Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

A šta reći što već svi ne znamo. Nama samo najbolje i prefinjeno dolazi :D.
 
Gde ima S21 u verziji sa 8GB RAM i validnom garancijom? 🙂
Ako se ne varam, u zvanicnim radnjama je dostupna samo verzija sa 6GB RAM.
U CG sam ja.Nasao sam na internet sajtu prodavnice,sjutra idem do njih da vidim o cemu se radi...Koliko moze sot-a izvuci ovaj regularni s21 sa 120hz,always on,povremeno lokacijom i bez igrica?Da ne listam sad 158 stranica:)Ako ni jedan od ova telefona ne moze da dobaci 5h,odustajem i cekam bolja vremena:)
 
Ako se malo stisneš sa osvetljenjem ekrana i ne preteruješ sa igranjem, verujem da će da dobace do 5h
 
Ma igrice ne igram,bas rijetko. Osvjetljenje mi je adaptivno uvijek.Velicina telefona mi je odlicna,ne bih veci telefon a i zelim kameru da valja.Najvise me baterija brine jer sam imao jedan a51 sa exynosom,jedva sam 20 dana izdrzao sa tim telefonom...
 
Poslednja izmena:
Da li je neko presao sa note 20 ultra na s21+ ili obratno? Vidim da su slicnih cena pa se dvoumim.
 
Ja sam sa N20 Ultra na S21 Ultra. Mislim da ti je ipak taj smer ako prelaziš bolja opcija nego plus model.
 
Mozda sam se lose izrazio. Ja se dvoumim izmedju ova dva, a prelazim sa treceg modela.
 
S8+, S9+ i zadnke 2 godine 10+. Pre mesec dana presao na iP 11 pro, pa bih se vratio na Android.
 
S8+, S9+ i zadnke 2 godine 10+. Pre mesec dana presao na iP 11 pro, pa bih se vratio na Android.

Uf ne znam. Mozes lagano cak note 20 ultra. Ja bih tako, sad krastavac, svaki covek radi kako misli da treba.
Uzmi lepo stavi na sajt jedan pored drugog i uporedi. I vidi sta ti vise odgovara. Veci ekran, manji ekran itd, olovka ili ne. Izgled takodje
 
Poslednja izmena:
Ja presao sa Note 20 ultra na S21 ultra....Baterija primetno bolja
 
Ultra meni nije baš bila Ultra. Mnogo bolje radi S21 Ultra zbog samog Exynos-a. Ultra je tako seckala meni na nekim glupavim igricama da to nije moguće.
 
U Tehnomaniji je 22+ trenutno 114.000 i buds pro za 100e da se prodaju izadje nekih 860€
 
Sto se tice seckanja, dosao sam do zakljucka zasto se to desava na mom s20. Ali verujem da nema veze koji uredjaj je u pitanju, problem je oneUi.
Blur efekat koji su dodali u OneUI 4 kada spustate notifikacije ili kada switchujete app ne radi fluidno na dark mode-u.
Kada iskljucite dark mode, vecina seckanja ce "nestati"...
Blur efekat mozete da iskljucite u visibility enhancement/reduce transparency and blur
 
Kakva vam je generalno baterija na januarskom na ultri? Nesto mi je mali sot koliko vidim.
 
Kakva vam je generalno baterija na januarskom na ultri? Nesto mi je mali sot koliko vidim.
Ne znam kakvo je stanje na ultri, na mom s21+ januar update 6.20h sot i ostane 7%, celodnevno koriscenje, skinem sa punjaca u 6.30 kad krenem na posao....
Hvala na savetu, ali zelim flagship telefon koji radi.... Ne flagship na kome moram pola funkicija pogasiti...
Mozda ce ispeglati one ui 4.1, navodno stize do kraja meseca.... videcemo...

 
Ne znam kakvo je stanje na ultri, na mom s21+ januar update 6.20h sot i ostane 7%, celodnevno koriscenje, skinem sa punjaca u 6.30 kad krenem na posao....

Mozda ce ispeglati one ui 4.1, navodno stize do kraja meseca.... videcemo...

Da li si vecinom na mobilnim podacima?
 
Mesovito. Wifi +4G ali sa obziro da sam pogranicna zona RS i Srbije pa imam dve kartice mtel i vip i signal retko kad pun. 6h sota je ekstra
Igram game of thrones pola sata dnevno, 2h razgovora, viber, 120Hz osvezavanje, 15 slika dnevno...
Hm. Kod mene nesto nije okej. Probacu da iskljucim AOD.Screenshot_20220224-145506_Device care.jpg
 
Probacu da iskljucim AOD

Kod mene na S20+ je slična situacija, sve popaljeno, par dana sam naizmenično gasio servise (te BT, te lokaciju, itd...) i došao do zaključka da mi AOD najviše troši bateriju. Isključi ga na par dana pa uporedi, baš me zanima...
 
Kad dosta koristim 4g onda je sot oko 5 i po sati, i kod mene dosta trosi kad je ukljucen aod, imao osecaj da imam 1h vise od kad sam ga iskljucio
 
Nazad
Vrh Dno