Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Mene interesuju dve stvari, da li finger radi preko folije i da li prsten oko prednje kamere svetli kada imamo notifikaciju?
Preko folije radi ali preko stakla ne.
@Joxy slikam snimam za posao + par igara + serije filmovi (i xxx) i tako.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Sve je to u redu ali kako popunis toliko memorije? Ni pola od toga ne bi mogao tim nacinom ako gledamo realno.
Ja imam oko 100 apk na svakom mobu (po 15-ak igara), dosta slika i muzike, po neki i video snimim ali uglavnom slike dominiraju, dosta fajlova download-ovanih svakoga dana itd, i ni 64GB nikad nisam bio ni blizu da popunim. Ovih 128GB na trenutnom mobu su mi tezak overkill.
Ali dobro, svako na drugaciji nacin koristi mob. [emoji4]
Ima li neko kombinaciju da nabavimo Whitestone dome? Ili ako je neko zainteresovan da podelimo paket od dva?
Ne radi FP na S10 preko zastitnog stakla, samo preko folije.
 
Poslednja izmena:
Zvučnici su stvarno bolji. Zamerka mi je jedino visoko power dugme i led notifikacije. Verujem da će led ubaciti možda nekim updateom pa da nam pilula svetli [emoji23]
Zasad...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока

Za Power dugme sam odmah rekao čim su ga predstavili. Ali dobro, double-tap ako ubace kroz update i rešen problem.
A za LED mislim da će sigurno to ubaciti, prejak je fazon. Koliko sam video i kad se uslika skrinšot isto se vidi animacija u tom delu na slici.

@ vincet87 ako ti nije kamera bitna kupis xiaomi poco za 260€ i uzivas

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ma kakav Poco, pa nisam tamo neki Rajesh, Sundar...
 
Znači ipak nema led not , to jest nisu napravili nekako da okvir pilule svetli .. šteta

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam negdje pročitao da ima notifikacije na piluli.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Za Power dugme sam odmah rekao čim su ga predstavili. Ali dobro, double-tap ako ubace kroz update i rešen problem.
A za LED mislim da će sigurno to ubaciti, prejak je fazon. Koliko sam video i kad se uslika skrinšot isto se vidi animacija u tom delu na slici.



Ma kakav Poco, pa nisam tamo neki Rajesh, Sundar...
Ima animacija kada se otključava ali nije to to. Mada možda negde iščačkam[emoji23] Ubacice sigurno kroz neki update - super izgleda.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ima li razlike u radu u odnosu na N9, može li se osjetiti razlika?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Naravno. Samo cu sigurno osetiti nedostatak olovke...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Do N10, malo da se promijeni

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Naravno. Samo cu sigurno osetiti nedostatak olovke...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
Jel pametno prelaziti sa N9 na S10+? Koliko je bolji po tebi ili ne?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kome trebs olovka neka ostane. Meni treba ali ja sam posebna priča... Za ovih par sati korišćenja bolji je. Ostaje još vreme da pokaže svoje.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Whitestone dome se upravo reklamira kao staklo pod kojim RADI čitač otiska, zato i gledam da ga uzmem(o).
Šta će ti staklo... Ima foliju(koju ću da skinem). I ovako ga ništa ne može spasiti ako padne nezgodno...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Unboxing-uzeo sam beli ipak [emoji6]
8d38c189ad8dec6dd669583a5f1024e5.jpg
d3942fe58d6881ee90156a9f4957a5ca.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Mogu li napasti telenor da mi kasne sa isporukom?
 
Šta će ti staklo... Ima foliju(koju ću da skinem). I ovako ga ništa ne može spasiti ako padne nezgodno...

Ne volim mikro ogrebotine, ubiju cenu kad mu dođe da se sretne sa novim vlasnikom puno a i mene nerviraju. Folija mi nije spasila ekran na iPhone 7 :) .
 
Ma nije on tebe kupio... Pripazi malo i to je to

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Za Power dugme sam odmah rekao čim su ga predstavili. Ali dobro, double-tap ako ubace kroz update i rešen problem.
A za LED mislim da će sigurno to ubaciti, prejak je fazon. Koliko sam video i kad se uslika skrinšot isto se vidi animacija u tom delu na slici.



Ma kakav Poco, pa nisam tamo neki Rajesh, Sundar...
Ubačen je double tap već.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaš i single i double tap... Single pali AOD a double ceo displej.
Nekom je smetalo "duos" na ledjima - na belom se skoro ne vidi

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Može da se skloni ali je ružno. Veruj da je mnogo prihvatljivije nego notch. Kome je pilula velika uvek može da se opredeli za s10.
BTW face unlock radi u mrklom mraku instant
Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
Ala si se sjebao sto si okacio da ga imas pa upropastise te sa pitanjima.....[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Zvučnici su stvarno bolji. Zamerka mi je jedino visoko power dugme i led notifikacije. Verujem da će led ubaciti možda nekim updateom pa da nam pilula svetli [emoji23]
Zasad...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
Pa ima notifikaciju oko pilule,zar ne? I deluje lepo

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Jel pametno prelaziti sa N9 na S10+? Koliko je bolji po tebi ili ne?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Flossy koji uglavnom uvek za novije viče da je bolje i da treba prelaziti je rekao da se ovaj put iskulira tj ostane na n9. E sad, čekam Dekija jedno 2-3 nedelje da ga arči pa ću da vidim šta kaže za brzinu, ram menadžment i autonomiju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ala si se sjebao sto si okacio da ga imas pa upropastise te sa pitanjima.....[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Šta da radim... [emoji23][emoji23]
Pilula svetli samo kod selfi kamere i kada se otključava

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
A to svetlo oko pilule je ustvari ekran? Bolje da ne svetli kao klasican LED jer je manja sansa za burn-in. Recimo dok je na punjacu, morao bi da svetli stalno... A steta sto nema klasican LED not.
Jesi li probao kamere?
 
Malo sam probao ali nisam kompetentan za takva pitanja - meni su savršene bile i na Note. O kamerama ne bih pisao zato što će se uvek naći neko "pametniji".
Pilula izgleda extra kada svetli i to je u stvari ekran. Nadam se da će ubaciti notifikacije kroz neki update

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Može da se skloni ali je ružno. Veruj da je mnogo prihvatljivije nego notch. Kome je pilula velika uvek može da se opredeli za s10.
BTW face unlock radi u mrklom mraku instant
Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
Malo sam dosadan... :D Kako to da face unlock radi u mrklom mraku? Mozda ima izvor infracrvenog sveta u piluli? Ili je neka druga tehnologija u pitanju? Preko obicne kamere koliko znam nijedan tel. ne moze da se otkljuca u mrklom mraku.
 
Eto radi... Mrak u sobi i bez problema otključa.
Ovo je nešto novo. Koliko se sećam nije bilo na Note
Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
72835049fa34f9a828c6646ac0c2a572.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li važi i za lice, eye unlock je oduvek radio u mraku (S8).
 
Nazad
Vrh Dno