Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

@inovator koliko sam gledao za s22 seriju, verzija bootloadera je jos uvek 2, tako da mozes da se vratis sve do juna ove godine, od kad je i promenjena verzija bootloadera sa 1 na 2. Downgrade je jedino moguc ukoliko je verzija bootladera ista koju sad koristis (trenutni slucaj broj 2), na manju ne mozes da ides, citao sam dosta clanaka na tu temu, to je do samsunga. Na primer ako one ui 5.1 ili kako se vec zvao bude imao verziju bootloadera 3 onda ne mozes vise ni na one ui 5.0 da se vratis jer je trenutna verzija jos uvek broj 2.
Pogledaj na sajtu samFw kucaj S908 ili koji je vec model u pitanju, izaberi region i videces da stoji broj 2 jos uvek iako je android 13. Imao sam s10+ snapdragon pre i mogao da se vracam sa androida 12 na 11, sve ispod toga ne...sve zavisi od modela do modela
 
Poslednja izmena:
I ja sam vraćao davno nekad, zato i napisah na šta da se obrati pažnja.
Nemanja hvala na proverenoj info.
 
@inovator @Proday nema na cemu, samo da kazem za taj samFw sajt da je regularan i proveren, i brzina skidanja ide na max kolika ti je i brzina neta, nema ogranicenja, jedino za plus verzije samsunga (bar za s21 i s22) ne pise plus u search vec kao da je obican s21, s22, ali to nije bitno, bitno je da je odgovarajuci kod od trazenog telefona (G996B, S908B u slucaju exynosa) i on ti izbaci sliku i spec od tog telefona tako da budes siguran 100%. A to za bootlader verziju kada dodje do broja 9 onda idu slova po abecedi A,B,C itd, pravila ostaju ista za downgrade ako imas A mozes svaki patch da probas ukoliko je A ili noviji, ali onda nema nazad.
 
-isteklo vreme za edit...
Ukoliko radite downgrade softvera, proverite samo da li mora patchovan odin ili ne, ja koristim patchovan za svaki slucaj, msm da je to pre vazilo da mora, sada ne znam...
 
Pa da, to je najnovija verzija :)

Izbacili su i ExpertRAW novu verziju:


Samsung has announced that it is bringing astrophotography-related features to the Galaxy S22’s camera with the new Expert RAW and Camera Assistant apps

 
jel ima neko problem na A13 da kad stigne poruka na viber iili whatsapp povucem obavijesti da procitam poruku poruka djeluje boldirano i ogromno puno veci font nego na A12?! radi se o galaxy s22 ultra snapdragon jutros update uradio na a13
 
Evo i keva da se upiše u temu sa prvim slučajem zamrzavanja i resetovanja tokom dolaznog poziva od februara/marta kad je i kupljen telefon, S22U, još uvek na A12.
 
Evo i keva da se upiše u temu sa prvim slučajem zamrzavanja i resetovanja tokom dolaznog poziva od februara/marta kad je i kupljen telefon, S22U, još uvek na A12.
I meni sad opet :D pre dve-tri noci sam testirao sa 20 poziva, radilo super. Sad citam tvoju poruku, rekoh zeni da me nazove, i zabode :D Sto je najjaca fora, i pre neki dan kad mi je prvi put zabo, bilo je tako oko 14-15h, mozda je do toga :unsure::D
 
Ja od kada sam na A13 ni jednom jos nije zamrzo a forsiram ga sa medju stanice, sunce mu... :D
 
^лагано браћо, уредиће следећим УИ ако и не можда с' А14
 
Uredice sledecim telefonom. Nema tog software-a koji los hardware moze da opegla.
 
Ja bih ga prodao odmah posle prvog zaboda u vezi poziva (iste sekunde kačim oglas). Ne znam što se cimate sa ovim telefonom ako vam osnovna funkcija ne radi kako treba. Nema tu druge i treće šanse, odmah se otarasiš telefona i mirna glava.
 
^губи се лова. Подоста лове.
Чему служи Куицк Шаре?
 
Ja sam ga povoljno kupio, meni ne smeta da ga odmah prodam ako zabode. 😁
 
Gube se i zivci. Evo meni pre pola sata situacija. Da? Kre...drop. Opet okrenem, i sve ok.
 
^сада да се појави онај њемања да нас све убеђује како је 3рд парти у питању, људски фактор, ... Све самсунгово куповати јер самсунг је највећи бренд.
И наравно њему све савршено ради.
 
Ja bih ga prodao odmah posle prvog zaboda u vezi poziva (iste sekunde kačim oglas). Ne znam što se cimate sa ovim telefonom ako vam osnovna funkcija ne radi kako treba. Nema tu druge i treće šanse, odmah se otarasiš telefona i mirna glava.
Ma i ja bi ali toliko macovanje ima da se prebacis na jabuku (mislim oko silnih podataka). I posle iz tog sistema ne mozes da se iscupas... Kao sad sa Android-om.
 
Jel mozete vi pronaci na Android 13 on opciju za podesavanja vremena kada hocu da se sam telefon restartuje. Nema izgleda opcije...Do sada sam imao namesteno da mi ujutru pred buđenje odradi restart i nemam problema sa restsrtom tokom razgovora. Bar se tako cinilo.
 
Ma i ja bi ali toliko macovanje ima da se prebacis na jabuku (mislim oko silnih podataka). I posle iz tog sistema ne mozes da se iscupas... Kao sad sa Android-om.
Ja se vraćam odmah nazad na Xiaomi, bez ikakve dileme. Da li stari Mi 10 ili neki drugi ne znam, čekam da mi zabode S22U. 😁
 
Mene uvek navuce jedna stvar, a to je OneUI. Sve mogu da prelomim i presvicam nekako, ali skin mi napravi uvek pometnju da se vratim Samsung-u.
 
Ja imam S22+ i stvarno mi smeta restart tokom razgovora i sada na A13. Mislio sam bice pomaka na novom sistemu ali nista. Da li je realno uzeti iphone 13 ili Honor 70. Ne bih neke pare da dodajem,sa honorom sam cak u plusu.
 
^размотри цене. Ја бих ишао на Ипхоне.
Жена разматра Ипхоне 14. Лако њој кад ја плаћам.
 
Nazad
Vrh Dno