Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Ne razumem se bas u ove brojke, ali cini me da ima dosta razlike izmedju vip i telenora..
Ako ima nekoga ko se razume, zamolio bi za komentar..
 

Prilozi

  • Screenshot_20210418-092209_Network Cell Info Lite.jpg
    Screenshot_20210418-092209_Network Cell Info Lite.jpg
    106.9 KB · Pregleda: 71
  • Screenshot_20210418-092308_Network Cell Info Lite.jpg
    Screenshot_20210418-092308_Network Cell Info Lite.jpg
    92.9 KB · Pregleda: 62
Na ovoj levoj bi trebalo da ti sve bolje radi tj internet jer je signal jaci.
 
Znaci sto je RSRP manji, to je bolji signal..?
Internet mi je toliko bitan, samo da su pozivi normalni bez seckanja, prekida..
 
Jeste, sto je manji, to je bolje i jedino je tu tako😂😂
 
Vidim da na Vipu je konstantno preko 100..ocigledno problem do mreze
 
Sve više naginjem ka prelasku na Note 20 ultra, naravno SD verziju. Ima par tih prodavaca na KP, treba li da se klonim nekog ili? Koja je proverena verzija, N9860 ili apsolutno nema veze? Kad malo bolje razmislim, možda odgovor najbolje na pm.
 
Sve više naginjem ka prelasku na Note 20 ultra, naravno SD verziju. Ima par tih prodavaca na KP, treba li da se klonim nekog ili? Koja je proverena verzija, N9860 ili apsolutno nema veze? Kad malo bolje razmislim, možda odgovor najbolje na pm.
Гледај ко има више десетина или стотина позитивних оцена, као и колико дуго је члан
Што се телефона тиче једина разлика између SD региона по искуству нас што имамо је у меморији (128 или 256)и што за неке стигне апдејт раније, неке мало касније али је то мање - више небитна ствар...
 
Ja sam toliko platio Sd,al krajem Novembra. Neverovatno je da jos drze toliku cenu.
 
Последњи note, бар засада, зато и држи и 10 + исто још увек држи...
 
Note je note,koliko sam bio fasciniran izglefom s21 ultra kad je izasao toliko sad zbog dizajna zalim za n20u. Mnogo lepsi dizajn
 
Cini mi se da je zadnjim update-om kamera unazadjena a ne unapredjena... Kao da je pojacana dinamika boja nasuprot ostrini,koja mi je vidno smanjena.
 
Novi update sa majskom zakrpom stigao na Vip
 

Prilozi

  • Screenshot_20210506-133156_Software update.jpg
    Screenshot_20210506-133156_Software update.jpg
    91.3 KB · Pregleda: 23
Ja još nisam dobio ni Aprilski update. Telenorov model...
 
Telenor je bas poznat po tome sto je redovan...Otprile svaki treci mesec dobija update
 
U Telenor su odavno prešli sa mjesečnih na kvartalne update...
Može im se...
 
Ne znam sto ne skunete sa sammobile i odinom flesnete,to je najmanji problem
 
Čudno. Ja sam pre ovoga imao njihov Note 10 plus I dobijao sam update dva tri dana nakon što objave da je izašao u evropi.
 
Ljudi, molim za savet.

Hocu da uzmem Note 20 ultra ali me muce neke stvari:

Nema ga u prodaji u velikim lancima tehnicke robe u Srbiji, a i da ima da li je pametno uzeti verziju za nase trziste koja je najbednija sa 8gb rama.
Vidim da ima frke i oko procesora, ja ne igram igre na telefonu ali vidim da je slabija i baterija itd..
Svakako je s21 ultra bolji ali zbog dizajna i olovke bih ipak Note 20 ultra.
Gde da kupim, sta da kupim? Kakva je fora sa garancijom, itd?
Ne bih 8gb varijantu svakako, uzeo bih 5g sa 12gb rama, e sad koji procesor...
Da li sa evropskom verzijom imam bolju mogucnost garancije, kako to ide?
Da li americka verzija dolazi sa njihovom uticnicom i uopste sta preporucujete da uradim?

Hvala puno!
Srdacan pozdrav!
 
Misliš da bi gotovo svi u temi nosili snapdragon 12/256gb verzije da nije bolji i moćniji?!...milion puta prežvakana tema, a samo na tebi je da li ćeš da uzmeš inferiorniji uređaj sa domaćom garancijom ili bolji u svakom pogledu sa diskutabilnom.
 
Ljudi, molim za savet.

ako si mazohista, uzmi eksinos verziju. toliko prosto. nema dalje kako zašto.
imaš par radnjica po bgu koja nude snap verziju (12/256), kažu da daju garanciju i na ploču. naravno fiskalni videti nećeš.
gomila ljudi na forumu ima SD verziju već neko vreme, niko se ninašta nije žalio...
u radnji gde sam ja kupio, dali su mi uz fabrički punjač i onaj produžetak za 220.
 
Meni se isto čini na majskom malo lošija kamera. Pogotov uveče. Lepi mi po svetlu čak neke plave nijanse, fotka ispadne užasna.
@laziccc Uzimaj samo sa garancijom, i to pravom.
 
Hvala na savetima.
Samo jos jedna stvar: da li ima muskaraca ovde koji su uzeli bronzanu boju? Da li malo vuce na zensku boju?
Koje ste boje uzeli?
Sutra cu uzeti tel pa javljam sta sam uradio.
 
Hvala na savetima.
Samo jos jedna stvar: da li ima muskaraca ovde koji su uzeli bronzanu boju? Da li malo vuce na zensku boju?
Koje ste boje uzeli?
Sutra cu uzeti tel pa javljam sta sam uradio.
Ja imam crni i on je ono standardno ok, a drugar ima bronzani i meni se lično sviđa, ne bih imao nikakav problem da ga nosim. Najbolje da pogledas u radnji nekog operatera ako imas u blizini.
 
Ja imam crni i on je ono standardno ok, a drugar ima bronzani i meni se lično sviđa, ne bih imao nikakav problem da ga nosim. Najbolje da pogledas u radnji nekog operatera ako imas u blizini.
Malopre sam bio, jedino N20U je bio sa providnom maskom od svih telefona i bio mi je sumnjiv, ne znam sta da kazem. A inace sam hteo bronzani da kupim.... Sad sam se zamislio, da ne uzmem bronzu pa da me neko pita sto sam kupio roze telefon, mislim da bih mu ga nabio u usta od muke.. :)
 
Pa znas kako, sa crnim ne možeš da pogrešiš nikako :) Ja doduše nisam skoro uzimao crni telefon ( Note 10+ mi je bio aura glow, S10+ prism green, N9 ocean blue...) i bilo mi je bas ok da ne bude crn tj. da bude neka zanimljiva boja. N20 Ultra sticajem okolnosti uzeh crni i sasvim je ok. E sad, ako ćeš da ga nosiš bez futrole (ne preporučujem lično) ili da koristiš providne futrole onda ima smisla da biraš boju, a ako nećeš, svejedno je :D Ali ako se baš dvoumiš - crni i miran si :)
 
Nazad
Vrh Dno