Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Nesto ti mali update. 1,2gb je bio i kad je najvavljen i meni lično na Telenoru pre 4,5 dana.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Evo ga i kod mene na Vipu, isto duplo manji...

0fa5fc455fab56f63dcc37518f2ec5a7.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Evo i kod mene na Vip-o isto malocas stigao ovaj septembarski od 557.27. Mozda je manji posto su ubacili samo birane extra funkcije [emoji1787][emoji41]
 
Da nisu ostavili i ubacili opcije samo bitne za operatera a ono stvarno bitno izbacili da se ne trosi net... ? :d

Šalu na stranu, malo čudno, tamo 1,2GB ovd 560MB.
 
^ bas cudno, meni su dvojica prijatelja dobila 1257mb. Ja sam stavljao preko odina pa ne znam. Po meni je bolja opcija uraditi ceo sistem ponovo kao windows posto je ogroman update. Koja je fora da neko dobije duplo manje?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Primietio sam, a kasnije sam i video kod ljudi jos da S10 dobija veci apdejt od 1200mb a S10+ dobija ovaj manji od 560mb. E sad zasto je to tako, ne znam...
 
Meni na vip stigao na 10+ ovaj update od 557mb, i prilika za night mode nije izostala .. iz ruke, i nisam bio bas najstabilniji
df270bb105dc40e18a8fe50bef7a2dca.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zena mi navalila na s10+ a ja je ubedjujem da uzmemo s10, naravno jer je jeftiniji prilicno :)
Ima li nekog razloga da idemo na s10+. Ima li neke vazne razike osim bolje baterije. Racunam da baterija na s10 moze izdrzati jedan normalan dan?
 
Zena mi navalila na s10+ a ja je ubedjujem da uzmemo s10, naravno jer je jeftiniji prilicno :)
Ima li nekog razloga da idemo na s10+. Ima li neke vazne razike osim bolje baterije. Racunam da baterija na s10 moze izdrzati jedan normalan dan?

S10E ili S10+. Nema poente ići na S10.
 
Kupovina S8 i S9 nije imala bas mnogo smisla pored plus verzija, S10 je samo za nijansu ''losiji'' od S10+ i kupovina itekako ima smisla, posebno ako je razlika u ceni primetna. Uvek bih pre izabrao S10 nego S10e.
 
Samo plus varijanta nista e i s10,samo plus.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zena mi navalila na s10+ a ja je ubedjujem da uzmemo s10, naravno jer je jeftiniji prilicno :)
Ima li nekog razloga da idemo na s10+. Ima li neke vazne razike osim bolje baterije. Racunam da baterija na s10 moze izdrzati jedan normalan dan?
Ja imam S10+ a zenina sveca S10, uzimali smo i gledali telefone u isto vreme otprilike. I ona je htela S10+ al joj se npr vise svidelo kako joj S10 lezi u ruci i npr sto je manja "rupa" na ekranu [emoji16] I evo posle par meseci koriscenja zadovoljna skroz. Mozda ne bi bilo lose da pogleda oba uporedo u nekoj prodavnici/poslovnici Mts/Vip/Telenor.
 
Baterija bolja na E nego na klot S10.

Da ali takve razlike mogu da budu presudne samo malobrojnim hc power korisnicima (npr. sa ovog foruma) koji traze sto manji a sto mocniji telefon sa x% boljom autonomijom od konkurencije :)

Za vecinu korisnika S10 je ipak bolja opcija od ''e'' verzije zbog malo veceg displeja vise rezolucije (uz svejedno prihvatljivo kompaktne dimenzije) i dodatne kamere.

A kao sto i GSM napisa - S10 bolje lezi u ruci od S10+, nema pilulu vec ''samo'' rupu u cosku displeja. Ipak, sve zavisi od razlike u ceni i koliko je ko spreman da izdvoji novca. Ako nekome odgovaraju dimenzije S10+ i ne smeta mu visa cena u odnosu na S10 onda je sve jasno i treba da kupi + verziju. Ukoliko su niza cena i malo kompaktnije dimenzije prioritet (ali uz osecaj da se ne koristi zakinuta verzija iz S10 serije) onda je S10 logican izbor.
S10e je odlican za one koji hoce najmanji android sa 2019. flagship hardverom, ako su cena i sto manje dimenzije prioritet.
 
Poslednja izmena:
Mene je S10 po pitanju baterije razočarao. Znači ili S10e ili S10 plus
 
Cini mi se da su ispeglali proximity senzor sa poslednjim updateom. Ili se samo tripujem
 
Mene je S10 po pitanju baterije razočarao. Znači ili S10e ili S10 plus
Meni je S10 bas odlično držao bateriju. Imao sam i S10e i baterija na njemu nije bila bolja od S10.
Sve zavisi od načina korišćenja telefona.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Baš naprotiv, žene koje znam uglavnom nose veće telefone zato što uvek imaju torbu/tašnicu pored sebe. + Im lakše sa noktima da se izbore na većem ekranu [emoji849]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Imam u ponudi note 10 plus i s10 plus oba sd varijante,sta uzeti



Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hajde i ovde da potvrdimo. [emoji23]
Note 10 Plus. [emoji4]
 
Evo doneo mi bas danas drugar iz Budimpeste (uzeo u Spigen shopu) providnu ultra hybrid futrolu za S10 plus. Nije losa uopste, a i cena od 15ak eur je sasvim ok. Lepo izgleda na telefonu (taman da se vidi cool zelena boja :) ), meni ok lezi u ruci (mada nema neki poseban grip al je ok) i naravno je, kao i manje vise sve providne futrole, magnet za otiske prstiju... Posto uglavnom koristim Samsungovu clear view futrolu hteo sam malo da promenim tj. da uzmem neku bez preklopa a i da se malo vidi telefon i u principu sam zadovoljan :)
 
S10 uzet nov pre 5 dana, ali baterija katastrofa, 5sati ekrana izgura, 90% na wifiju. Dal ce kroz neko vreme da se malo sredi baterija ili sta da mu radim?
 
@kobzyyy to ti je što ti je, nažalost! Nadamo se svi da će da utegnu malo te google servise ali ne mora da znači da će bolje da bude. eventualno da pređeš na verziju sa snapdragon-om ali sve je to cimanje zarad malo!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno