Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Moram da nosim moj s22u u promobi valjda priznaju garanciju posto mi ovo lici na fabricku gresku
da izvacim sim karticu iz telefona iglicom i ostane mi vrh sim traya u ruci a ostatak je u telefonu
photo_2023-12-24_13-15-31.jpg
 
A moj zvecka u predelu kamere - nikad pao, nikad ispušten. Kamera radi odlično u svim režimima. Čini mi se da je pisano ranije ali ne mogu da nađem. Šta bi na kraju, jel to svima ili...?
 
A moj zvecka u predelu kamere - nikad pao, nikad ispušten. Kamera radi odlično u svim režimima. Čini mi se da je pisano ranije ali ne mogu da nađem. Šta bi na kraju, jel to svima ili...?
Opticka stabilizacija slike
 
A moj zvecka u predelu kamere - nikad pao, nikad ispušten. Kamera radi odlično u svim režimima. Čini mi se da je pisano ranije ali ne mogu da nađem. Šta bi na kraju, jel to svima ili...?
To se i meni desilo, odjednom krenulo. Reko da nisam lud, da se ne tripujem, ali se nikada nije culo tako glasno. Takodje kamera, svi senzori i svi modovi rade normalno.
 
To je ova periskop kamera za 10x zoom. Ona je tako napravljena da se otvara i zatvara i zvecka kada se protrese fon
Znam kako funkcionise stabilizacija, fokusiranje i da ima pokretnih delova, ali hocu da kazem da se ranije nije culo tako glasno i to zveckanje.
 
Kolega pre mesec dana kupio preko Yettel-a Samsung S22 običan.

Nakon mesec dana korišćenja i letovanja/zimovanja na Maldivima, prezadovoljan je - sve radi kao munja, fotke sjajne, baterija drži ceo dan.
 
Znam kako funkcionise stabilizacija, fokusiranje i da ima pokretnih delova, ali hocu da kazem da se ranije nije culo tako glasno i to zveckanje.
Ista situacija kod mene. Sigurno se ranije nije toliko čuo. Ne znam šta su radili, ali svi uređaji sada imaju taj zvuk. Proverio na još jednom S22u, kao i na S23u i isto zveče.
 
Evo ja sam prvi put to cuo sad na s22+ kad sam uzeo da ga promuckam pored uveta .. dosad nikad nisam cuo to tek tako. Generalno posle godinu ipo pomesan je utisak oko ovog telefona .. s10+ sam imao pre i jos ga koristim za kucne stvari, bez sim kartice i objektivno je to bio bolji uredjaj. Malo je bolja kamera na s22+, slikao sam dosta side by side, i ne znam nista da je bolje jos na s22+.
 
...nikakvog update-a od novembarskog. Baš je moćan ovaj Samsung - sve "savršeno". Mada, bar se nije "zabadao" od dobijanja četrnaestice...
 
Oooo, ko da mi se javilo. Čini mi se da je u međuvremenu bilo još nešto ali nas iz Yettel-a zaobišlo
 
Oooo, ko da mi se javilo. Čini mi se da je u međuvremenu bilo još nešto ali nas iz Yettel-a zaobišlo
Kod nas u mreži One (ista kompanija kao Yettel) sve stiže u roku od dan dva nakon izlaska
PS: Ne znam kako je kod ostalih, ali meni na svakom Samsung uređaju koji sam koristio nije stizalo obavještenje za ažuriranje. Uvijek sam morao da cekiram.
 
Poslednja izmena:
Isto, ljudi objave na forumu, čekiram, pa možda i bude i kod mene, samo da stigne nikada
 
A zasto je uopste bitan update sada nakon sto je svakako i na s22 dosao najnoviji android? Kada bude bude, sto se mene tice.
 
Slažem se, jer te zakrpe i ne donose korisniku ništa specijalno novo. Naravno, postoji crvić da će nešto biti drugačije, lepše, funkcionalnije...
Ali, to samo govori o Samsung-u i odnosu prema nekada premum modelu i ova priča, bar sa moje strane, predstavlja razočaranje jer sam očekivao da će update-i redovno da smaraju, a njih nema ni da stabilišu i srede ono što evidentno ne valja...
 
Takodje sek region i dalje nema azuriranja.
 
Meni sa 14icom sve radilo extra, pre neki dan stigne januarski, istaliram ga, opet se greje telefon baterija se prazni brze samo jos cekam da se restartuje i sve na staro 😅
Preskocite ovaj update slobodno
 
Kod mene na Ultri sve radi kao i pre updatea. Bez problema. Ona brljotina sa Discoverom na Chrome browseru, ostaje i dalje, tj. ne radi na srpskoj latinici.
 
Meni sa 14icom sve radilo extra, pre neki dan stigne januarski, istaliram ga, opet se greje telefon baterija se prazni brze samo jos cekam da se restartuje i sve na staro 😅
Preskocite ovaj update slobodno
Nema potrebe da preskačemo jer Yettel to čini za nas - pusti ostale da instaliraju odmah po izlasku i ako se u narednih mesec - dva niko od njih ne buni pusti i nama taj update u suprotnom čeka sledeći da ponovi sve to. 😉
 
Isto na S22 običan sa Snapdragonom sve kao i pre, nikakvih problema
 
Security delova, ogradili su se :D.
 
Nazad
Vrh Dno