Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Ima već da se skine i nabaci preko odina.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Stabilna verzija je dostupna :) preko odina odradjeno...fino radi....e sad ne veerujem da mogu downgrade-ali nisam pokusao...sve u svemu onako :) nije neki huge apgrejd ali videcemo
 
Kakve su animacije tj kao iz koje bete su xD? Generalno kako se ponasa?

Ja na s10+ nisam koristio betu pre ove stabilne..a kolko sam video to su animacije iz beta 3 ili 4...pa nije lose, dosta je fluidan- ove animacije prilikok zatvaranja/otvaranja su predobre :D nalozio sam se pa si iz cista mira otvaram i zatvaram apps...e sad baterija kao da je malo slabija u odnosu na 9, al evo drugi ciklus punjenja pa cemo videti, mozda se sredi :) veci je apgrejd bio od 8 na 9 nego ovo(za s9 itd) ...
 
Ja koristim beta od početka i sad stigao stable. Stvarno ne mogu reći ja sam prezadovoljan fluidno radi mobitel. Plus geste su odlične
 
Ja sam sada flashovao njemačku verziju i sve je super samo mi nestao android auto haha ali sve je brže ali i dalje ima par puta kada baguje ali eto dobro je ovo od samsunga, ali treba tu da se radi jos da bude ko IOS. Ali na pravom su putu. Kakva vam je baterija sa novom verzijom jer u mene sa 9 je bila bruka slabo.
 
Sada cu da ubacim to pa vam javljam sutra utiske, taman imam ceo dan da izguram :D
 
Kolika je razlika u punjenju ako uključite fast charging? Kod mene je 10 minuta, fabrički punjač. U pitanju je s10e. Mislio sam da je veća razlika, mada svakako to mi ne igra ulogu.

Tapatalk pro using S10e
 
Skoro duplo kod mene na 10+, 1h27m nasuprot 2h40 i kusur minuta..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dele020, šta bi ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Skoro duplo kod mene na 10+, 1h27m nasuprot 2h40 i kusur minuta..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
To je već osetna razlika. Doduše ti imaš i veću bateriju, kod mene mislim ni u jednom slučaju ne puni duže od 2 sata.

Tapatalk pro using S10e
 
Aj testiracu na zeninom 10e pa javljam ;)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ubacio sam android 10, za sada lepo radi. Lepse animacije, fluidniji, neke estetske izmene... za koji dan cemo videti i bateriju kakva je.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ubacio sam android 10, za sada lepo radi. Lepse animacije, fluidniji, neke estetske izmene... za koji dan cemo videti i bateriju kakva je.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Moj je dual sim. Mogu da flešnem ovog švabu ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
^ naravno, moj je takodje dual. Za sada sve ok radi. Neke aplikacije trebaju update za android 10. Na primer whatsup ne radi edge lighting, kaze ne podrzava aplikacija.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To je već osetna razlika. Doduše ti imaš i veću bateriju, kod mene mislim ni u jednom slučaju ne puni duže od 2 sata.

Tapatalk pro using S10e
I kod nje je marginalna razlika, u pravu si..

301c3d9f6e1c336ce173e522781b4431.jpg
15704db4a29635bfcd70e3337d1e5696.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
E hvala za informaciju. Meni je svakako fast charge isključen a očigledno u ovom modelu i nema neku konkretnu svrhu.

Tapatalk pro using S10e
 
Za sada sta sam primetio je da kada se spusti notification panel skroz dole na skroz desnoj strani gde je taster za nazad ne zeli da vrati gore panel tj kad prevlacim desnu tipku na gore (koristim full ekran bez tih "fizickih" tipki na ekranu ono sto ima od 9-ke jos) Isto sam primetio ali ne uvek da muzicki plejer oce da zabaguje kada se zakljuca telefon i otkljuca i udje opet u njega... Naime ako pesma ima sliku svoju, on je izgubi i stoji ogroman prazan prostor umesto toga... Takodje sad ne znam da nadjem gde mu se nalazi screen on time.. :d izgleda da su to sakrili tako da nemam predstavu gde je (ili mozda uklonili)... Baterija mi sa istim koriscenjem izlazila na kraju dana ok 6x% sada sam 55% sto i nije toliko lose dok FW ne slegne :) Takodje kad odabrem Wi-Fi ali ne da ga ukljucim nego da se zakacim na mrezu sada je to vec u pozadini skenirano mreze, jer je sam Wi-Fi ukljucen.. dok na 9-ki je bilo da ostanu iz prethodnog skeniranja i onda nakon sekunde ili dve on osvezi novim dostupnim mrezama.. Brojevi za otkljucavanje ako je telefon zakljucan Pin-om su sada malo bolje rasporedjeni tj nisu blizu jedan drugo tako da nema sance da se desi da umesto npr broja 9 udjem u polje 6-ce... Eto nesto ukratko od nekih zapazanja koje sam ja primetio :)
Ako jos nesto nadjem javljam...
 
Valjda su ga pustili u još 6-7 zemalja al' naše još nema... [emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Oke je ali smatram da ce jos par update da ga peglaju... Za mene je ovo neka jaka beta :D tako da ne morate da zurite, mozda stigne jos ispeglaniji kada ga budu pustali ovde :)
 
Kad će više ovaj update ?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Skini ga i ubaci preko odina, ja koristim android 10 vec nekoliko dana, do sada nisam imao ni jedan problem. Baterija je za sada super, 6.5h sot sa 2 dana koriscenja.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Izvinjavam se za dupli post, krenuo android 10 regularnim putem
aaaeba29bc5e6e796b88d5e73a572cf8.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Moj kupljen u slobodnoj prodaji i nema ništa

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja uzeo preko mts-a, isto ništa!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ ne moras se zuriti, nikakve specijalne razlike nije doneo android 10 i UI2 naspred androida 9. Estetski je 90% ostao isti. Baterija ista, zeru fluidniji i lepse animacije kad se ulazi i izlazi iz aplikacije. Pohvalio bih otisak prsta da radi dosta bolje, jos preciznije i brze.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ni kod mene još ništa. Ako neko koristi aplikaciju Mobi banke i Komercijalne banke, neky provri da li rade na Android 10. Neko je pisao u ranijin postovima da neke app od banak ne rade na androdi 10.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Ni kod mene još ništa. Ako neko koristi aplikaciju Mobi banke i Komercijalne banke, neky provri da li rade na Android 10. Neko je pisao u ranijin postovima da neke app od banak ne rade na androdi 10.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Na huawri p30 i p30p rade. Ne vidim zašto na Samsungu ne bi radile s tim šti se moraš ponovo ulogovati sa user i pass i onda da ponovo postaviš pin. Za kombank ne znam ali za erste i mobi je tako.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno