Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Steta, fenomenalan je telefon, a i popularan. Bolji je od Galaxy S3 na primer.
 
Eto, ne znam stvarno kome je to pomoglo, ali kao što vidiš ima na par mesta na netu to uputstvo. Bekap aplikacija, full wipe, fleš, čas posla i nemaš problema ;) Evo mog posta od pre nekoliko dana, poslušah Saleta i reših problem :)

Hvala, tako cu i odradim. ;) Jos jedno pitanje samo... Sta preporucujete za backup aplikacija?
 
Poslednja izmena:
Jedini pravi - Titanium backup :)
 
Hvala, tako cu i odradim. ;) Jos jedno pitanje samo... Sta preporucujete za backup aplikacija?

Meni je za backupp app dobar, brz i jednostavan All in one toolbox, par klikova i vrati sve zeljene app, a ima i veliki broj drugih mogucnosti, npr jedna od njih je ubrzavanje pokretanja uređaja u okviru kojeg možete uključiti ili isključiti određene aplikacije pri podizanju sistema .
 
jel se nekome dešava na AOSP romu da se povremeno odjednom jako brzo prazni baterija? Kad pogledam u battery stoji da je Google+ potrošio recimo 80% baterije. Šta bih mogao da uradim?
 
obrisi data od te aplikacije. ako ne pomogne uninstall pa install nove verzije
 
Da. Ili prosto obrišeš data od te aplikacije, obrišeš tu app sa file managerom, restart i install nove verzije
 
Sta moze biti da ne mogu nikako da postavim podesavanja za internet? Zvao sam korisnicki, oni mi slali parametre ali nijesu stizali, ja podesavao rucno, ali ponovo nece. Koristim 6.3.
 
šta znači neće?
da ne pritiskaš back kad završiš?
 
gapps error

Pozdrav, da li se nekom desava ovo:
Pogledajte prilog 141786
Od kako sam instalirao 6.+ verziju NeatRom-a, pocelo da mi iskace ovo, pa reko' da pitam, mozda neko ima slican problem. Na ranijim verzijama nije bilo problema. Desava mi se pri normalnom koriscenju, navigaciji kroz settings ili application panel, pri otvaranju nekih aplikacija (npr FB-a). Trenutno sam na NR 6.3 Lite, Philz kernel.

Samo mali info u vezi ovoga, nisam jos stigao da odradim full wipe i reinstall, ali sam skontao da mi ne baguje kada iskljucim Sync.
 
šta znači neće?
da ne pritiskaš back kad završiš?

Kad mi korisnicki posalje poruku, oni instalaione ne stizu.
Kad rucno podesavam paramtere, mogu da ih napisem, izaberem Access point i to je to.
Onda cekiram mobile data, ali ne pojavaljuju se one dvije strelice u status baru, a kad hocu nesto da otvorim kaze da sam offline.
 
Samo mali info u vezi ovoga, nisam jos stigao da odradim full wipe i reinstall, ali sam skontao da mi ne baguje kada iskljucim Sync.

Ma mislim da je to još ranije bilo pomenuto i ovde i na XDA, ne podešavaš google nalog prilikom instalacije bilo kog novog NeatROM-a, nego preskočiš pa podesiš sve kasnije. Onda ne bi trebalo da imaš problema.
 
Ma mislim da je to još ranije bilo pomenuto i ovde i na XDA, ne podešavaš google nalog prilikom instalacije bilo kog novog NeatROM-a, nego preskočiš pa podesiš sve kasnije. Onda ne bi trebalo da imaš problema.
E, hvala za info. Izbrisao sam Google account i ponovo ga dodao i sada mi ne zabada. :)
 
Poslednja izmena:
Danas mi se desila sledeca zabrinjavajuca situacija: promenio sim karticu i restartovao telefon i nakon sto se ukljucio telefon stoji "sim kartica zakljucana. 0 pokusaja preostalo" iako nisam ni pokusavao da ukucam pin. Nakon sto sam iskljucio i ukljucio telefon situacija se normalizovala tj. imao sam 3 pokusaja kao sto i treba. 6.3 Neat u pitanju.
 
Ljudi koliko vam troši najnoviji AOSP, meni je za 2 sata otišlo 30% baterije. Jedino što sam uradio od jutros je da sam uradio snooze par puta. Stoji da mi je android OS potrošio 27% :trust:

P.S. da dodam, jedno vreme na početku, telefon je bio topao na dodir. Još gora stvar mi se desila juče kad sam ga skinuo sa punjača posle cele noći a imao je 30% i bio je vreo :S:
 
Poslednja izmena:
Pa odradio sam onaj wipe pre instlairanja, cache i dalvik, a full wipe sam radio pre manje od mesec dana kad sam prešao na AOSP sa NEAT. Mada, ako misliš da treba, će odradimo.
 
Što se tiče aplikacija na sd, da li to brisati, direktorijume i sl ili jednostavno instalirati posle wipe, a ne gledati to?
 
Kako to da proverim ? :S: inače uradio sam full wipe, primećujem promenu u vezi sa onim DPI. Ranije kad sam se updateovao, ikonice su mi bile male i text, ali mesta za ikonice su bila velika, sad su i mesta mala i ikonice male, kad otvorim spisak aplikacija stajne mi 30 na jedan ekran (5x6)
 
Poslednja izmena:
Aha, pa meni je prijavljivao da Android system i Android core apps (pre full wipe). Trenutno mi za media stoji da je potrošio 6% baterije (na ovaj tek instaliran sistem). Što se tiče DPI sad mi i ne smeta ovako (videću posle nekog vremena), nego mi je smetalo ranije dok su ikonice bile male a zauzimale mnogo mesta
 
Nazad
Vrh Dno