Šta je novo?

Samsung galaxy NOTE 9

euroman

Slavan
Učlanjen(a)
11.01.2007
Poruke
38
Poena
304
Pozdrav,

imam problem da me sagovornici slabije cuju, otisao sam do servisa i coeveka u servisu koga poznajem.... uzeo je telefon nesto otkucao u pretrazi kako bi brzo dosao do opcija, i podesavao u opcijama , mislim da je bilo "novo buke u pozaini"..... zamolio sam ga da mi pokaze putanju kako je dosao do opcije medjutim perfidno me je obradio i nisam nista video....

sada imam isti problem posle apdejta..... i hteo bih do tih podesavanja....

zamolio bih ako neko zna da mi objasni sve o podesavanjima mikrofona na telefonu Samsung NOTE 9 , android 10......

ne bih pisao da prthodno nisam pokusavao da pronadjem opcije.....ali bezuspesno....

Unapred hvala na pomoci.
 
Ajde za pocetak nazovi nekog pricaj sa njime i pritiskaj za pojacavanje taster.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ajde za pocetak nazovi nekog pricaj sa njime i pritiskaj za pojacavanje taster.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Друже, радио сам то. Није то у питању. Постоји опција у самом андроиду која може да се укључи или искључи. а наводно треба да анулира буку иѕ позадине док разговараш мобилним. Мени је то човек кога познајем у сервису подесио , ништа ми за то није наплатио , коректно. Али када сам га питао да ми покаже где се налази опција ....перфиддно ми је на брзака поазао и одмах изашао из опције.... мислим да није хтео да ишта покаже.... иначе је до опције дошао пречицом тако што је директно у срчу - претрази .....историја претраге обрисана...*mjau**mjau**mjau*....

Дуго сам покушавао да дођем до било каквих подеавања микрофона, безуспешно...као да не постоји никаква опција за подешавање микрофона.....

делује да сам глуп, па и да јесам ....мора и то неко да буде :)

Ако неко разуме шта је проблем , замолио бих за помоћ
 
A sto lepo ne pitas coveka sto ti je u servisu to podesio i platis mu posteno ?
 
Probaj sa *#0*# pa vidi sta te zanima tacno.
 
Ukucaj zvuk u pretrazi, da nije to ovo "Usredsredi se na zvuk govora".
30b15e43693f12f3f6ca654c364b6ad4.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
euroman@To ti je u samom dialeru u telefonu.Imas tamo kad udjes u dialer od fona odes gore desno na one tri tackice pa onda pod settings neke opcije sad ne mogu tacno da se setim.Ja sam to imao na lg v20.Kad nadjes tu opciju imas da stikliras da ti smanji buku u pozadini.

https://www.verizon.com/support/knowledge-base-205428/#top

mislim da ti je ovo ova prva opcija pa onda odes na opciju 4 call i tamo imas Noise Reduction.
Trebalo bi da je ta opcija ono sto ti treba.

Ja imam sada xiaomi poco f2 pro i te opcije sada nema a meni je i vise nego korisna kad se nalazim u nekim bucnim okruzenjima i ukljucim smanjivanje buke u bucnim okruzenjima.Sad kad sam u busu cuje se skripa vrata i razne druge buke kad pricam sa nekim.
 
Poslednja izmena:
Ti lepo burazeru da uzmes cetkicu za zube, medicinski alkohol i da procistis lepo te rupice za mic. I bice tp dobro
 
Ukucaj zvuk u pretrazi, da nije to ovo "Usredsredi se na zvuk govora".
30b15e43693f12f3f6ca654c364b6ad4.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Aktivirao sam opciju "Usredsredi se na zvuk govora" .... nije se nista posebno dogodilo..... , opciju : "Noise Reduction" ...to je postojalo kao opcija i ne mogu da nadjem ili u prevodu "nivo buke u pozadini" to je postojalo kao opcija ..... kada je ukjlucena zna da baguje mikrofon- uspori prenos glasa....

# ILoveBigAsses : cistio sam rupice za mikrofon, to sam prvo uradio......

U, svakom slucaju hvala svima .... mozda su tu opciju apdejtom izmenili....
 
Jesi probao da udjes u fabricki dialer od fona,znaci onaj dialer koji dolazi uz fon?
Pa onda gore ono sto sam ti napisao.Trebalo bi da postoji ta opcija noise reduction.
Mada koliko sam se sada raspitivao polako je svi izbacuju,ali ako kazes da si je vec imao u note 9 nema razloga da je sada nema.
 
Jesi probao da udjes u fabricki dialer od fona,znaci onaj dialer koji dolazi uz fon?
Pa onda gore ono sto sam ti napisao.Trebalo bi da postoji ta opcija noise reduction.
Mada koliko sam se sada raspitivao polako je svi izbacuju,ali ako kazes da si je vec imao u note 9 nema razloga da je sada nema.

Nista nisam mogao da pronadjem, oticicu ponovo kod ovog servisera videcu sta i kako..... zamolicu ga da mi pojasni...naravno platicu. Samo da me prodje korona , pozitivan sam , pa sam u karantinu do 17. novembra.......

u svakom slucaju napisacu sta sam uradio i kako sam resio problem t sto me sagovornici slabo cuju.....

Pozdrav
 
Vazi brate, pozdrav i cuvaj se.
 
Nazad
Vrh Dno