Šta je novo?

Samsung Galaxy Note N7000

E pa sto ne kazes da prodajes telefon, u tom slucaju tvojoj objektivnosti se mora verovati :p

Tacno je da svaki ekran moze da se poremeti u smislu prikazivanja slike,ali nije amoledov burn in isto sto i retencija slike na lcd-u. Amoled se daleko brze "izlize" takodje.
 
ma stvarno? ja nisam ni rekao da je amoled dugovečniji, čak sam i naveo da je najkraćeg veka, ali sasvim dovoljnog za mobilni telefon :)
inače dopunio sam tamo prethodnu poruku još nekim relevantnim podacima pa baci oko, kad već meni ne veruješ izguglaj :)

telefon se može pogledati uživo da se kupac uveri da nema burn in-a :D
na žalost samo u novom sadu
 
Poslednja izmena:
Pa onda ne znam sto se bunis... Jeste, najkraceg je veka. Ali desi se cesto da i u mladosti pokaze falinke, a u starosti je to milion posto sigurno. E sad, ako menjas iskaz i tvrdis da to nije neka steta za tel vredan recimo 30e,ok, postujem... Ali da zna da bude problem, zna. Meni se pojavio na godinu ipo starom S3,i to vrlo vidljiv. Na Samsung wave-u je posle dve godine bio primetan samo na vrhu gde su notifikacije. Drugaru na S2 posle dve godine, vidljivi takodje. Samo jedan sam video stariji od godinu da nema skoro nista. Ali imace.
 
Kao sto rekoh iz mog velikog iskustva samo 1 telefon. A mnogo mi ih je proslo kroz ruke. Trenutno imam 6 amoled uredjaja i samo s3 koji ja koristim ima taj problem.
Note1 star 3god nista
S1 star 4god nista
3 x s3 nista
1 x s5 nista.
1 x lumia 1020 nista
I brat ima 808 takodje bez burn in-a.
Cimer s4, dosta drugara samsung amoled telefone i nikad nista nisam primetio a pogotovo sam na to obracao paznju kada sam na ovom primetio.
 
Poslednja izmena:
Momci odoste vi daleko. Pojavljuje se ovako ili onako. Nije ni bitno kako vec koliko to smeta telefonu osim vizuelno? Jel mu se smanji vek trajanja kad dobije burn in famozni :)
 
Da se prijavim i ja, S2, 4 godine, jos uvek nema nikakvog burn-in-a. :)
Skini lcd test app pa vidi. Ima ljudi koji to ne primecuju, recimo moja sestra. Ja to primetim odmah. I dalje cekam te slike, posto vec pominjete gomilu uredjaja koji nemaju burn in, evo slikajte ih dok bacaju plavu boju u test screen aplikaciji, i najozbiljnije cu da poverujem da se burn in vrlo tesko pojavljuje.
 
Sto bih skinuo app kad samsung ima *#0*#
Druga stvar na pvoj mojoj s3 je to toliko tesko uocivo da je nemoguce slikati, juce sam pokusao da uslikam i uopste se ne vidi na slikama :)
Kad budes dolazio za ns sve cu ti telefone pokazati , a kapiram da ovaj s1 necu prodati nikad
 
Zato sam i napisao da se stavi velik brightness, da se sto manje detalja izgubi. Da ima malo, to verujem. Da nema ni malo na 4 godine starom telefonu, to ne verujem.
 
Postavio bih zvaican oglas nego da pitam ovako na temi, dal ima neko da je zainteresovan za dzoranje dobar S3 u odlicnom stanju, za Note1 .. ? dal ijedan korisnik prvog note-a pomislja na takvu dzoru ako mu je ovo preveliko, to sam zapravo hteo da pitam
 
Jel moze neko da mi da link do nekog stock 4.1.2 jb firmware-a, sta god da je? Probam da spasim telefon posto nece da se upali od pre neki dan kad sam ga malo vise koristio, ugrejao se previse i ugasio..od tad nista, i sad probam da mu stavim ovaj drugi firmware kroz download mode, posto sam video neka uputstva na netu...i ovo ne da nisu smart telefoni, nego su najgluplji telefoni ikad.
 
Skinuo sam firmware sa sammobile, pokrenuo u odinu, ali se zaglavilo na "cache.img" i ne mrda dalje, jel ima neko pojma sta da radim sad, verzija odina je 3.07, probao sam i u 3.10.6, isto nista, zaglavi se na cache.img
 
Poslednja izmena:
Treba mi brzo odgovor da li mogu da vratim stock rom iz recoverija posto nece da mi ucita fon preko odina? Hvala unapred na odgovoru.
 
Treba mi brzo odgovor da li mogu da vratim stock rom iz recoverija posto nece da mi ucita fon preko odina? Hvala unapred na odgovoru.
Ako imaš costum recovery možeš da flashujes stock koji ces skinuti negde sa xda. Obično ima stock da se skine samo je deodexed i prerooted i sve drugo je stock.
 
Mozes i sa sammobile da skines stock mada su obicno brendirani na mreze. Moras imati izgleda premium da bi mogao sve verzije videti. Piiip :D
 
Matora tema znam ali mi treba pomoć oko ovog telefona.
Kako tj.mogu li da iskoristim USB memoriju za skladištenje podataka i aplikacija?
Interna mu je samo 2 GB a na USB memory pokazuje oko 10 GB slobodno.Ne koristi se SAD kartica.
4.1.2. android.
 
Nazad
Vrh Dno