Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Da ova S21 Ultra Phantom Black verzija je vrh!
Nije više masno staklo za skupljanje otisaka :)

twitter.jpg


20210118-225457.jpg
Kakva razlika u dizajnu za samo godinu dana, svaka cast za Samsung.
Ova crna verzija izgleda brutalno, bas premium deluje mob.
Proslogodisnji modeli su bili odlicni, hardverski su to jako slicni uredjaji, ali dizajnerski dva razlicita sveta. Ledja S20 serije izgledaju bukvalno kao ledja moba od 200$ max. U tom smislu napredak je neverovatan. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ovima sto imaju sam u nazivu sajta nista ne verujem,tek kada budemo videli realan test korisnika sve cemo znati a tu je i kao sto kaz e kolega iznad najveci problem exyja-prijem. Moracemo da cekamo jos 10ak dana sigurno
 
Ovima sto imaju sam u nazivu sajta nista ne verujem,tek kada budemo videli realan test korisnika sve cemo znati a tu je i kao sto kaz e kolega iznad najveci problem exyja-prijem. Moracemo da cekamo jos 10ak dana sigurno


Pročitao kod jednog YT koji je radio test s21, da zabrana se diže u četvrtak, tako da biće nekih novih vesti tad najverovatnije.
 
Koja li ce da bude cena na kp prvih par meseci za s21u?

Nisam pratio za s20u situaciju, vrv ce biti ista..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
^Pa cenim da će u početku na KP biti preko 1000€, toliko je bilo i za S20 Ultra.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Sad odmah, sigurno preko 1000e, za 2-3 meseca tu oko 700-800 ( sad zavisi o kom modelu govoriš, 512 će zadržati višu cenu jer su lopovi ovi naši naplatili memoriju kao da doplacuješ polovni jugo).
 
256gb model.. Mada, mozda iz ocaja i ovaj najbedniji.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Sad odmah, sigurno preko 1000e, za 2-3 meseca tu oko 700-800 ( sad zavisi o kom modelu govoriš, 512 će zadržati višu cenu jer su lopovi ovi naši naplatili memoriju kao da doplacuješ polovni jugo).
Nema to sanse,pa s20 ultra je toliko.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A za S21+ koja se cena očekuje? Mislim na kp..
 
Broadcom’s BCM4389 debuts in Samsung’s Galaxy S21 Ultra, bringing WiFi 6E support
The news means Samsung’s newest flagship is the first (and so far only) smartphone to feature WiFi 6E, and will allow the device to achieve WiFi speeds over 2Gbps.
Unfortunately, it doesn’t appear the Galaxy S21 or Galaxy S21 Plus include the Broadcom BCM4389 chip.
According to Broadcom, the chip also features a multi-radio Bluetooth 5 architecture that supports a premium audio experience with Samsung Galaxy Buds Pro, and Tri-Band Simultaneous (TBS) connectivity that improves WiFi and Bluetooth performance and battery utilization.
https://www.xda-developers.com/broadcom-galaxy-s21-ultra-wifi-6e-support/

Okay the S21 Ultra's zoom system is impressive. 1x, 3x, 10x, 30x
10x shots are blowing me away. 3x are ridiculously good.

https://twitter.com/andrewmartonik/status/1351599807924678660
 
Poslednja izmena:
Imao sam priliku da se igram nekih 40 min juče sa ultrom van prodavnice.

Telefon je težak, masivan, to je onako najjači utisak.
Top heavy je više nego Note.

Izgleda brutalno, bez bilo kakvog preterivanja.


Prvi put, kako ja znam, ima opcija da se isključi beauty mod na prednjoj kameri.

Macro mod radi puno bolje nego što sam mislio, može se koristiti, nije gimmick.

Nisam koristio P40 pro plus, pa ne znam kako je tamo radilo, ali 3X i 10x optički zum baaaaš dobro rade, čak se i 100x može koristiti ali do 30x radi odlično.

Najzanimljivija stvar mi je da su boje jako prirodne, za jedan samsung.

U dosta situacija čak i moj iphone ima više vestačkih boja i lošiji white balance jedino je crvena nekako maaalo realnija na iphone-u ili sam sve to utripovao malo, pošto nisam imao drugi Samsung pored da uporedim.

Glavna kamera je solidno šira nego glavna na iphone-u, više staje u kadar, mislim da je prilično šira i od S10+ koji sam imao pre, to sam siguran.

Dan je bio, pa ne znam kakva je situacija sa noćnim modom.

Video mi deluje odlično.

Čovek koji koristi telefon već 3 dana kaže da se za sada ne greje, ali ko zna da li je objektivan, kaže da je bio jedan apdejt već.

Kad bi sve ovo upakovali u manji telefon ja bih kupio bez razmišljanja, čak i da je exy osakaćen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislio sam na kp cene, ovo u prodavnicama zaista i ne konstatujem..
 
jeste da je imao always on upaljen, ali meni ovo nikako ne sluti na dobro [emoji17]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
5,36h i još 5% mu je ostalo na maximumu svega...nije da je loše ali nije ni neki vau kako su najavljivali iz Samsunga.
 
Jel se meni cini ili nova ultra ima povece bezele?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Nažalost 5000mAh kod Samsunga nikada nije pravi kapacitet, no i to na stranu, kao što si rekao, nov telefon, novi SoC, nova baterija, epic fail opet u najavi. Mada vidim da se i SD888 nije najbolje pokazao na testovima. Cenim da će negde da zavuku neki fan edition S21 sa SD870 i time da reše problem.
 
Znači nekakav prosjek je 6h SoT i ako je ovo rezultat na WiFi bez obzira na 2 kartice i 120Hz...rekao bih da se po pitanju baterije nije ništa promijenilo ili se varam?!

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Nažalost 5000mAh kod Samsunga nikada nije pravi kapacitet, no i to na stranu, kao što si rekao, nov telefon, novi SoC, nova baterija, epic fail opet u najavi. Mada vidim da se i SD888 nije najbolje pokazao na testovima. Cenim da će negde da zavuku neki fan edition S21 sa SD870 i time da reše problem.

Kad je Apple mogao da napravi autonomiju koja je vrhunska, na max modelima, naročito 11 pro max, a svi znamo da su godinama bili najgori po sotu, ne znam šta Samsung čeka. Ugurali 5k bateriju i opet ćorak. 5,30 min. Na terenu, sa promenom mreže, nestankom signala, ko zna koliko ce biti. Opet, sa druge strane bilo je sve na max, e sad koliko to max vuce u odnosu na regularno, ostaje da se vidi. Ova Ultra je zaista odličan proizvod, samo me ta autonomija brine, uzasavam se pražnjenja telefona u pola dana.
 
@StarLord Meni je prosto neshvatljivo da ne mogu. Gigant su, nisu od juče u ovome. Nemoguće da ne mogu nešto kršteno da naprave po pitanju potrošnje baterije. Ili su zaista duduci, ili imaju neki deal sa SD-om, ili im se tako j.be za Evropu i ostala tržišta gde ide Exynos da im je svejedno.
 
Lepo na klipu kaže da je na s20 ultri uz isto korišćenje imao 3h i 30minuta sot-a. Što znači da je baterija primetno bolja. Mada se NDA skida sutra pa će se sve znati.
 
Nazad
Vrh Dno