Šta je novo?

Samsung Galaxy S21 FE

Ako nisi radio hard reset nakon velikog Update-a, možda nije loša ideja da probaš. Ne igram igre, ali otvorim gomilu stvari i stvarno retko se desi da se oko nečega zaglupi. Simptomatično, dešava se samo ako je uključena Ali express aplikacija. Retko, ali samo tada.
 
Poz narode,
Da li je bolje uzeti S21fe ili A54 ?
Zaostaje li A54 puno za fe u brzini i kamerama ?
Ustvari, da li bih vidio napredak sa A54 jer dolazim sa S9 plus ?
 
Ako nisi radio hard reset nakon velikog Update-a, možda nije loša ideja da probaš. Ne igram igre, ali otvorim gomilu stvari i stvarno retko se desi da se oko nečega zaglupi. Simptomatično, dešava se samo ako je uključena Ali express aplikacija. Retko, ali samo tada.
Nikada nisam radio hard reset i nemam ni jedan problem koje si do sada navodio.
Doduse, nemam Ali app, ali je svakako interesantna razlika u iskustvima.
 
Kazem ja sam samo primetio u aplikaciji Camera da mi se to desava, i to fino se zasece! Moj update poslednji je 1 septepmbar 2023
 
U Evropi je dolazio sa Snapdragonom, pa i ti sa oglasa bi trebalo da imaju sd 888 ako su iz Mađarske
 
Да ли би сте препоручили сада куповину овог телефона?
 
Mislim da novac za koji može da se nabavi je i dalje dobra kupovina.
A zbog trenutne akcije cena će im dosta pasti po oglasima.
 
Poslednja izmena:
Kako to da svi hvale s21fe kameru a ima samo 12mp neka mi neko objasni?
Ako se nadje za 300e vredi li?
 
Dobra je kamera, stvarno nema zamerke.
Meni fali macro mod, pa mi krupan plan nije više point and shoot, već mi je potrebno malo vremena za fokusiranje, a nekada i 2-3 pokušaja.

Nov za 300 je sasvim dobra kupovina.
 
Sad videh da ne dolazi sa punjacem, sa ulazom za memorisku i 3.5mm.
Mada kad bi naisao na snapdragon neotpakovan za 300e razmislio bi.
 
pa to i pitam, mnogo jeftiniji telefoni imaju preko 100 pa me zanima.
Hala na objasnjenju.
 
Pre svega je bitna velicina senzora koji 'hvata' svetlo (sto veći senzor, više svetla, bolja fotka), otvor blende (to je ono f1. 7 npr), sto manji broj, veci otvor blende, zatim kvalitet sociva, pa onda algoritam koji pegla sliku i broj mpx. Ovo ti je ugrubo, ali se svodi na to da ima sto vise svetla na senzoru
 
Mnogo bitka stavka kod mobilne fotografije je software. Megapixeli su rekao bi na 3. Ili 4. mestu.
Pixel i iPhone do skora su bili na 12mpx pa su bili uvek u vrhu sto se fotografije tice.
 
ako mi iskoci do 300e uzimam ga, mislio sam motorolu dge 40 ali zale se na bateriju pa odustadoh
 
Trebalo bi da moze da se nadje od operatera sa 2god garancije
 
Za te nove Motorole je veći problem samogašenje, nego baterija. Ne znaš kakva će da ti zapadne.

Bar tako ja pročitah u temi za Edge 40 Pro.
 
Znaci odustajem od motorole :ROFLMAO:.
Ima po oglasima neki prodaje 280 sam se dogovorio ali sad se dvoumim jer sam procitao u medjuvremenu za bateriju i sad za gasenje, nema garanciju, a navodno je nova ali nema ono zapakovana u foliji neko samo jednu nalepnicu tako da odustajem,
 
Ja sam imao Edge 40 do skora malo na probi, ranije i Edge 20. A S21 Fe sam imao u 3 navrata, i S21 Fe bih uvek izabrao zbog sistema, ažuriranja i kamera. Motorolu ko uzima za kameru, taj debelo zalutao.
 
Ne znam za vas, ali ja SOT retko kad da prebacim 3h. Doduše, dve kartice unutra, privatna i poslovma, wifi i mobilne nikad ne gasim, osvetljenje manuelno podesavam, standardna upotreba- drustvene mreze, surf, mejlovi, dosta razgovora i poruka. Ranije je isao do 5h. Sad da ga j**** ne moze do 4h. I cini mi se sa svakom narednim apdejtom sve gore. Inace ga koristim od kraja januara 2022e, skoro 2 god.
 
Meni bude oko 4 - 4.5h, baterija zavrsi na 10%

Navodno mi je battery health 93% 🤔
 
Ja sam imao Edge 40 do skora malo na probi, ranije i Edge 20. A S21 Fe sam imao u 3 navrata, i S21 Fe bih uvek izabrao zbog sistema, ažuriranja i kamera. Motorolu ko uzima za kameru, taj debelo zalutao.
Sad sam izgubio volju skroz :ROFLMAO:, znaci Moto otpada neka hvala.

Pojavi mi se sad opcija navodno nov samo je proban u poslovnicu, moze li se tome verovat?
 
Neee, nemoj da ti ja pokvarim utisak jer 100 ljudi 100 ćudi. Ali generalno je Samsung ispred Motorole ako pricamo o gotovom proizvodu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja odusevljen s21 fe, ali sta znam fale tig 2 gb rama moje misljenje! Kamere KIDAJU
 
Nazad
Vrh Dno