Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Moze li nekako da se namesti da telefon moze da mi zvoni dok pricam a ne da izbacuje da sam nedostupan?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Nedostupan ili zauzet? Call waiting opcija ti je upaljena? Ako nju upališ onda ćeš imati poziv na čekanju kada pričaš a to će ti se čuti u slušalici kada pričaš sa nekim.
 
Stizu mi SMS-ovi da sam bio zauzet, tkd je verovatno i nekome drugom izbacio da sam zauzet.

Sad cu da probam da nadjem to..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stigao konacno update januarski za SM-G9750 SD 855 dual , nije samo security kao sto je bio za ostale, vec su ubaceni neki fixevi, verovatno objedinjeno jer je stigao kasnije u odnosu na exy.
Inace telefon bas kida na 10ci , 8+h SOT uvek dual sim aktivan.
 
Kakva vam je baterija na S10e? Jel može da izgura od ujutro do 18-19h na 4g i nekim “normalnim” korišćenjem (bez przenja igrica i sl...) Isto me zanima i za S10 ako može neko da podeli. Razmišljam između ta dva posto mi treba neki “kompaktniji” tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakva vam je baterija na S10e? Jel može da izgura od ujutro do 18-19h na 4g i nekim “normalnim” korišćenjem (bez przenja igrica i sl...) Isto me zanima i za S10 ako može neko da podeli. Razmišljam između ta dva posto mi treba neki “kompaktniji” tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
S10 moze sigurno bez przenja, za S10e pojma nemam[emoji2371]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Tesko sa s10e,kod mene nema sanse do 18-19h.Ili bas ono da ga iscedim do kraja i da ga u to vreme stavim na punjac.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni zao da ga prodam jer je jedan od najlepsih i za ruku najboljih telefona ali baterija katastofa, poceo sam punjac da nosim u dzepu.Otisla bateija za 9 meseca na 85%
 
Sačekaj da se malo cena stabilizuje pa pređi na S20, leži u ruci podjednako dobro kao S10e.
 
Kakva vam je baterija na S10e? Jel može da izgura od ujutro do 18-19h na 4g i nekim “normalnim” korišćenjem (bez przenja igrica i sl...) Isto me zanima i za S10 ako može neko da podeli. Razmišljam između ta dva posto mi treba neki “kompaktniji” tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo juče skoro ceo dan na mobilnim podacima, skinut sa punjača prethodno veče u 22h sa nekih 85% baterije. Punim ga svako veče, bez obzira sa koliko % završim dan.

5b5b865a010d094d1cfb03a0d93f269a.jpg


Tapatalk pro using S10e
 
Poslednja izmena:
Kad prvi put proba zavolece i velike :D:cigar::cigar::cigar:
 
Ja sam zbog ovog hteo žena da uzme, ne voli velike [emoji16]


@FM Balkan,<3h sot i prazna baterija?!
Da, baš je baterija truba. Doduše imao sam i nekih 45-50 minuta razgovora, skinut telefon sa ~85%, dosta se kretao, menjao bazne stanice ali to svakako ne umanjuje to da je baterija loša.
U odbranu baterije kapacitet je najmanji u s10 gami, 3100 mAh.

Tapatalk pro using S10e
 
Hvala na odgovorima. Izgleda da ću ipak s10 morati. Imao sam s10e kad je izasao, tad je bio profi, ali pretpostavljajući da su osakatili bateriju sam i postavio pitanje. Ne znam na S10 kakvo je stanje, ne sumnjam da su i njemu smanjili bh ili će sad kad izlaze 20.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Kakva vam je baterija na S10e? Jel može da izgura od ujutro do 18-19h na 4g i nekim “normalnim” korišćenjem (bez przenja igrica i sl...) Isto me zanima i za S10 ako može neko da podeli. Razmišljam između ta dva posto mi treba neki “kompaktniji” tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema šanse. Ako dodaš i dve kartice, sve on, loš signal 2-3x punjenje u toku dana zagarantovano!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Tap to show.

Tapatalk pro using S10e
 
Pa da. Mada za moje potrebe i ona je dobra pošto mi traje ceo radni dan i nije me nijednom do sada izdala.

Tapatalk pro using S10e
 
3x nisam punio ni note 3, a kamoli s10 e, suplje price...
 
Mislim da smo se svi malo razmazili sto se tice baterije. Svi bi da im je sve ukljuceno non stop i da im baterija traje 10h sot.

S10e izdrzi ceo dan normalnog koriscenja. Zena moja jase po instagramu i to i predvece ima tipa 20 posto baterije a znam da ga na poslu ne dopunjava. Isto tako, u slicnim uslovima koriscenja meni na S10+ ostane oko 50%. Skinuo sam sa punjaca jutros u 6:45 (znaci 2h15m od sada), slusao muziku na yt, malo gledao mapu zbog guzve, i pokazuje 1h05m sot i imam jos 88% baterije.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ajde videcu kad dodjem kuci veceras

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I mene zanima taj dan normalnog korišćenja SOT. Kad bi izgurao dan odmah da ga uzmem. Meni je u radno vreme 08-16h pre svega da bude non stop povezan blutut sa GW, popriličan broj poziva i stalno upaljen mob net zbog mejlova i onih Viber grupa sa radarima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I mene zanima taj dan normalnog korišćenja SOT. Kad bi izgurao dan odmah da ga uzmem. Meni je u radno vreme 08-16h pre svega da bude non stop povezan blutut sa GW, popriličan broj poziva i stalno upaljen mob net zbog mejlova i onih Viber grupa sa radarima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema šanse da izgura dan sa takvom upotrebom na mobilnom netu. Na WiFi možda i da, ali 3g/4g nema šanse. Računaj u proseku 3h SOT-a, 4 plafon.
 
Evo, moj sa 10+ i njen sa 10e.
U isto vreme skinuti sa punjaca.
Sve je automatika, osvetljenje, baterija, aod non stop. Kod mene na + je ceo dan na 4g plus je povezan na gear s3 frontier.

Tih 4 sata sot na 10e je manje vise nedostizno osim ako se ne pogasi svasta nesto.

Ps. Tek sad vidim da mi clock jede bateriju, lol
9adee9754de3947d5b5f1763e90b32ea.jpg
0aaaccec3839be79f219706c6c8c17c4.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ovo je ocajno. Meni je s10 + isto na 4g od 8 do 16 znao pojesti 50% baterije, sot oko 3h (iako sam koristio i YT i 1 igru mozda pola sata max). Sa ip 11 pro max dodjem kuci sa 80%, istog koristenja. Toliko o exynos-u i Samsungu. Svih ovih godina sam kontao ajde to je normalno da 4g jede bateriju, još od note 3, svaki Samsung sam punio 2x dnevno, ali vidim sada da nije. Već nam tako prodaju od pamtivijeka, pa se ljudi navikli puniti telefon 3 puta dnevno i nosti powerbank uz sebe i kojekakva pomagala.
Po meni je bolje ganjati A seriju sa snapdragonom, nego s10e.
 
Poslednja izmena:
Ajde mala pomoć... Klinci su izgleda pomešali usb kabl od tableta i s10+... Na izgled su oba ista ali je jedan malo duži a jedan malo kraći... Gledano po kvalitetu slični su.. Klinci tvrde jedno a ja mislim drugo pa ako može neko da mi kaže tačnu dužinu usb kabla što ide u punjač od s10+... Ima da ga obeležim i neću da mi mešaju te kablove zbog brzog punjača.. Hvala unapred

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno