Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Evo kod mene.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210913-202909_Device care.jpg
    Screenshot_20210913-202909_Device care.jpg
    64.1 KB · Pregleda: 115
Sta mislite, hoce ovaj virtual RAM Plus biti dostupan i za ovaj model kao za A52 i sl?
 
Ako je to ono sto mislim da jeste, nadam se da nece.
 
De li neko zna koji je razlog što telefon pali ceo ekran kada mi stigne notifikacija? Namestio sam na brief i ranije mi je tako stajalo i normalno na ugašenom ekranu samo prikaže onako u eklipsastom obliku samo notifikaciju i ništa drugo. Sada mi upali ekran i prikaze standardnu notifikaciju. Iritira malo...
 
Proveri da li ti odgovara Samsung silikonska futrola, meni je sasvim dobra, nemam potrebu za boljom. Napred sam stavio Panzer glass.
 
De li neko zna koji je razlog što telefon pali ceo ekran kada mi stigne notifikacija? Namestio sam na brief i ranije mi je tako stajalo i normalno na ugašenom ekranu samo prikaže onako u eklipsastom obliku samo notifikaciju i ništa drugo. Sada mi upali ekran i prikaze standardnu notifikaciju. Iritira malo...
Ista stvar i kod supruge, "pali" ceo ekran! ne moze da se seti, da l' je tako uvek bilo ? vrv ce srediti narednim update-om ?! :)
 
Nije bilo tako :)
Ma fora je što sam sa exyja prešao na snap, preneo ceo setting i data ali ovaj pali ekran i nervira me :D
 
Sad sam ja proveravao kod mene.
Testirao sam sa sms porukom, Viberom, Signalom, Gmail i Outlook. U svim slučajevima ne pali ekran. Kad stigne sms, Viber ili Signal poruka, prikaže na vrhu ekrana malo polje na 2-3 sekunde. Sa mejlom samo zvučni signal.
 
Tako je i kod mene bilo ali sada nema sile da to namestim...
 
Ovako je i kod tebe podešeno?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210920-200122_Settings.jpg
    Screenshot_20210920-200122_Settings.jpg
    52.2 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_20210920-200136_One UI Home.jpg
    Screenshot_20210920-200136_One UI Home.jpg
    32.7 KB · Pregleda: 62
Tako je i kod mene bilo ali sada nema sile da to namestim...
Pazi sad, danas je stigla poruka sa vibera i prikazuje bez "paljenja" celog ekrana ! ja je posaljem odmah isto viber, upali ceo ekran, posaljem SMS prikaze kao samo brief i onda upali ceo ekran, a ona kaze da samo FB messenger prikazuje normalno samo brief bez "paljenja" celog ekrana !!! Luda kuca :)
 
Haha svašta...
Elem, razlika exy/snap je oko sat ipo sot-a i manje grejanja. Uz nerviranje oko notifikacija :D
 
Sta mislite da li vredi preci sa S9 plus na ovaj telefon.
Kamera je ista 12mp, da li je i senzor isti ili je ipak bolji na S20 fe.
Baterija na S9+ mi je dosta oslabila i to je glavni razlog zasto bih ga menjao.
Da li da cekam S21FE mozda?
 
Čekaj s21fe. Mislim da će biti možda malo skuplji od 20. I ja isto čekam da pređem sa s9 plus. Samsung je u Srbiji ponudio a52s po finoj ceni pa sudeći prema tome moguće da će i s21fe izbaciti po nekoj "normalnijoj" ceni za naše tržište. Moraju da budu malo konuretniji zbog Xiaomi.
 
Takodje me interesuje koliko je to slabo osvetljenje ekrana pri suncu, koliko sam video u temi neko se bas zalio na to?
 
Sta mislite da li vredi preci sa S9 plus na ovaj telefon.
Kamera je ista 12mp, da li je i senzor isti ili je ipak bolji na S20 fe.
Baterija na S9+ mi je dosta oslabila i to je glavni razlog zasto bih ga menjao.
Da li da cekam S21FE mozda?
Ja to uradio sad ce u oktobru godinu dana, mislim da se ne isplati. Kao sto ti je neko rekao cekaj S21 FE
 
Čekaj s21fe. Mislim da će biti možda malo skuplji od 20. I ja isto čekam da pređem sa s9 plus. Samsung je u Srbiji ponudio a52s po finoj ceni pa sudeći prema tome moguće da će i s21fe izbaciti po nekoj "normalnijoj" ceni za naše tržište. Moraju da budu malo konuretniji zbog Xiaomi.
Samo naravno gledati opet SD. Prvo je bilo da ce biti samo SD verzija, pa sada ima price da ce biti ista kombinacija sa trzistima i Exinos varijanta za Evropu. kao i S 20fe.
 
Novi Exynos je skroz ok, ček i bolji izbor od SD 888 koji je doslovno furuna. Mislim da jedino kod Realme GT je implementiran kako treba (čitaj hlađenje). Mnogo više bih volio da vidim SD 870 kod S21 FE.
 
Na reddit-u gomila ljudi i dalje kuka na ghost touch, tako da treba to uzeti u obzir ko god razmislja o ovom telefonu. Ja sam bio siguran da cu ga kupiti i mislim da sam odustao. Verovatno cu sacekati da malo padne cena A52s i to je to...
 
Ne vidim problem s tim u praksi.. Na novom mi se mnogo češće dešava u onom testu nego na prethodnom ali u realnoj upotrebi ni jednom nisam primetio kakve anomalije...
 
Pa verovatno i oni koji se žale nisu ni znali da postoji dok nisu videli taj test. Verovatno i nema toga na SD verziji (bar na mom primerku nema, čak ni na testu).
 
Ja imam SD varijantu i na testu itekako pokazuje problem :)

Edit : tačnije imao sam i exy a sada SD i na testu je exy bio bolji ali u praksi ne vidim razliku...
 
Mislim da nema nikakve veze sa SD vs Exy ! moguce da ljudi ostavljaju onu zastitnu fabricku foliju koja je grozna !
 
Nazad
Vrh Dno