Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

8.1.0 mu je softwer, to je Oreo cini mi se ? Pise da je security path velicine 70,63 MB.
 
Foto razlike kod premium uređaja su minimalne, pogotovo za prosečnog korisnika.

Ovde se često ide iz krajnosti u krajnost.

Ne znam, ali ponekada stičem utisak kao da smo svi ovde veoma veoma uticajni po društvenim mrežama i da će nijanse u fotografijama odlučiti nešto.

Želite lepu uspomenu?! Najlepša je ona u glavi.

Posle dosta igranja, skromnog mišljenja iznosim da je trenutno N9 sveukupno najbolji telefon.

To da li kamera vuče šum noću, pa boja vamo namo je u principu zanemarljiva stvar.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nije to dete pa da ceka da prohada i nauci da prica, ti stvarno nekad odvalis za medalju.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pritom nije Pie nadogradnja od 70MB ;)
 
Mislim da ce joj stizati jedan za drugim update kako su izlazili, slobodno neka cepa sve do poslednjeg.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Evo upravo stigao i update za april, ide instalacija pa cemo videti kakav je.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Za telenor?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I za vip
6dd70922fb0e3691dfeae563adaac540.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Pliz proveri da li je kada uključiš night mode, pozadina i dalje crna, ili je promenjena na tamno sivu. Hvala :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kod mene je SEE. Ne znam nasta mislis za pozadinu evo kako je kod mene sada, a i sada sam prvi put upalio Nocni rezim.
4bc2f14ec32c7f10e1fd21f4387b2430.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Kad se već pomenuo night mod, ima li neko ideju kako da se on automatski aktivira od zalaska do izlaska sunca. Filter svetlosti radi bez problema, ali night moram ručno.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Ta automatika je u updejtu od februara, koji mi nismo dobili :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A sto tako pises? po meni je bolje da nadogradi na zadnju orea ili da ne dira nista, bar mesec dana, dva... Pie je skroz drugaciji UI, a novi nece dobiti jos godinu dana. bolje nek malo pici oreo i za neko vreme promeni UI, pritom, Pie se nije bas najbolje pokazao za sad u svim segmentima kao sto je bio uzreli Oreo, treba jos da se pegla ali ok nov je pa je normalno to. S obzirom da je zensko kapiram da ce joj se svideti ikonice kao i mojoj majci sto su se svidele...
Ne vidim nista ruzno sto sam napisao da ostane na oreo neko vreme jer je tek uzela telefon, a Note 9 na Oreo tako lepo radi, nece menjati telefon dugo cini mi se s obzirom da je nosila Note 3.. Tako da ima vremena za sve. Ne zuri nigde
 
Poslednja izmena:
@ superiorni Najgore u svemu sto N8 ima tu opciju sa pie a N9 jos je nije dobio ni sa aprilskim.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kad se već pomenuo night mod, ima li neko ideju kako da se on automatski aktivira od zalaska do izlaska sunca. Filter svetlosti radi bez problema, ali night moram ručno.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
U developer options imas night mode pri vrhu gde mozes da namestis automatski

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
095a1b0027c965be4c65d8952c840031.jpg
 
Poslednja izmena:
A sto tako pises? po meni je bolje da nadogradi na zadnju orea ili da ne dira nista, bar mesec dana, dva... Pie je skroz drugaciji UI, a novi nece dobiti jos godinu dana. bolje nek malo pici oreo i za neko vreme promeni UI, pritom, Pie se nije bas najbolje pokazao za sad u svim segmentima kao sto je bio uzreli Oreo, treba jos da se pegla ali ok nov je pa je normalno to. S obzirom da je zensko kapiram da ce joj se svideti ikonice kao i mojoj majci sto su se svidele...
Ne vidim nista ruzno sto sam napisao da ostane na oreo neko vreme jer je tek uzela telefon, a Note 9 na Oreo tako lepo radi, nece menjati telefon dugo cini mi se s obzirom da je nosila Note 3.. Tako da ima vremena za sve. Ne zuri nigde

Pa zato sto mi koji koristimo Note 9 znamo kako radi na Pie dok ti koristis IPhone telefon. Nemoj pogresno da me shvatis ali stvarno si odvalio netacne informacije, telefon radi odlicno na Pie i nema sta da ceka, da Pie nevalja svi bismo ovde kukali kao ranjenici ali kao sto vidis niko ne kuka na Pie.
I jos jedan od razloga zasto odmah da podigne na Pie je da se ne navikava na Oreo jer ce joj posle trebati cela dva dana da navikne na Pie kao i vecina koji smo ovde celih 2 dana psovali ruznocu ikonica a sada nam ne smeta.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
I sta sad da radim...
Da li Pie ili Oreo? [emoji854][emoji848][emoji849] sad mi je stigao i update za Pie.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pie, radi s a v r š e n o! Nema greške!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Pa zato sto mi koji koristimo Note 9 znamo kako radi na Pie dok ti koristis IPhone telefon. Nemoj pogresno da me shvatis ali stvarno si odvalio netacne informacije, telefon radi odlicno na Pie i nema sta da ceka, da Pie nevalja svi bismo ovde kukali kao ranjenici ali kao sto vidis niko ne kuka na Pie.
I jos jedan od razloga zasto odmah da podigne na Pie je da se ne navikava na Oreo jer ce joj posle trebati cela dva dana da navikne na Pie kao i vecina koji smo ovde celih 2 dana psovali ruznocu ikonica a sada nam ne smeta.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Koristio sam i note 8 pa posle note 9. Tako da znam o cemu pricam. Istina nisam ga probao na pie ali s9 jesam i lepsi mi oreo. Bar na s9 je bilo primetno malo trzaja i nesavrsenosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I sta sad da radim...
Da li Pie ili Oreo? [emoji854][emoji848][emoji849] sad mi je stigao i update za Pie.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Evo pobornik (ne)nadogradnji na samsung telefonima ti toplo preporučuje da ideš na PIE; telefon radi fluidnije i sve je bolje organizovano (osim nesretnih ikonica).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Takodje preporuka da predjes na pie, sto se tice ikonica sto prece kolega @proday nisu najlepse ali mozes ih uvek promeniti. Sve ostalo je po meni dosta bolje i fluidnije nego na oreo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jaooo, jesu gadne ikonice...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Izdrzi 2 dana, posle se naviknes :)

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
A i notifikacije , sto uradise ovo ovako bljak [emoji849]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Šta nije u redu sa notifikacijama?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ma rade one, ali su bas ruzne ,u pravu si bio za ikonice.. al polako navicicu se ko i vi sto ste. Ako je sve bolje nego na oreu onda ikonice i nisu toliko bitne. Telefon je sve u svemu ekstra . Hvala Vam svima na pomoci, izvinite sto sam vas gnjavila. [emoji3][emoji847]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Skini Dream Play ikonice sa theme stora, podsećaju po malo na te sa orea.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ po meni najlepse ikone za samsung

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno