Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ušli smo u rank 700 za ultru, jeste da je oglas doduše 799, ali opet ušao je.. Do leta da pokrpe sve updejtovima, pašće još cena, a možda i prođu te felericne serije, pa da čovek i razmisli
 
Da li je jos nesto razlicito sem procesora kod Exi i SD verzije?
Da li je moguce kod nas servisirati SD verziju telefona (bilo kog SD)?
Sta je sa softverom i nadogradnjom istog, da li je isti za sve MTS koirsnike bez obzira da li im je SD ili Exi verzija?
 
Da li su svi s21 ultra kod nas kombo esim+standardni sim? Ima li varijanta sa dva standardna sim slota
 
Kako razlikovati na kutiji gdje standardni dual sim a gdje je esim+sim?
 
Jel ima neko da mu je stigao sat uz promociju?Koliko im traje procedura?
Ja sam se registrovao 08.04., a 23.04. su potvrdili da je registracija prihvacena.
Takodje jel uz sat salju produzenu garanciju ili kako to vec funkcionise?
 
Meni su odobrili registraciju 29.marta i još ništa nije stiglo. Tako da ćemo se načekati.
 
Prijavio sam se za promociju 17.03.2021. Samsung Galaxy Watch Active2 dobio pre dve nedelje, ako nekom slučajno prilikom preuzimanja sata od kurirske službe ne predaju i garanciju, poslati email ([email protected]) i garancija stiže za 5min.
 
Meni baterija slabija,flesovao sam dbt pre neki dan ,mada sam dosta koristio i bt pa je moguce da je i to,videcemo
 
@StarLord , juče sam flešnuo DBT preko Odina pa mi je još rano reći ali primetio sam na prošloj verziji FW da kad mi je Volte uključen pola ljudi se žalilo da me u toku razgovora ne čuju (ima prekide) , druga stvar koja me je nervirala je AOD koji je broj 1 u potrošnji baterije (i do 15-20% bar po grafikonu tako prikazuje) , SOT je sa WQHD , 120 hz , Gps , AOD , WIFI+4G , Sync ... sve full - od ujutro u 7 do ponoći (kad se intenzivno koristi) oko 5,5h i ostane oko 10-15% baterije .
 
@StarLord , juče sam flešnuo DBT preko Odina pa mi je još rano reći ali primetio sam na prošloj verziji FW da kad mi je Volte uključen pola ljudi se žalilo da me u toku razgovora ne čuju (ima prekide) , druga stvar koja me je nervirala je AOD koji je broj 1 u potrošnji baterije (i do 15-20% bar po grafikonu tako prikazuje) , SOT je sa WQHD , 120 hz , Gps , AOD , WIFI+4G , Sync ... sve full - od ujutro u 7 do ponoći (kad se intenzivno koristi) oko 5,5h i ostane oko 10-15% baterije .
Oko kamere nešto novo da li ima? Video sam da je neko pomenuo da taj majski pač donosi nekq poboljšanja / izmene, u pogledu kamere / kvaliteta, iste?
 
Pošto se na ovoj temu dosta pričalo o pregrevanju tokom korišćenja kamera, imam jedno pitanja o tome. Kolika je normalna temp procesora tokom korišćenja kamera za fotkanje, a koliko za snimanje? Na mom tel je temp procesora izmedju 45 i 52 stepena nije nesto prevruc, više je mlak. Nikad nijenstiglo upozorenjeno pregrevanju. Potreban mi je savet jer ukoliko je to problematicna temp da zatražim garanciju
 
Telefon ti normalno radi (kao i velikoj većini korinsika), opusti se i uživaj.
 
Zamenio note 20 ultra za S21 ultra, pre svega zbog baterije... Na note sot prosecno negde oko 3 sata, na s 21 ultra sot izmedju 4 i 5 sati sa 120hz i fhd, samo 4g generalno za mene je dovoljno, baterija je bar za 50 posto bolja nego na note 20 ultra... Ne znam na koju foru pojedini korisnici naguraju cak 7 ili 8 sati. Razumeo bih u slucaju kada se napuni puna baterija i aktivno se koristi non stop do potpunog praznjenja, ali realna upotreba u toku dana u periodu od recimo 15 ak sati kod mene je rezultat tih pomenitih 4 do 5 sot-a.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210502-150705_Device care.jpg
    Screenshot_20210502-150705_Device care.jpg
    66.5 KB · Pregleda: 9
  • Screenshot_20210502-150645_Device care.jpg
    Screenshot_20210502-150645_Device care.jpg
    59.5 KB · Pregleda: 8
Ja gabkoristim kao lud bukvalno ,pogotovo zadnjih mesec dva i samo kada je bt konektovan imao sam ispod 7h sot,96hz
 
Extra app, ali ipak mi se vise svidja 120hz :)
 
Mozda je offtopic, ali da li je Roaming-ov (PositiveLine) garantni list bez fiskalnog racuna validan kao garancija? Ima jedan zanimljiv oglas na KP za 256GB model pa se razmisljam...
Post automatically merged:

Mozda je offtopic, ali da li je Roaming-ov (PositiveLine) garantni list bez fiskalnog racuna validan kao garancija? Ima jedan zanimljiv oglas na KP za 256GB model pa se razmisljam...
 
Nazad
Vrh Dno