio svoj da bi mogao reći ne valjaju? Ne treba da se nerviraš mojim postom jer je bila šala.
 
Moraš konkretnije da objasniš zašto slike ne valjaju? Takođe sa kojim telefonom si poredio svoj da bi mogao reći ne valjaju? Ne treba da se nerviraš mojim postom jer je bila šala.
Nisam nervozan, nervirao sam se kad sam dao 700 a nisam bio zadovoljan.
Već sam pisao da sam poredio slike sa P30Pro. Razočarao sam se u kvalitet kamera.
Ne bih vise da komentarisem ovaj model. Ostaje da zalim za njim jer je imao pre svega dimenzije koje su meni odgovarale. Ma sve sem kamere, a ona mi bila bitna stavka.
 
Meni kamera na malom skroz ok i fin upgrade u odnosu na S20.
 
Nisam nervozan, nervirao sam se kad sam dao 700 a nisam bio zadovoljan.
Već sam pisao da sam poredio slike sa P30Pro. Razočarao sam se u kvalitet kamera.
Ne bih vise da komentarisem ovaj model. Ostaje da zalim za njim jer je imao pre svega dimenzije koje su meni odgovarale. Ma sve sem kamere, a ona mi bila bitna stavka.
P30 pro je imao kameru bukvalno ispred svog vremena. A opet svi znamo da najjači modeli uvek imaju sve top dok svaki ispod se osakati po malo. Jednostavno ga onda prodaj i gledaj nešto drugo.
 
Dobih na poklon 14 pro max ,fantastičan uredjaj ,bas premium dizajn .Ali to mi je bio prvi ajfon i nije mi legao.Zamenih ga danas za s23u.Moje pitanje da li mogu da koristim 67w punjac od Magic 5 pro a ,da ne bacam pare i na punjac.
Naravno da mozes...bitno da nije neki noname, ja na poso koristim od p30pro odlicno puni, i to je slabiji od taj tvoj....samo.odgovarajuci kabli i cepaj :D
 
@Makidj IG jede bateriju, jednostavno je tako sa svakim telefonom.
 
Instader radi odlicno, ne znam da l jos neko koristi, mada msm da mi je bas ovde neko i preporucio...samo fali malo apdejta, poslednji je bio januar(ako se ne varam) ove godine...e sad opet, nije da ne jede bateriju ali mislkm da je manje jede od "obicnog" i cini mi se da je vise fluidan-u porukama nema da laguje i obavestenja....
Screenshot_20231025_185310_Device care.jpg
 
Instader radi odlicno, ne znam da l jos neko koristi, mada msm da mi je bas ovde neko i preporucio...samo fali malo apdejta, poslednji je bio januar(ako se ne varam) ove godine...e sad opet, nije da ne jede bateriju ali mislkm da je manje jede od "obicnog" i cini mi se da je vise fluidan-u porukama nema da laguje i obavestenja....
Pogledajte prilog 410548
Ima instander 17.2 verzija od jula. 😉
 
Sacekala sam jos malo i nakon jos jednog punjenja je malo bolja sjtuacija.Pogledajte prilog 410544
Ово уоште није лоше за телефон мањих димензија. Шта више, мислим да у данашње времене ни један телефон мањих димензија нема овакву аутономију батерије.. Ако желиш још дуже трајање увек помаже стављање телефона у Dark Mode, Light performance mode, као и стављање освежавања на 60 Hz.. Мада не видим потребу јер је и овако изгурао 20 сати од последњег пуњења и остало још 27%...
 
P30 pro je imao kameru bukvalno ispred svog vremena. A opet svi znamo da najjači modeli uvek imaju sve top dok svaki ispod se osakati po malo. Jednostavno ga onda prodaj i gledaj nešto drugo.
Nego šta da sam ga prodao, Magic 5Pro koristim. Jedina mana za sada je što je cigla.
 
Nego šta da sam ga prodao, Magic 5Pro koristim. Jedina mana za sada je što je cigla.
Ok brate lamentiraš nad P30Pro koji sigurno nije u rangu običnog S23.
Nekom analogijom P30 lite je komparativ za S23 a S23Ultra za P30 Pro.
S23Ultra si kažeš držao u ruci?
Tvoje kompetencije su?
 
P30 bi bio pandan S23 (imao sam P30 sada S23)
P30 lite mozda sa s23fe, mada nije uporedivo...
 
Ok brate lamentiraš nad P30Pro koji sigurno nije u rangu običnog S23.
Nekom analogijom P30 lite je komparativ za S23 a S23Ultra za P30 Pro.
S23Ultra si kažeš držao u ruci?
Tvoje kompetencije su?
Koje godine je izašao P30Pro? Moguće li je da S23 ima lošiji hardver?
Ako za dobre slike na Ultri koristim Gcam onda mi i ne treba Ultra, kupiću Pixel.
Moje kompetencije govore da nije za mene.
Ukusi su različiti. Neko voli i može da priusti da ima najnoviji model, Ultru.
Ja neh dao 1000 evra za telefon pa onda da čekam indijce da izbace aplikaciju za kameru.
Za te pare mora sve da bude besprekorno.
 
Nazad
Vrh Dno