Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

^ hehe sta ima samsung sa nova luncherom? Svi develpoeri neka aplikacije doradjuju za android 10. Lagano te skinu sa odgovorom i samsung je kriv, na tvom mestu ja bih odmah kontaktirao samsung da to resavaju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kontaktirao sam naravno, prave se ludi. A da koristim dugmice ne mogu. Na stock launcheru ikone, a narocito dock ikone su prevelike.[emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ljudi meni nije stigao update jos uvek.
Imam S10 simfree kupljen u Nemackoj.
Nije mi jasno kako jos uvek nemam update, probao i preko Smart Switcha isto pokazuje da je poslednji update instaliran.
Probao VPN, nista.
Postoji li nacin da ga poguram da odradi OTA azuriranje
 
Dobices, polako. Svaki update ide u batchevima, ne idu na sve telefone odmah. Ja sam dobio jutros na s10plus, a kod zene na s10e je bio juce...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
S10, MTS, instalira se.
 
Nisam pratio priču kad je bila aktuelna ali ima li neko čudo za notifikacije oko kamerice a da ne traži root i neka ludila, nego da je plug and play? Ždere mi AOD za medalju.
 
^ imas "led me know" na play store. Hvali je sakitech, iskreno nisam je probao. Radi na S10 seriju a takodje i za N.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Iskreno ne verujem da ista trosi manje baterije od aod-a, ali mozda gresim..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Primetio sam da se da bi se otvorio notification panel sad mora povući na dole sa skoro samog vrha inače se otvara prozor sa aplikacijama. Ranije je to moglo čak i sa sredine. Isto je i sa edge panelima. Ranije sem ih izvlačio negde sa sredine, sad mora otprilke iz gornje trećine ekrana.Jel ima negde podešavanje za ovo sve?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Imas ovo, al to je i ranije tako radilo..
cce57054633d19ae4aa3e5d4afe97363.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To je to. Thnx

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pošto to do sad nisam pronašao ajde da pitam, da li postoji neka prečica ili widget za paljenje i gašenje Sim2, onaj redovan put podešavanja-veze-menadžer Sim - on/off mi suviše sporo i nije praktično
 
Vip s10 stigao. :) Screenshot_20191210-175441_Software update.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nisam pratio priču kad je bila aktuelna ali ima li neko čudo za notifikacije oko kamerice a da ne traži root i neka ludila, nego da je plug and play? Ždere mi AOD za medalju.
Ja koristim aod notify aplikaciju. Podesio sam da mi pali aod za notifikacije koje su mi bitne, inače nema ništa na ekranu. I stavio sam da mi okvir oko prednje kamere svetli 1minut.

Tapatalk pro using S10e
 
Iskreno ne verujem da ista trosi manje baterije od aod-a, ali mozda gresim..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Po videu koji sam gledao svetli oko kamere dok god ne procitas, nije problem do potrosnje baterije koliko ce ekran dobiti burn na tom delu. Zbog toga i sam samsung nije dao opciju za to.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Aod notify koristim od kada je izasla, ne trosi bat, perfektno radi sa edge lighting i aodom. Otisak bolje radi, animacije su drugacije, ali na nova launcher sam nastimao njene animacije, tako da mi je isto kao prije. Interfejs kamere pra'o kao za corave ljude [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posle par dana, definitivno fingerprint radi drastično bolje nego pre, neuporedivo
 
Da li neko zna kako se bese ovo iskljucuje kada se udje u galeriju?
fe660f8a1c2c86522b398917e0067c69.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ SD ima svoje prednosti naspred exynosa ali je normalno da im dosta kasni update.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kao ni app Mts banke i Postanske stedionice...
 
Aplikacija (npr m banking ili slicno) koja je nastavila normalno raditi nakon azuriranja ima ocajnu zastitu. Ove koje prestanu su dobre [emoji23]. Pokusaj sa novim aktivacionim kodovima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dajte pomoc da ga ne razbijem,sve ok na androidu 10,ali mi sad odjednom always on stoji vodoravno, obrni okreni stoji vodoravno. Ne mogu da nađem gde se podesava da stoji uspravno i mnogo mnogo me nervira

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ja to u dzepu nekad okrenem, ne znam kako i zasto, ali vraca se ovde.

d33085130f5c49e55e0d3066a23d4e63.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jeste, hvala, sve se resetovalo zbog androida 10 - sve sto ima veze sa nice lock-om, na to mislim

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Meni ne radi live wallpaper koji je radio na 9.Jel treba negde da ukljucim?Ustvari nije live nego onaj sto prati pokrete telefona pa se tako pomera

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da li se taj update instalira automatski ili moraš sam da ga pokreneš?

Kakava su iskustva, mora li da se radi FR ili ne? S10+ je u pitanju, ženin, smoriće se, a ime će da smori da joj to ponovo sve podešavam.

Da li je dovoljno da joj napravim klasičan backup kako bi imala sačuvane poruke (sms) ili mora neka dodatna app za to? Za Viber znam da može.

Ne koristim dugo već android pa pitam jer ne znam, ne zamerite. :)
 
Meni ne radi live wallpaper koji je radio na 9.Jel treba negde da ukljucim?Ustvari nije live nego onaj sto prati pokrete telefona pa se tako pomera

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Izgleda da nema vise te opcije motion wallpaper...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno