Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Činjenica je jedna, telefoni poslednjih par godina imaju dobre kamere, da kazem zadovoljavajuce.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja sa Note 9 nisam bio nesto odusevljen kamerom, poredio sam sa Note 8 i definitivno osmica pravi bolje fotke u dnevnim uslovima, dok u nocnim prednost je blaga na strani Note 9
 
Bolest kojoj nema leka...

Da se upišem u klub. I konačno sam nabavio plavu verziju jednog Samsung flagship modela.

Rešio sam da ga ne stavljam ni u kakve kejsove - pa kud puklo da puklo (a ako pukne boleće [emoji12])

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sad sam video reklamu - daju neki gear watch (nisam zapazio da li gear sport ili gear S3) uz S9/Note9 [emoji24]

Još pitam prodavačicu u Samsung shopu da li imaju neke promocije - kaže nema.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni juče stigao spigen tough armor i mašala koliko je poveći u odnosu na onaj sa s9+ (jedno 5mm širi i duži) [emoji24] ...sad razmišljam da li i da uzimam note, baš bi bio zez za držanje skroz! Inače neću da prodajem isti, samo konstatujem!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hoćeš, hoćeš, samo to još ne znaš [emoji12]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uzeo sam i 128gb evo+, još samo da imam gde i drugi sim da turim bio bih presrećan sa ovim s9+ [emoji55][emoji56]
Btw izvukla mi evo+ 43mb/s write (pokazuju i A1 sd bench i kopiranje fajlova preko es file explorera isto), to nikad na samsungu nisam imao!
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni juče stigao spigen tough armor i mašala koliko je poveći u odnosu na onaj sa s9+ (jedno 5mm širi i duži) [emoji24] ...sad razmišljam da li i da uzimam note, baš bi bio zez za držanje skroz! Inače neću da prodajem isti, samo konstatujem!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Aj u 20 marki da ćeš uzeti Note... Ako smeš [emoji12]

NOTE 9
 
Plače mi se :lupko:

Sad onih 15k popusta od subote ne izgledaju uopšte tako unosno.

43567168_2035345093196504_4009731654514900992_o_zpsiwd20ok9.jpg
 
Extra...sad će novi frontieri za 150e u oglase [emoji56][emoji847]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bravo za Samsung.Kao korisnik Iphone X uredjaja zasigurno cu preci na neki Galaxy model.Ovo su pravi pokloni, a ne prodavanje magle.Nije nigde navedeno, jel ovo zasigurno frontier model? Bravoo!!!!!
 
^ Na slici je Frontier, mada i Classic može, ne bih se bunio ;)
 
Koj sam baksuz. Pre dva dana uzeo s9 plus... [emoji57][emoji58]
 
Svaka čast! Da smo sačekali mesec ipo dana eto odličnog sata.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Sto se mene licno tice mene su izgubili kao potencijalnog preorder kupca ubuduce
 
Nazad
Vrh Dno